Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

✈ Letištní doprava do stanice Mnichov Letiště (MUC)

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší autobus do stanice Mnichov Letiště
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Mnichov Letiště

Hledáte levný autobus do Mnichov Letištěa? Porovnejte všechny 4 autobusové společnosti do Mnichov Letiště a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna autobusová nádraží v Mnichov Letiště, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 558 denních autobusů do Mnichov Letiště.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-mnichov-letiste", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Německo
Měna Euro
Autobus 558
Zastávky 1
Nejvýhodnější autobus: 296 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
FlixBusRegioJetLufthansa Express BusTerravision

Výhodné autobusové jízdenky do města Mnichov Letiště

  • FlixBus
    3h 20m
    5:15
    Innsbruck
    Südbahnstraße
    8:35
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    FlixBus
    Economy
    296 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    0h 37m
    5:15
    Mnichov
    Hackerbrücke Ústřední Autobusové Nádraží
    5:52
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    Lufthansa Express Bus
    Economy
    321 Kč
  • Terravision
    0h 45m
    5:15
    Mnichov
    Ústřední Nádraží
    6:00
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    Terravision
    Economy
    321 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    0h 45m
    5:15
    Mnichov
    Ústřední Nádraží
    6:00
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    Lufthansa Express Bus
    Economy
    330 Kč
  • FlixBus
    1h 25m
    3:35
    Řezno
    Rezno Ústřední Nádraží
    5:00
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    FlixBus
    Economy
    333 Kč
  • RegioJet
    3h 35m
    21:50
    St. Gallen
    Bus Station Lagerstrasse
    1:25
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    RegioJet
    Economy
    344 Kč
  • RegioJet
    3h 35m
    21:50
    St. Gallen
    Bus Station Lagerstrasse
    1:25
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    RegioJet
    Economy
    368 Kč
  • FlixBus
    2h 10m
    6:25
    Garmisch-Partenkirchen
    Ústřední Autobusové Nádraží
    8:35
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    FlixBus
    Economy
    383 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    0h 37m
    5:15
    Mnichov
    Hackerbrücke Ústřední Autobusové Nádraží
    5:52
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    Lufthansa Express Bus
    Economy
    393 Kč
  • RegioJet
    3h 35m
    21:50
    St. Gallen
    Bus Station Lagerstrasse
    1:25
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    RegioJet
    Economy
    393 Kč
  • FlixBus
    2h 10m
    8:25
    Garmisch-Partenkirchen
    Ústřední Autobusové Nádraží
    10:35
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    FlixBus
    Economy
    407 Kč
  • FlixBus
    2h 10m
    8:25
    Garmisch-Partenkirchen
    Ústřední Autobusové Nádraží
    10:35
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    FlixBus
    Economy
    420 Kč
  • FlixBus
    7h 10m
    21:50
    Erlangen
    Ústřední Nádraží
    5:00
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    FlixBus
    Economy
    605 Kč
  • FlixBus
    5h 15m
    23:45
    Norimberk
    Ústřední autobusové nádraží
    5:00
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    FlixBus
    Economy
    654 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do města Mnichov Letiště

  • Deutsche Bahn
    1h 22m
    10:19
    Mnichov
    Ost Vlakové Nádraží
    11:41
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    Deutsche Bahn
    Economy
    od 507 Kč
  • Deutsche Bahn
    1h 53m
    4:40
    Ingolstadt
    Ústřední Nádraží
    6:33
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště - Besucherpark
    Deutsche Bahn
    Economy
    od 517 Kč
  • Deutsche Bahn
    1h 52m
    4:36
    Ingolstadt
    Ústřední Nádraží
    6:28
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    Deutsche Bahn
    Economy
    od 781 Kč
  • Deutsche Bahn
    3h 17m
    0:38
    Ingolstadt
    Ústřední Nádraží
    3:55
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    Deutsche Bahn
    Economy
    od 789 Kč

Levná spolujízda do Mnichov Letiště

  • BlaBlaCar
    1h 0m
    5:00
    Augsburg
    6:00
    Mnichov Letiště
    BlaBlaCar
    Economy
    od 185 Kč
  • BlaBlaCar
    1h 30m
    18:30
    Erlangen
    20:00
    Mnichov Letiště
    BlaBlaCar
    Economy
    od 247 Kč
  • Movacar
    1h 42m
    7:30
    Norimberk
    9:12
    Mnichov Letiště
    Movacar
    Economy
    od 3 915 Kč
  • Movacar
    0h 49m
    8:00
    Augsburg
    8:49
    Mnichov Letiště
    Movacar
    Economy
    od 6 322 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejvýhodnější transfery do stanice Mnichov Letiště na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v okolí stanice Mnichov Letiště, které ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejčastěji vyhledávaná autobusová spojení ze stanice Mnichov Letiště.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do stanice Mnichov Letiště, stačí jen kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budete ze stanice Mnichov Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyber příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je, a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle tvé libosti.

Mimochodem: zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo, které můžeš použít k cestě z nebo do stanice Mnichov Letiště.

Všechny autobusové zastávky kolem stanice Mnichov Letiště

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Mnichov Letiště

Kdy odjíždí autobus do Mnichov Letiště?

V kolik hodin přijede autobus do Mnichov Letiště závisí na tom, z kterého města odjíždíte. Proto stačí zadat do našeho vyhledávače požadovanou destinaci a zjistit přesné časy pro plánovaný termín cesty.

Jezdí přímý autobus do Mnichov Letiště?

Zda jezdí přímá autobusová linka do Mnichov Letiště závisí na tom, z jakého města cestujete. Proto jednoduše zadejte požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjistěte, zda existuje přímé autobusové spojení do Mnichov Letiště. V této souvislosti mějte na paměti, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do Mnichov Letiště?

V závislosti na tom, s jakým poskytovatelem cestujete do Mnichov Letiště, se může lišit, co si smíte vzít s sebou. Chcete-li zjistit, zda si s sebou můžete vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jaké vybavení má autobus do Mnichov Letiště?

Vybavení na palubě se liší v závislosti na poskytovateli. Většina autobusů do Mnichov Letiště má nyní klimatizaci, zásuvky a WiFi (většinou zdarma). Kromě toho někteří poskytovatelé autobusové dopravy nabízejí také občerstvení a nápoje (většinou za poplatek). Pro získání přesných informací o vybavení autobusu do Mnichov Letiště v termínu vaší plánované cesty je nejlepší použít naši vyhledávací funkci.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Mnichov Letiště

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Mnichov Letiště. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.