Autobus z Mladá Boleslav do Praha

Bus z Mladá Boleslav do Praha: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Mladá Boleslav – Praha? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Mladá Boleslav – Praha. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.
Chcete cestovat autobusem z Mladá Boleslav do Praha?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Mladá Boleslav a jedou do Praha, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba . Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Mladá Boleslav – Praha pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Mladá Boleslav a Praha, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Praha, alternativní destinace z Mladá Boleslav a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Praha.

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Mladá Boleslav do Praha

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

 • BlaBlaCar
  6:10
  Mladá Boleslav
  Doba trvání 0h 40m
  6:50
  Praha
  od25,46 Kč
 • BlaBlaCar
  15:10
  Mladá Boleslav
  Doba trvání 1h 0m
  16:10
  Praha
  od25,46 Kč
 • BlaBlaCar
  16:00
  Mladá Boleslav
  Doba trvání 1h 10m
  17:10
  Praha
  od25,46 Kč
 • BlaBlaCar
  8:00
  Mladá Boleslav
  Doba trvání 0h 50m
  8:50
  Praha
  od50,93 Kč

Autobus z Mladá Boleslav do Praha: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Mladá Boleslav jako výchozí stanici a Praha jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Praha do Mladá Boleslav.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Mladá Boleslav do Praha a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí za cenu 0,00 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá . Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Mladá Boleslav – Praha vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Mladá Boleslav do Praha!

Autobusové zastávky v Mladá Boleslav a Praha

Zastávky
Za Ženskými domovy / Ostrovského , 150 00 Praha (Česká republika)
Bryksova , 198 00 Praha (Česká republika)
Sokolovská , 190 00 Praha (Česká republika)
Wilsonova 300/8, 120 00 Vinohrady, Tschechien , Praha (Česká republika)
Wilsonova 300/8 , 110 00 Praha (Česká republika)
Praha (Česká republika)
Milady Horákové 115/107, 160 00 Praha (Česká republika)
Kurta Konráda 495/8, 190 00 Praha (Česká republika)
Vinohradská 1183/83, 120 00 Praha (Česká republika)
Tomíčkova 2234, 148 00 Praha (Česká republika)
Praha (Česká republika)
Praha (Česká republika)
Křižíkova 6, 186 00 Praha (Česká republika)
U Vršovického nádraží 872/4, 101 00 Praha (Česká republika)
Paříkova 100/13, 190 00 Praha (Česká republika)
K Metru 4, 155 00 Praha (Česká republika)
J. Želivského , 130 00 Praha (Česká republika)
Wilsonova 8, 110 00 Praha (Česká republika)
K Červenému vrchu , 160 00 Praha (Česká republika)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Mladá Boleslav do Praha

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Mladá Boleslav – Praha?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do Praha. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Mladá Boleslav do Praha?

Na této trase jezdí %BertCompanyCounts% autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 0,00 Kč do 0,00 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Praha.

Kolik spojů z Mladá Boleslav do Praha bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Mladá Boleslav – Praha každý den obsluhuje přibližně 0 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Mladá Boleslav do Praha?

Nejrychlejší autobus z Mladá Boleslav do Praha nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 0,00 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Mladá Boleslav do Praha?

První autobus do Praha z Mladá Boleslav vyjíždí v . Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Mladá Boleslav do Praha?

Poslední autobusový spoj z Mladá Boleslav do Praha vyjíždí v . Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Mladá Boleslav – Praha?

Jízdu autobusem z Mladá Boleslav do Praha nabízí dopravci . Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Mladá Boleslav do Praha?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Mladá Boleslav do Praha, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 0 přímých autobusových spojení. 

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Mladá Boleslav – Praha?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Mladá Boleslav – Praha si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Mladá Boleslav – Praha?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Mladá Boleslav do Praha ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Mladá Boleslav a Praha

Autobusové trasy z Mladá Boleslav a Praha

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.