✈ Dálkový autobus do Praha Letiště (PRG)

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Praha Letiště

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Praha Letiště
  • RegioJet
    9:30
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 0h 30m
    10:00
    Praha Letiště - T1/2
    od68,31 Kč
  • INFOBUS
    17:20
    Hradec Králové
    Doba trvání 1h 10m
    18:30
    Praha Letiště
    od117,96 Kč
  • RegioJet
    6:30
    Liberec Fügnerova
    Doba trvání 3h 30m
    10:00
    Praha Letiště - T1/2
    od168,14 Kč
  • RegioJet
    5:35
    Pilsen - Divadlo Alfa
    Doba trvání 4h 25m
    10:00
    Praha Letiště - T1/2
    od168,14 Kč
  • RegioJet
    6:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 1h 35m
    7:35
    Praha Letiště - T1/2
    od173,40 Kč
  • RegioJet
    7:30
    Písek Ústřední nádraží
    Doba trvání 3h 30m
    11:00
    Praha Letiště - T1/2
    od212,81 Kč
  • RegioJet
    7:00
    Cheb
    Doba trvání 2h 35m
    9:35
    Praha Letiště - T1/2
    od223,32 Kč
  • RegioJet
    6:45
    Jihlava central station
    Doba trvání 4h 15m
    11:00
    Praha Letiště - T1/2
    od228,57 Kč
  • RegioJet
    6:05
    Český Krumlov - Špičák
    Doba trvání 4h 55m
    11:00
    Praha Letiště - T1/2
    od239,08 Kč
  • RegioJet
    8:40
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    Doba trvání 5h 20m
    14:00
    Praha Letiště - T1/2
    od244,33 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do Praha Letiště
  • RegioJet Train
    21:11
    Pardubice Letiště
    Doba trvání 0h 56m
    22:07
    Praha Letiště
    od105,09 Kč
  • RegioJet
    5:25
    Blansko
    Doba trvání 4h 35m
    10:00
    Praha Letiště - T1/2
    od165,52 Kč
  • RegioJet
    4:53
    Pardubice Ústřední nádraží
    Doba trvání 3h 7m
    8:00
    Praha Letiště - T1/2
    od168,14 Kč
  • RegioJet
    6:09
    Brno - Ústřední nádraží
    Doba trvání 3h 51m
    10:00
    Praha Letiště - T1/2
    od170,77 Kč
136 Autobus
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
65,68 Kč Nejvýhodnější autobus:
Chcete jet autobusem na Praha Letiště?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení na Praha Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery na Praha Letiště na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů na Praha Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejčastěji vyhledávaná autobusová spojení na Praha Letiště.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem na Praha Letiště, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Praha Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo, které můžete použít k cestě z nebo na Praha Letiště.

Všechny autobusové zastávky v Praha Letiště

Zastávky
Aviatická , 161 00 Praha Letiště (Česká republika)

Cestovní informace Praha Letiště

Doprava Praha Letiště
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus24,00 Kč
Měsíční jízdenka550,00 Kč
Taxi a Auto
Taxi - kousek65,00 Kč
Taxi - krátká trať115,00 Kč
Taxi - široký vzdálenost290,00 Kč
Benzin30,03 Kč

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Praha Letiště

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.