Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Praha → Lvov od 701 Kč

Porovnej 30 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Praha do města Lvov

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Praha do města Lvov od různých autobusových dopravců jako FlixBus, AGAT nebo Sindbad pro následující dny.
dnes
od 713 Kč
zítra
od 713 Kč
pondělí
od 701 Kč
úterý
od 713 Kč
středa
od 713 Kč
čtvrtek
od 710 Kč
pátek
od 713 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    18h 50m
    12:40
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    7:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Avtokombinat 1
    Economy
    713 Kč
  • Sindbad
    20h 20m
    14:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    10:20
    Lvov
    central station
    Sindbad
    Economy
    760 Kč
  • AGAT
    17h 10m
    13:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    6:10
    Lvov
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    1 070 Kč
  • P-Trans
    16h 0m
    12:30
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    4:30
    Lvov
    Central Bus Station
    P-Trans
    Economy
    1 070 Kč
  • Lux-reisen BIS
    18h 0m
    19:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    13:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 100 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    18h 50m
    12:40
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    7:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Avtokombinat 1
    Economy
    713 Kč
  • Bus Trans International
    17h 30m
    13:30
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    7:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Bus Trans International
    Economy
    809 Kč
  • Sindbad
    18h 20m
    12:40
    Praha
    ÚAN Florenc
    7:00
    Lvov
    central station
    Sindbad
    Economy
    938 Kč
  • Sansan Bus
    16h 40m
    7:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    23:40
    Lvov
    Central Bus Station
    Sansan Bus
    Economy
    981 Kč
  • P-Trans
    16h 0m
    12:30
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    4:30
    Lvov
    Central Bus Station
    P-Trans
    Economy
    1 070 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    18h 50m
    12:40
    Praha
    ÚAN Florenc
    7:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Avtokombinat 1
    Economy
    701 Kč
  • Like Bus
    17h 25m
    8:50
    Praha
    ÚAN Florenc
    2:15
    Lvov
    Central Bus Station
    Like Bus
    Economy
    736 Kč
  • Bus Trans International
    17h 30m
    13:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    7:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Bus Trans International
    Economy
    794 Kč
  • Nikolo
    16h 0m
    16:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    8:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Nikolo
    Economy
    883 Kč
  • Bus Trans
    17h 40m
    13:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    7:10
    Lvov
    Central Bus Station
    Bus Trans
    Economy
    907 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    18h 50m
    12:40
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    7:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Avtokombinat 1
    Economy
    713 Kč
  • Like Bus
    17h 25m
    8:50
    Praha
    ÚAN Florenc
    2:15
    Lvov
    Central Bus Station
    Like Bus
    Economy
    737 Kč
  • East West Eurolines
    19h 0m
    14:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    9:00
    Lvov
    Central Bus Station
    East West Eurolines
    Economy
    737 Kč
  • Sindbad
    20h 20m
    14:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    10:20
    Lvov
    central station
    Sindbad
    Economy
    760 Kč
  • Lux Bus
    14h 30m
    10:50
    Praha
    ÚAN Florenc
    1:20
    Lvov
    Central Bus Station
    Lux Bus
    Economy
    885 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    18h 50m
    12:40
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    7:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Avtokombinat 1
    Economy
    713 Kč
  • Sindbad
    18h 20m
    12:40
    Praha
    ÚAN Florenc
    7:00
    Lvov
    central station
    Sindbad
    Economy
    938 Kč
  • P-Trans
    16h 30m
    12:30
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    5:00
    Lvov
    Central Bus Station
    P-Trans
    Economy
    1 070 Kč
  • Lux-reisen BIS
    18h 0m
    19:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    13:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 100 Kč
  • Lux-Reisen
    18h 0m
    19:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    13:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Lux-Reisen
    Economy
    1 124 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    18h 20m
    12:40
    Praha
    ÚAN Florenc
    7:00
    Lvov
    central station
    Avtokombinat 1
    Economy
    710 Kč
  • Bus Trans International
    17h 30m
    13:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    7:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Bus Trans International
    Economy
    805 Kč
  • Sindbad
    18h 20m
    12:40
    Praha
    ÚAN Florenc
    7:00
    Lvov
    central station
    Sindbad
    Economy
    938 Kč
  • Sansan Bus
    16h 40m
    7:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    23:40
    Lvov
    central station
    Sansan Bus
    Economy
    976 Kč
  • AGAT
    16h 40m
    13:00
    Praha
    5:40
    Lvov
    central station
    AGAT
    Economy
    1 065 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    18h 20m
    12:40
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    7:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Avtokombinat 1
    Economy
    713 Kč
  • Sindbad
    18h 20m
    12:40
    Praha
    ÚAN Florenc
    7:00
    Lvov
    central station
    Sindbad
    Economy
    938 Kč
  • P-Trans
    16h 0m
    12:30
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    4:30
    Lvov
    Central Bus Station
    P-Trans
    Economy
    1 070 Kč
  • Lux-reisen BIS
    18h 0m
    19:00
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    13:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 100 Kč
  • Lux-Reisen
    18h 0m
    19:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    13:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Lux-Reisen
    Economy
    1 119 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Praha a Lvov

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Praha a Lvov v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je sobota, kdy z města Lvov do města Praha jezdí denně více než 150 autobusů. Naopak má úterý spojů nejméně, když mezi městy Praha a Lvov jezdí denně pouze 48 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 337 autobusů z města Praha do města Lvov, zatímco noc má nejméně spojů mezi městem Praha a městem Lvov s 46 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Praha do města Lvov

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, AGAT a Sindbad, kteří denně jezdí se 115 autobusy z města Praha do města Lvov! Rezervuj si jízdenku z města Praha do města Lvov již od 701 Kč!

Nejlevnější autobus 701 Kč
Nejrychlejší autobus 13h 30m
První autobus 0:15
Poslední autobus 23:59
Denní autobusové spojení 115 Ø
Vzdálenost 686,2 km
Autobusové společnosti FlixBus, AGAT, Sindbad, Regabus, Avtokombinat 1, P-Trans, Vital Euro Trans, Vlines, Like Bus, Openline a 20 dalších.

Nejlevnější autobusová spojení z města Praha do města Lvov

Každý den vyjíždí 115 autobusů 30 autobusových společností z města Praha do města Lvov: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
713 Kč
neděle 14.07
713 Kč
pondělí 15.07
713 Kč
úterý 16.07
713 Kč
středa 17.07
713 Kč
čtvrtek 18.07
1 946 Kč
pátek 19.07
1 946 Kč
sobota 20.07
713 Kč
neděle 21.07
713 Kč
pondělí 22.07
úterý 23.07
713 Kč
středa 24.07
713 Kč
čtvrtek 25.07
pátek 26.07
1 357 Kč
sobota 27.07
713 Kč
neděle 28.07
pondělí 29.07
938 Kč
úterý 30.07
799 Kč
středa 31.07
713 Kč
čtvrtek 01.08
718 Kč
pátek 02.08
sobota 03.08
neděle 04.08

V tento čas je cesta z města Praha do města Lvov nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Praha do města Lvov.
S cenou od 701 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Praha do města Lvov. Naproti tomu je úterý nejdražší den s cenami od 713 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Praha do města Lvov je odpoledne, s cenou od 701 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 1 241 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Praha do města Lvov

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Praha do města Lvov s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Praha do města Lvov, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Praha do města Lvov jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Praha do města Lvov

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Praha a Lvov .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Praha a Lvov

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Praha a Lvov.

Služby a komfort v autobuse z města Praha do města Lvov

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Praha do města Lvov? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Praha do města Lvov? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Praha do města Lvov

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Praha – Lvov?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 701 Kč a trvá mu 18h 50m, než dojede do města Lvov. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Praha – Lvov?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 30 se širokým rozpětím cen jízdenek od 701 Kč do 5 077 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Lvov.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Praha do Lvov?

Na trase z Praha do Lvov jezdí každý den přibližně 115 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Praha – Lvov?

Nejrychlejší autobus mezi městy Praha a Lvov nabízí dopravce Trans Tempo, jízda trvá 13h 30m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 1 267 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Praha ve směru Lvov?

První autobus do města Lvov z města Praha vyjíždí v 0:15 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Praha a Lvov?

Poslední autobusový spoj z města Praha do města Lvov vyjíždí v 23:59 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Praha – Lvov?

Autobusovou linku Praha – Lvov nabízí dopravci FlixBus, AGAT a Sindbad. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Praha a Lvov?

Všechna přímá spojení mezi městy Praha a Lvov můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus, AGAT a Sindbad.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Praha – Lvov?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Praha – Lvov si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Praha – Lvov?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Praha a Lvov.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Praha do města Lvov

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Praha a Lvov

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Praha a z města Lvov. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.