Autobus Praha → Teplice

Autobusy mezi městem Praha a městem Teplice: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Fakta o autobusech na trase Praha – Teplice

Počet denních autobusů mezi městem Praha a městem Teplice je 15. Nejlevnější jízdenky na autobus z města Praha do města Teplice stojí 89,00 Kč a nejrychlejší cesta trvá 1h 0m. Porovnej všechny dopravce a najdi všechny autobusové jízdní řády jediným kliknutím - a rezervuj si cestu, která ti vyhovuje nejvíce!

Nejlevnější autobus 89,00 Kč
Nejrychlejší autobus 1h 0m
První autobus 7:50
Poslední autobus 18:30
Denní autobusové spojení 15 Ø
Vzdálenost 76,3 km
Autobusové společnosti FlixBus
Chceš cestovat autobusem z města Praha do města Teplice?

CheckMyBus ti pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy na lince Praha – Teplice. Zobrazíme ti všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také tu nejlevnější jízdenku. U nás najdeš výhodné autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu. K tomu máme pro tebe veškeré informace o palubním vybavení – od klimatizace přes zásuvky až po WiFi.

Na této stránce ti také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Praha – Teplice pojedou v několika nejbližších dnech. Získáš též informace o zastávkách meziměstských autobusů v městě Praha a v městě Teplice, abys sis mohl lépe naplánovat cestu až ke konečnému cíli. Navíc ti ukážeme, které spoje navazujou na tvůj bus z města Teplice, alternativní destinace z města Praha a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy v městě Teplice.

Nejlevnější autobusové spoje na trase Praha – Teplice

Nemáš na mysli konkrétní datum? Zde najdeš přehled nejlevnějších autobusových jízdenek.

 • FlixBus
  1h 0m
  7:50
  Praha
  Holesovice
  8:50
  Teplice
  Autobusová zastávka
  FlixBus
  Economy
  od 89,00 Kč

Nejoblíbenější autobusové dopravce z města Praha do města Teplice

Autobus Praha – Teplice: Další informace

Autobusové zastávky v městech Praha a Teplice

Zastávky
Autobusová zastávka
Teplice (Česká republika)
v Čechách
Teplice (Česká republika)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Praha do Teplice

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Praha – Teplice?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 89,00 Kč a trvá mu 1h 0m, než dojede do města Teplice. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Praha – Teplice?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 89,00 Kč do 89,00 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Teplice.

Kolik denních spojů mezi městy Praha a Teplice bývá průměrně k dispozici?

Počet dopravců, který denně obsluhují autobusovou trasu Praha – Teplice je přibližně 15. Pomocí našeho vyhledávání můžeš porovnávat dobu jízdy různých autobusů a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Praha – Teplice?

Nejrychlejší autobus mezi městy Praha a Teplice nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 1h 0m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 89,00 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Praha ve směru Teplice?

První autobus do města Teplice z města Praha vyjíždí v 7:50. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Praha a Teplice?

Poslední autobusový spoj z města Praha do města Teplice vyjíždí v 18:30. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Praha – Teplice?

Autobusové linky Praha – Teplice nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení mezi městy Praha a Teplice?

Pomocí našeho vyhledávání a kontroly sekce "Spojení" v našich filtrech můžeš zkontrolovat, zda existují přímá spojení mezi městy Praha a Teplice. Podívej se také na horní část každé nabídky a zjisti, zda se jedná o přímý spoj, nebo zda obsahuje jednu či více přestupů.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Praha – Teplice?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Praha – Teplice si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Praha – Teplice?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Praha a Teplice.

Autobusové trasy z měst Praha a Teplice

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.