Dálkový autobus do Hradec Králové

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Hradec Králové

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Hradec Králové
Místní čas
Země Česká republika
Populace 95 195
Měna Koruna česká
Autobus 326
Zastávky 2
Provozovatel dálkového autobusu 5
Nejvýhodnější autobus: 48,83 Kč
Chcete jet autobusem do Hradec Králové?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Hradec Králové a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Hradec Králové na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Hradec Králové, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Hradec Králové.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Hradec Králové, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Hradec Králové zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Hradec Králové.

Všechny autobusové zastávky v Hradec Králové

Zastávky
Hradec Králové - Autobusové nádraží
Nádražní 1704/4, 500 02  Hradec Králové  (Česká republika)
Hradec Králové - V Lipkách
Hradec Králové  (Česká republika)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Hradec Králové

Najděte města blízko Hradec Králové a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Hradec Králové mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Pardubice, Mladá Boleslav nebo Kolín, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Hradec Králové se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Kladsko, Česká Třebová, Šonov a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najděte města blízko Hradec Králové a vyhledejte dopravní spoje

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.