FlixBus: Všechny informace o dálkových autobusech a destinacích

Zjistěte více o dálkových autobusových linkách a vybavení autobusů dopravce FlixBus

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
FlixBus

Informace o vybavení autobusů a službách autobusového dopravce FlixBus

zdarma:
 • Wi-Fi
 • Toalety
 • Zásuvky
 • Klimatizace
 • XXL prostor pro nohy
 • Přeprava příručních zavazadel
 • Přeprava kufrů
 • SMS o zpoždění
za poplatek:
 • Nápoje
 • Občerstvení
 • Přeprava jízdních kol
 • Přeprava nadměrných zavazadel

885 Hodnocení FlixBus

Hodnocení v Česko
1.0
3
5 Hvězdičky
4 Hvězdičky
3 Hvězdičky
2 Hvězdičky
1 Hvězdička
Hodnocení mezinárodně
882
5 Hvězdičky
4 Hvězdičky
3 Hvězdičky
2 Hvězdičky
1 Hvězdička
Nejlepší hodnocení v Česko

Petr, 22.07.2019
Jízda autobusem Praha - Bratislava po dálnici bylo něco nepopsatelného. ... Jízda autobusem Praha - Bratislava po dálnici bylo něco nepopsatelného. Z WC linoucí se zápach, nefunkční wifi, řidiči nabručení a sprostí mezi sebou při jízdě. Myšičkami jízda po dálnici i v rámci Brna a Bratislavy. Samozřejmě jízda několikrát na červenou. Odbavení zavazadel provádí cestující. Za mě osobně zlatý Jančura s Regiojetem, kde toto neexistuje.
The partial view 'CitiesList' was not found or no view engine supports the searched locations. The following locations were searched: ~/Views/Company/Partials/CitiesList.cshtml ~/Views/Shared/Partials/CitiesList.cshtml ~/Views/Home/Partials/CitiesList.cshtml ~/Views/Shared/CmsPartials/CitiesList.cshtml ~/Views/Home/Partials/UiTemplates/CitiesList.cshtml ~/Views/Out/Partials/CitiesList.cshtml ~/Views/Company/Partials/CitiesList.xslt ~/Views/Shared/Partials/CitiesList.xslt

Hodnocení pro FlixBus in Česko

Petr, 22.07.2019

Jízda autobusem Praha - Bratislava po dálnici bylo něco nepopsatelného. Z WC linoucí se zápach, nefunkční wifi, řidiči nabručení a sprostí mezi sebou při jízdě. Myšičkami jízda po dálnici i v rámci Br ... Jízda autobusem Praha - Bratislava po dálnici bylo něco nepopsatelného. Z WC linoucí se zápach, nefunkční wifi, řidiči nabručení a sprostí mezi sebou při jízdě. Myšičkami jízda po dálnici i v rámci Brna a Bratislavy. Samozřejmě jízda několikrát na červenou. Odbavení zavazadel provádí cestující. Za mě osobně zlatý Jančura s Regiojetem, kde toto neexistuje.


Alena Tesařová, 18.09.2017

Zajásala jsem, že je přímá linka mezi Brnem a Salzburkem. Zděsila jsem se času (12 hodin), přestupu, čekání na pokračování v jízdě. Takže opět budu jezdit autem do Rakouska (Tuln) a pokračovat vlakem ... Zajásala jsem, že je přímá linka mezi Brnem a Salzburkem. Zděsila jsem se času (12 hodin), přestupu, čekání na pokračování v jízdě. Takže opět budu jezdit autem do Rakouska (Tuln) a pokračovat vlakem do Salzburgu za 1/3 čas. Takže pro mě nezajímavé. A. Tesařová

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena. *

Děkujeme za vaši odpověď. Váš komentář čeká na schválení.

Nyní ohodnotit FlixBus!

Vážení uživatelé, vaše názory jsou pro nás důležité! Napište nám svůj názor na poskytovatele a podělte se o své zkušenosti i s ostatními zákazníky. Buďte prosím ve svých komentářích féroví a spravedliví a dodržujte netiketu.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena. *


Děkujeme za vaše hodnocení. Váš komentář čeká na schválení.
Můžete zanechat jen jedno hodnocení za den.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.