Dálkový autobus do Olomouc

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Olomouc

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Olomouc
  • RegioJet
    6:25
    Zlín - Autobusové nádraží
    Doba trvání 1h 10m
    7:35
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od86,34 Kč
  • RegioJet
    10:30
    Brno Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 0h 55m
    11:25
    Olomouc - Pionýrská
    od102,04 Kč
  • RegioJet
    12:40
    Příbor
    Doba trvání 3h 8m
    15:48
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od107,27 Kč
  • RegioJet
    7:30
    Novy Jicin
    Doba trvání 0h 50m
    8:20
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od107,27 Kč
  • RegioJet
    6:20
    Ostrava-Svinov - Ústřední nádraží
    Doba trvání 2h 0m
    8:20
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od133,43 Kč
  • RegioJet
    6:55
    Frydek-Mistek station
    Doba trvání 1h 35m
    8:30
    Olomouc - Fakultní nem.
    od133,43 Kč
  • RegioJet
    6:40
    Kromeríž - Ústřední nádraží
    Doba trvání 2h 55m
    9:35
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od185,76 Kč
  • RegioJet
    8:35
    Banská Bystrica - central bus station
    Doba trvání 5h 13m
    13:48
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od198,84 Kč
  • RegioJet
    11:40
    Jihlava central station
    Doba trvání 3h 55m
    15:35
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od209,30 Kč
  • RegioJet
    7:30
    Praha Letiště - T1/2
    Doba trvání 4h 33m
    12:03
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od230,23 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do Olomouc
  • Leo Express
    6:53
    Přerov Nádraží
    Doba trvání 0h 16m
    7:09
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od19,00 Kč
  • Leo Express
    6:39
    Hulín - Nádražní
    Doba trvání 0h 30m
    7:09
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od29,00 Kč
  • RegioJet
    5:31
    Opava - Ústřední nádraží
    Doba trvání 1h 17m
    6:48
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od75,87 Kč
  • RegioJet
    6:24
    Havírov
    Doba trvání 1h 24m
    7:48
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od75,87 Kč
775 Autobus
4 Zastávky
7 Provozovatel dálkového autobusu
19,00 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Olomouc
Česká republika
101 268
Koruna česká
Chcete jet autobusem do Olomouc?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Olomouc a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Olomouc na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Olomouc, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Olomouc.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Olomouc, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Olomouc zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Olomouc.

Všechny autobusové zastávky v Olomouc

Zastávky
Sladkovského 142, 779 00 Olomouc (Česká republika)
Brněnská , 779 00 Olomouc (Česká republika)
Jeremenkova 103/23, 779 00 Olomouc (Česká republika)
Brněnská , 779 00 Olomouc (Česká republika)

Více autobusových destinací

Cestovní informace Olomouc

Doprava Olomouc
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus14,00 Kč
Měsíční jízdenka350,00 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje33,33 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek50,00 Kč
Taxi - krátká trať100,00 Kč
Taxi - široký vzdálenost275,00 Kč
Benzin28,96 Kč
Stravování v Olomouc
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo100,00 Kč
Menu o třech chodech227,50 Kč
Malé cappuccino38,15 Kč
Velké pivo28,50 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo35,74 Kč
Pokrm z masa54,64 Kč
Láhev vody11,67 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)100,00 Kč

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Olomouc

Najděte města blízko Olomouc a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Olomouc mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Brno, Ostrava nebo Zlín, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Olomouc se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Opava, Prostějov, Přerov a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Ostrava Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najděte města blízko Olomouc a vyhledejte dopravní spoje

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.