Autobus z Most do Praha

Bus z Most do Praha: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Most – Praha? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Most – Praha. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Most do Praha

Nejlevnější autobus112,55 Kč
Nejrychlejší autobus1h 11m
Nejstarší autobus4:40
Nejnovější autobus13:30
Denní autobusové spojení7 Ø
Vzdálenost73,3 km
Autobusové společnostiINFOBUS, RegioJet
Chcete cestovat autobusem z Most do Praha?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Most a jedou do Praha, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba INFOBUS nebo RegioJet. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Most – Praha pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Most a Praha, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Praha, alternativní destinace z Most a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Praha.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Most do Praha

Dnes
od 132,41 Kč
Zítra
od 112,55 Kč
18.05
19.05
20.05
21.05

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • INFOBUS
    4:40
    Most
    Doba trvání 1h 30m
    6:10
    Praha
    od112,55 Kč
  • INFOBUS
    4:43
    Most
    Doba trvání 1h 13m
    5:56
    Praha
    od112,55 Kč
  • INFOBUS
    4:45
    Most
    Doba trvání 1h 11m
    5:56
    Praha
    od112,55 Kč
  • INFOBUS
    4:40
    Most
    Doba trvání 1h 25m
    6:05
    Praha
    od118,15 Kč
  • INFOBUS
    13:30
    Most
    Doba trvání 1h 25m
    14:55
    Praha
    od118,15 Kč
  • INFOBUS
    4:40
    Most
    Doba trvání 1h 45m
    6:25
    Praha
    od123,75 Kč
  • INFOBUS
    4:40
    Most
    Doba trvání 1h 35m
    6:15
    Praha
    od123,75 Kč
  • RegioJet
    7:30
    Most - Ústřední nádraží
    Doba trvání 1h 25m
    8:55
    Praha - Hradčanská
    od132,41 Kč
  • RegioJet
    7:30
    Most - Ústřední nádraží
    Doba trvání 1h 40m
    9:10
    Praha - ÚAN Florenc
    od132,41 Kč
  • RegioJet
    7:35
    Most Rudolicka
    Doba trvání 1h 20m
    8:55
    Praha - Hradčanská
    od132,41 Kč
  • RegioJet
    5:30
    Most - Ústřední nádraží
    Doba trvání 1h 25m
    6:55
    Praha - Hradčanská
    od132,41 Kč
  • RegioJet
    5:30
    Most - Ústřední nádraží
    Doba trvání 1h 40m
    7:10
    Praha - ÚAN Florenc
    od132,41 Kč
  • RegioJet
    6:30
    Most - Ústřední nádraží
    Doba trvání 1h 25m
    7:55
    Praha - Hradčanská
    od132,41 Kč
  • RegioJet
    6:30
    Most - Ústřední nádraží
    Doba trvání 1h 40m
    8:10
    Praha - ÚAN Florenc
    od132,41 Kč

Autobus z Most do Praha: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Most jako výchozí stanici a Praha jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Praha do Most.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Most do Praha a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí INFOBUS za cenu 111,27 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 1h 11m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Most – Praha vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Most do Praha!

Autobusové zastávky v Most a Praha

Zastávky
Za Ženskými domovy / Ostrovského , 150 00 Praha (Česká republika)
Bryksova , 198 00 Praha (Česká republika)
Sokolovská , 190 00 Praha (Česká republika)
Wilsonova 300/8, 120 00 Vinohrady, Tschechien , Praha (Česká republika)
Wilsonova 300/8 , 110 00 Praha (Česká republika)
Praha (Česká republika)
Milady Horákové 115/107, 160 00 Praha (Česká republika)
Kurta Konráda 495/8, 190 00 Praha (Česká republika)
Vinohradská 1183/83, 120 00 Praha (Česká republika)
Tomíčkova 2234, 148 00 Praha (Česká republika)
Praha (Česká republika)
Praha (Česká republika)
Křižíkova 6, 186 00 Praha (Česká republika)
U Vršovického nádraží 872/4, 101 00 Praha (Česká republika)
Paříkova 100/13, 190 00 Praha (Česká republika)
K Metru 4, 155 00 Praha (Česká republika)
J. Želivského , 130 00 Praha (Česká republika)
Wilsonova 8, 110 00 Praha (Česká republika)
K Červenému vrchu , 160 00 Praha (Česká republika)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Most do Praha

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Most – Praha?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 112,55 Kč a trvá mu 1h 22m, než dojede do Praha. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Most do Praha?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 111,27 Kč do 132,41 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Praha.

Kolik spojů z Most do Praha bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Most – Praha každý den obsluhuje přibližně 7 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Most do Praha?

Nejrychlejší autobus z Most do Praha nabízí dopravce INFOBUS, jízda trvá 1h 11m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 112,55 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Most do Praha?

První autobus do Praha z Most vyjíždí v 4:40. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Most do Praha?

Poslední autobusový spoj z Most do Praha vyjíždí v 13:30. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Most – Praha?

Jízdu autobusem z Most do Praha nabízí dopravci INFOBUS a RegioJet. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Most do Praha?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Most do Praha, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 8 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: INFOBUS a RegioJet

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Most – Praha?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Most – Praha si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Most – Praha?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Most do Praha ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Most a Praha

45,50 Kč
65,00 Kč
Most
Praha
Jízda taxíkem je ve městě Most 30% levnější než ve městě Praha.
19,00 Kč
24,00 Kč
Most
Praha
Autobusová jízdenka je ve městě Most 21% levnější než ve městě Praha.
26,50 Kč
35,00 Kč
Most
Praha
Velké pivo je ve městě Most 25% levnější než ve městě Praha.
11,25 Kč
13,52 Kč
Most
Praha
Láhev vody je ve městě Most 17% levnější než ve městě Praha.
178,33 Kč
190,84 Kč
Most
Praha
Hlavní jídlo je ve městě Most 7% levnější než ve městě Praha.

Autobusové trasy z Most a Praha

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.