Autobus Praha

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Praha
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Praha

Hledáte levný autobus do Prahaa? Porovnejte všechny 51 autobusové společnosti do Praha a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 86 autobusová nádraží v Praha, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 1550 denních autobusů do Praha.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-praha", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Česká republika
Měna Koruna česká
Autobus 1550
Zastávky 86
Nejvýhodnější autobus: 79 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
FlixBusRegioJetECOLINESZDS Psota
Další společnosti jsou A-Express, AGAT, Arda Tur, Avtokombinat 1, Avtotranzit, Berlin Expressen a 41 dalších.

Výhodné autobusové jízdenky do města Praha

  • FlixBus
    1h 20m
    6:30
    Liberec
    Ústřední nádraží
    7:50
    Praha
    Černý Most
    FlixBus
    Economy
    79 Kč
  • RegioJet
    1h 25m
    5:40
    Liberec
    Ústřední nádraží
    7:05
    Praha
    Černý Most
    RegioJet
    Economy
    101 Kč
  • A-Express
    1h 45m
    17:30
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    19:15
    Praha
    ÚAN Florenc
    A-Express
    Economy
    135 Kč
  • Trado Bus
    1h 35m
    6:22
    Jihlava
    Autobusová zastávka
    7:57
    Praha
    ÚAN Florenc
    Trado Bus
    Economy
    174 Kč
  • ZDS Psota
    1h 56m
    7:14
    Jihlava
    Autobusová zastávka
    9:10
    Praha
    ÚAN Florenc
    ZDS Psota
    Economy
    206 Kč
  • Eurobus
    2h 25m
    3:30
    Brno
    Hotel Grand
    5:55
    Praha
    ÚAN Florenc
    Eurobus
    Economy
    226 Kč
  • Union Ivkoni
    2h 0m
    18:00
    Drážďany
    20:00
    Praha
    Union Ivkoni
    Economy
    270 Kč
  • Turancar
    2h 50m
    10:40
    Brno
    Hotel Grand
    13:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    Turancar
    Economy
    357 Kč
  • Arda Tur
    5h 15m
    1:55
    Vídeň
    Ústřední Nádraží
    7:10
    Praha
    ÚAN Florenc
    Arda Tur
    Economy
    381 Kč
  • BlaBlaCar Bus
    3h 40m
    19:05
    Norimberk
    Ústřední autobusové nádraží
    22:45
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    431 Kč
  • TOV Nasorokh
    8h 0m
    21:00
    Krakov
    Central Bus Station
    5:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    TOV Nasorokh
    Economy
    476 Kč
  • ECOLINES
    9h 30m
    7:00
    Varšava
    Zachodnia Autobusové nádraží
    16:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Economy
    482 Kč
  • Eurolines Polska
    5h 50m
    1:10
    Vratislav
    Central Bus Station
    7:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    Eurolines Polska
    Economy
    595 Kč
  • East West Eurolines
    5h 50m
    1:10
    Vratislav
    Central Bus Station
    7:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    East West Eurolines
    Economy
    595 Kč
  • Musil Tour
    9h 25m
    23:35
    Frankfurt nad Mohanem
    Ústřední autobusové nádraží
    9:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    Musil Tour
    Economy
    600 Kč
  • AGAT
    8h 0m
    4:00
    Krakov
    Ústřední Nádraží
    12:00
    Praha
    Libeň Vlakové Nádraží
    AGAT
    Economy
    638 Kč
  • P-Trans
    5h 30m
    4:45
    Vratislav
    Central Bus Station
    10:15
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    P-Trans
    Economy
    655 Kč
  • Like Bus
    18h 30m
    22:00
    Lvov
    Central Bus Station
    16:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    Like Bus
    Economy
    691 Kč
  • Avtokombinat 1
    15h 40m
    15:30
    Lvov
    Central Bus Station
    7:10
    Praha
    ÚAN Florenc
    Avtokombinat 1
    Economy
    703 Kč
  • Racic Eurobus
    3h 30m
    17:00
    Lipsko
    20:30
    Praha
    Racic Eurobus
    Economy
    710 Kč
  • Comati PSG
    2h 30m
    19:30
    Drážďany
    22:00
    Praha
    Comati PSG
    Economy
    761 Kč
  • СТЕЦИК Т.В. ФОП
    27h 50m
    10:20
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    14:10
    Praha
    ÚAN Florenc
    СТЕЦИК Т.В. ФОП
    Economy
    763 Kč
  • Bus Trans
    15h 50m
    15:30
    Lvov
    Central Bus Station
    7:20
    Praha
    ÚAN Florenc
    Bus Trans
    Economy
    795 Kč
  • Bus Trans International
    15h 40m
    15:30
    Lvov
    Central Bus Station
    7:10
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    Bus Trans International
    Economy
    810 Kč
  • Regabus
    12h 10m
    18:10
    Užhorod
    Autobusová zastávka
    6:20
    Praha
    ÚAN Florenc
    Regabus
    Economy
    830 Kč
  • INTER Sp. z o.o.
    9h 50m
    2:00
    Krakov
    Central Bus Station
    11:50
    Praha
    Roztyly
    INTER Sp. z o.o.
    Economy
    845 Kč
  • PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
    8h 30m
    22:30
    Krakov
    Central Bus Station
    7:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
    Economy
    863 Kč
  • Sindbad
    18h 0m
    13:00
    Lvov
    7:00
    Praha
    Sindbad
    Economy
    889 Kč
  • Roca Travelino
    9h 15m
    21:45
    Katovice
    Central Bus Station
    7:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    Roca Travelino
    Economy
    893 Kč
  • Zesen Trans
    18h 10m
    10:50
    Lvov
    Central Bus Station
    5:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    Zesen Trans
    Economy
    905 Kč
  • Citylines
    3h 0m
    20:30
    Drážďany
    23:30
    Praha
    Citylines
    Economy
    913 Kč
  • Vital Euro Trans
    15h 50m
    14:30
    Lvov
    Central Bus Station
    6:20
    Praha
    ÚAN Florenc
    Vital Euro Trans
    Economy
    917 Kč
  • DMD Group
    16h 15m
    14:45
    Lvov
    Central Bus Station
    7:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    DMD Group
    Economy
    917 Kč
  • Travel-Bus
    16h 55m
    16:15
    Lvov
    Central Bus Station
    9:10
    Praha
    ÚAN Florenc
    Travel-Bus
    Economy
    917 Kč
  • Lux Bus
    16h 35m
    21:45
    Lvov
    Central Bus Station
    14:20
    Praha
    ÚAN Florenc
    Lux Bus
    Economy
    917 Kč
  • PP Koval
    8h 10m
    0:05
    Krakov
    Ústřední Nádraží
    8:15
    Praha
    ÚAN Florenc
    PP Koval
    Economy
    953 Kč
  • Grechanyuk Viktor
    13h 30m
    15:20
    Lvov
    Central Bus Station
    4:50
    Praha
    ÚAN Florenc
    Grechanyuk Viktor
    Economy
    978 Kč
  • KLR Bus
    17h 0m
    23:00
    Lvov
    Central Bus Station
    16:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    KLR Bus
    Economy
    1 009 Kč
  • Trans Tempo
    14h 30m
    17:30
    Lvov
    Central Bus Station
    8:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    Trans Tempo
    Economy
    1 015 Kč
  • Lux-reisen BIS
    17h 0m
    23:00
    Lvov
    Central Bus Station
    16:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 102 Kč
  • Avtotranzit
    18h 30m
    19:30
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    14:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    Avtotranzit
    Economy
    1 103 Kč
  • Lux-Reisen
    17h 0m
    23:00
    Lvov
    16:00
    Praha
    Lux-Reisen
    Economy
    1 128 Kč
  • Vlines
    16h 10m
    14:30
    Lvov
    6:40
    Praha
    Vlines
    Economy
    1 128 Kč
  • Vilartrans
    19h 25m
    15:00
    Rivne
    10:25
    Praha
    Vilartrans
    Economy
    1 146 Kč
  • Pan-bus Sumy
    23h 20m
    18:10
    Rivne
    Ústřední autobusové nádraží
    17:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    Pan-bus Sumy
    Economy
    1 281 Kč
  • Berlin Expressen
    5h 40m
    13:50
    Berlín
    Ústřední Autobusové Nádraží
    19:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    Berlin Expressen
    Economy
    1 308 Kč
  • Openline
    18h 40m
    21:50
    Lvov
    Central Bus Station
    16:30
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    Openline
    Economy
    1 340 Kč
  • Intercars Europe
    22h 0m
    20:30
    Minsk
    Central Station
    18:30
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    Intercars Europe
    Economy
    1 786 Kč
  • СОДО ВизитТур
    22h 40m
    20:00
    Minsk
    Avtovokzal Vostochnyi
    18:40
    Praha
    ÚAN Florenc
    СОДО ВизитТур
    Economy
    1 801 Kč
  • Radina VIP
    20h 0m
    11:00
    Sofie
    pl. Sveta Nedelya Autobusová zastávka
    7:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    Radina VIP
    Economy
    2 114 Kč
  • Visit-Tour
    21h 40m
    20:00
    Minsk
    Central Station
    17:40
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    Visit-Tour
    Economy
    2 620 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do města Praha

  • RegioJet
    2h 34m
    5:03
    Brno
    Ústřední nádraží
    7:37
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    RegioJet
    Economy
    od 152 Kč
  • Leo Express
    3h 24m
    18:57
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    22:21
    Praha
    Libeň Vlakové Nádraží
    Leo Express
    Economy
    od 179 Kč
  • České dráhy
    3h 14m
    7:10
    Karlovy Vary
    10:24
    Praha
    České dráhy
    Economy
    od 254 Kč
  • PKP Intercity
    6h 26m
    11:10
    Krakov
    17:36
    Praha
    PKP Intercity
    Economy
    od 406 Kč

Levná spolujízda do Praha

  • BlaBlaCar
    2h 20m
    5:10
    Brno
    7:30
    Praha
    BlaBlaCar
    Economy
    od 208 Kč
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    4:40
    Brno
    6:50
    Praha
    BlaBlaCar
    Economy
    od 233 Kč
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    9:50
    Brno
    11:50
    Praha
    BlaBlaCar
    Economy
    od 238 Kč
  • BlaBlaCar
    3h 0m
    20:30
    Brno
    23:30
    Praha
    BlaBlaCar
    Economy
    od 269 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Praha na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Praha, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Praha.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Praha, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Praha zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Praha.

Všechny autobusové zastávky v městě Praha

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Praha

Existuje přímý autobus do města Praha?

Zda do města Praha existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Praha. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Praha?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Praha. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Praha?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například Příruční zavazadla a Prostor navíc, jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Objemná zavazadla a Nápoje. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Praha v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Praha?

V městě 86 se nachází celkem Praha autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce ÚAN Florenc. Podívej se na naši mapu Praha a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Praha?

Do města 51 jezdí Praha autobusoví dopravci: FlixBus, RegioJet, ECOLINES, ZDS Psota, A-Express, СОДО ВизитТур, Trado Bus, Arda Tur, Avtokombinat 1, Lux Bus, Regabus, DMD Group, Vital Euro Trans, Union Ivkoni, Like Bus, AGAT, СТЕЦИК Т.В. ФОП, PrAT TERNOPILSKE ATP 16127, Trans Tempo, Avtotranzit, Intercars Europe, Pan-bus Sumy, Zesen Trans, Eurobus, Turancar, TOV Nasorokh, Musil Tour, East West Eurolines, Travel-Bus, BlaBlaCar Bus, Eurolines Polska, P-Trans, Racic Eurobus, Comati PSG, Bus Trans, Citylines, Sindbad, Grechanyuk Viktor, PP Koval, Roca Travelino, KLR Bus, Vlines, Lux-Reisen, Vilartrans, Berlin Expressen, Openline, Radina VIP, INTER Sp. z o.o., Bus Trans International, Lux-reisen BIS a Visit-Tour

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Praha?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Praha. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Praha?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Praha. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Praha, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Praha

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Praha. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najdi všechny zastávky blízko města Praha a vyhledej dopravní spoje

Některá města blízko města Praha mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přeješ do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Usti nad Labem, Most nebo Mladá Boleslav, jednoduše rozšiř okruh vyhledávání a najdeš autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdeš autobusové trasy spojující město Praha se hromadní dopravou nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Tábor, Kolín, Louny a dalších. Hledáš levnou dopravu na letiště? Zobrazíme ti také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Praha Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.