Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Lvov

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Lvov
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Lvov

Hledáte levný autobus do Lvova? Porovnejte všechny 65 autobusové společnosti do Lvov a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 30 autobusová nádraží v Lvov, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 307 denních autobusů do Lvov.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-lvov", 3); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Ukrajina
Autobus 307
Zastávky 30
Nejvýhodnější autobus: 39 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
Avtokombinat 1AGATEast West EurolinesLux-reisen BIS
Další společnosti jsou Akkord-Plus, ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES, Avtotranzit, Bus Trans, DMD Group, Eastern European Travel a 55 dalších.

Výhodné autobusové jízdenky do města Lvov

  • Leo Express
    8h 10m
    21:20
    Krakov
    Central Bus Station
    5:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Leo Express
    Economy
    39 Kč
  • Local Carrier
    9h 15m
    22:45
    Kyjev
    Tsentralniy avtovokzal
    8:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Local Carrier
    Economy
    336 Kč
  • Avtokombinat 1
    10h 20m
    17:30
    Varšava
    3:50
    Lvov
    Avtokombinat 1
    Economy
    352 Kč
  • East West Eurolines
    8h 15m
    0:10
    Krakov
    Central Bus Station
    8:25
    Lvov
    Central Bus Station
    East West Eurolines
    Economy
    413 Kč
  • Eastern European Travel
    7h 50m
    11:05
    Krakov
    Central Bus Station
    18:55
    Lvov
    Central Bus Station
    Eastern European Travel
    Economy
    413 Kč
  • KLR Bus
    10h 15m
    12:30
    Kyjev
    Tsentralniy avtovokzal
    22:45
    Lvov
    Central Bus Station
    KLR Bus
    Economy
    419 Kč
  • Jaguar Autotrans
    8h 15m
    2:15
    Katovice
    10:30
    Lvov
    Jaguar Autotrans
    Economy
    439 Kč
  • Menyok FOP
    8h 30m
    20:30
    Krakov
    Central Bus Station
    5:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Menyok FOP
    Economy
    443 Kč
  • LUX Express
    7h 50m
    11:05
    Krakov
    Central Bus Station
    18:55
    Lvov
    Central Bus Station
    LUX Express
    Economy
    444 Kč
  • Like Bus
    9h 20m
    12:00
    Kyjev
    Tsentralniy avtovokzal
    21:20
    Lvov
    Central Bus Station
    Like Bus
    Economy
    452 Kč
  • Sindbad
    9h 10m
    21:50
    Krakov
    Central Bus Station
    7:00
    Lvov
    central station
    Sindbad
    Economy
    456 Kč
  • Zesen Trans
    9h 10m
    11:10
    Varšava
    20:20
    Lvov
    Zesen Trans
    Economy
    470 Kč
  • ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    7h 45m
    13:05
    Krakov
    Central Bus Station
    20:50
    Lvov
    Central Bus Station
    ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    Economy
    470 Kč
  • Modultrans
    8h 30m
    20:30
    Krakov
    Central Bus Station
    5:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Modultrans
    Economy
    472 Kč
  • Pavluks Trans
    8h 25m
    13:05
    Krakov
    Central Bus Station
    21:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Pavluks Trans
    Economy
    472 Kč
  • Winew
    7h 5m
    23:55
    Krakov
    Central Bus Station
    7:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Winew
    Economy
    472 Kč
  • Grechanyuk Viktor
    7h 50m
    20:40
    Krakov
    Central Bus Station
    4:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Grechanyuk Viktor
    Economy
    472 Kč
  • Ternvoyazh
    7h 45m
    23:15
    Krakov
    Central Bus Station
    7:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Ternvoyazh
    Economy
    474 Kč
  • Leon Pol Trans
    11h 10m
    19:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    6:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Leon Pol Trans
    Economy
    475 Kč
  • Lev Bus
    9h 0m
    8:30
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    17:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Lev Bus
    Economy
    476 Kč
  • Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    7h 50m
    0:10
    Varšava
    Ústřední nádraží
    8:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    Economy
    476 Kč
  • Kozak Express
    6h 50m
    16:00
    Krakov
    Central Bus Station
    22:50
    Lvov
    Central Bus Station
    Kozak Express
    Economy
    476 Kč
  • TocoBus
    7h 50m
    22:10
    Varšava
    6:00
    Lvov
    TocoBus
    Economy
    494 Kč
  • ECOLINES
    9h 25m
    13:15
    Kyjev
    22:40
    Lvov
    ECOLINES
    Economy
    507 Kč
  • Ofp Pankiw
    15h 5m
    6:15
    Řešov
    Dworzec Lokalny
    21:20
    Lvov
    Central Bus Station
    Ofp Pankiw
    Economy
    508 Kč
  • Ideal Travel
    8h 35m
    16:15
    Katovice
    0:50
    Lvov
    Ideal Travel
    Economy
    512 Kč
  • Eurolines Polska
    3h 50m
    15:10
    Přemyšl
    Autobusové nádraží
    19:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Eurolines Polska
    Economy
    523 Kč
  • P-Trans
    9h 0m
    16:00
    Krakov
    Central Bus Station
    1:00
    Lvov
    Central Bus Station
    P-Trans
    Economy
    531 Kč
  • Akkord-Plus
    8h 10m
    7:10
    Krakov
    Central Bus Station
    15:20
    Lvov
    Central Bus Station
    Akkord-Plus
    Economy
    531 Kč
  • Naszbus
    7h 20m
    19:00
    Krakov
    Central Bus Station
    2:20
    Lvov
    Central Bus Station
    Naszbus
    Economy
    533 Kč
  • Royal Company
    10h 5m
    21:50
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    7:55
    Lvov
    Central Bus Station
    Royal Company
    Economy
    534 Kč
  • Orion Bus
    8h 0m
    17:45
    Krakov
    Central Bus Station
    1:45
    Lvov
    Central Bus Station
    Orion Bus
    Economy
    535 Kč
  • Sansan Bus
    7h 15m
    16:25
    Krakov
    Central Bus Station
    23:40
    Lvov
    Central Bus Station
    Sansan Bus
    Economy
    535 Kč
  • Bus Trans
    5h 0m
    2:00
    Řešov
    Rešov Ústřední Nádraží
    7:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Bus Trans
    Economy
    535 Kč
  • Fortuna Tour
    7h 45m
    23:15
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    7:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Fortuna Tour
    Economy
    549 Kč
  • AGAT
    7h 10m
    20:20
    Krakov
    Central Bus Station
    3:30
    Lvov
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    590 Kč
  • Sultan Travel
    7h 40m
    16:30
    Krakov
    Central Bus Station
    0:10
    Lvov
    Central Bus Station
    Sultan Travel
    Economy
    590 Kč
  • DMD Group
    8h 15m
    1:45
    Krakov
    Central Bus Station
    10:00
    Lvov
    Central Bus Station
    DMD Group
    Economy
    590 Kč
  • Pan-bus Sumy
    9h 5m
    19:00
    Krakov
    Central Bus Station
    4:05
    Lvov
    Central Bus Station
    Pan-bus Sumy
    Economy
    590 Kč
  • Fox Trans
    8h 55m
    18:55
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    3:50
    Lvov
    Central Bus Station
    Fox Trans
    Economy
    595 Kč
  • Z-TIME.UA
    12h 25m
    17:30
    Varšava
    Ústřední nádraží
    5:55
    Lvov
    Central Bus Station
    Z-TIME.UA
    Economy
    595 Kč
  • Gdamaler Tour
    6h 20m
    18:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    1:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Gdamaler Tour
    Economy
    595 Kč
  • СТЕЦИК Т.В. ФОП
    8h 40m
    20:20
    Krakov
    Central Bus Station
    5:00
    Lvov
    Central Bus Station
    СТЕЦИК Т.В. ФОП
    Economy
    596 Kč
  • Openline
    8h 0m
    18:00
    Krakov
    Central Bus Station
    2:00
    Lvov
    central station
    Openline
    Economy
    610 Kč
  • RB Polska
    8h 45m
    15:45
    Varšava
    Autobusové nádraží Zachodnia
    0:30
    Lvov
    Central Bus Station
    RB Polska
    Economy
    619 Kč
  • Zventrans
    8h 55m
    22:00
    Varšava
    Autobusové nádraží Zachodnia
    6:55
    Lvov
    central station
    Zventrans
    Economy
    644 Kč
  • Fop Ostapczuk
    8h 30m
    21:50
    Krakov
    Central Bus Station
    6:20
    Lvov
    Central Bus Station
    Fop Ostapczuk
    Economy
    649 Kč
  • Tur-Trans
    8h 50m
    20:00
    Krakov
    Central Bus Station
    4:50
    Lvov
    Central Bus Station
    Tur-Trans
    Economy
    654 Kč
  • PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
    8h 30m
    17:00
    Krakov
    Central Bus Station
    1:30
    Lvov
    Central Bus Station
    PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
    Economy
    708 Kč
  • FlixBus
    10h 50m
    8:20
    Varšava
    Autobusové nádraží Zachodnia
    19:10
    Lvov
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    713 Kč
  • Latlines
    8h 15m
    17:45
    Varšava
    Ústřední nádraží
    2:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Latlines
    Economy
    713 Kč
  • PP Koval
    9h 50m
    18:20
    Katovice
    Central Bus Station
    4:10
    Lvov
    Central Bus Station
    PP Koval
    Economy
    713 Kč
  • Roca Travelino
    9h 15m
    20:45
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    6:00
    Lvov
    central station
    Roca Travelino
    Economy
    732 Kč
  • Prykarpatskyi Express
    8h 25m
    18:30
    Krakov
    Central Bus Station
    2:55
    Lvov
    Central Bus Station
    Prykarpatskyi Express
    Economy
    767 Kč
  • Lux Bus
    7h 20m
    18:00
    Krakov
    Central Bus Station
    1:20
    Lvov
    Central Bus Station
    Lux Bus
    Economy
    826 Kč
  • Lux-reisen BIS
    9h 0m
    3:30
    Krakov
    Central Bus Station
    12:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Lux-reisen BIS
    Economy
    876 Kč
  • Nikolo
    16h 0m
    16:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    8:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Nikolo
    Economy
    883 Kč
  • Lux-Reisen
    6h 0m
    7:00
    Přemyšl
    13:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Lux-Reisen
    Economy
    905 Kč
  • Trans Tempo
    6h 30m
    3:00
    Krakov
    Central Bus Station
    9:30
    Lvov
    Central Bus Station
    Trans Tempo
    Economy
    1 014 Kč
  • Regabus
    14h 10m
    16:30
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    6:40
    Lvov
    Central Bus Station
    Regabus
    Economy
    1 177 Kč
  • Musil Tour
    17h 0m
    9:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    2:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Musil Tour
    Economy
    1 249 Kč
  • Avtotranzit
    15h 35m
    12:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    3:35
    Lvov
    Central Bus Station
    Avtotranzit
    Economy
    1 296 Kč
  • Travel-Bus
    18h 15m
    13:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    7:15
    Lvov
    Central Bus Station
    Travel-Bus
    Economy
    1 354 Kč
  • Vital Euro Trans
    16h 35m
    11:20
    Praha
    ÚAN Florenc
    3:55
    Lvov
    Central Bus Station
    Vital Euro Trans
    Economy
    1 355 Kč
  • Vlines
    16h 25m
    11:20
    Praha
    ÚAN Florenc
    3:45
    Lvov
    Central Bus Station
    Vlines
    Economy
    1 603 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do města Lvov

  • Ukrainian Railways
    6h 39m
    10:24
    Kyjev
    17:03
    Lvov
    Ukrainian Railways
    Economy
    od 512 Kč

Levná spolujízda do Lvov

  • BlaBlaCar
    3h 20m
    12:30
    Řešov
    15:50
    Lvov
    BlaBlaCar
    Economy
    od 225 Kč
  • BlaBlaCar
    4h 40m
    1:10
    Krakov
    5:50
    Lvov
    BlaBlaCar
    Economy
    od 319 Kč
  • BlaBlaCar
    4h 50m
    2:20
    Krakov
    7:10
    Lvov
    BlaBlaCar
    Economy
    od 451 Kč
  • BlaBlaCar
    4h 40m
    7:00
    Krakov
    11:40
    Lvov
    BlaBlaCar
    Economy
    od 489 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Lvov na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Lvov, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Lvov.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Lvov, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Lvov zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Lvov.

Všechny autobusové zastávky v městě Lvov

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Lvov

Existuje přímý autobus do města Lvov?

Zda do města Lvov existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Lvov. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Lvov?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Lvov. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Lvov?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například Příruční zavazadla a Zavazadla zdarma, jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Objemná zavazadla a Nápoje. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Lvov v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Lvov?

V městě 30 se nachází celkem Lvov autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce Central Bus Station. Podívej se na naši mapu Lvov a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Lvov?

Do města 65 jezdí Lvov autobusoví dopravci: Avtokombinat 1, AGAT, East West Eurolines, Lux-reisen BIS, FlixBus, Like Bus, Trans Tempo, Sindbad, Regabus, Musil Tour, Nikolo, P-Trans, Sansan Bus, Lux-Reisen, DMD Group, ECOLINES, Leo Express, Eastern European Travel, Eurolines Polska, Zesen Trans, PrAT TERNOPILSKE ATP 16127, Orion Bus, Tur-Trans, Ideal Travel, Fop Ostapczuk, TocoBus, Akkord-Plus, Pavluks Trans, Lux Bus, Grechanyuk Viktor, Pan-bus Sumy, СТЕЦИК Т.В. ФОП, Menyok FOP, Royal Company, Winew, LUX Express, Local Carrier, KLR Bus, PP Koval, Vital Euro Trans, Avtotranzit, Travel-Bus, Bus Trans, Ofp Pankiw, Openline, Mizhnarodni Liniyi Perevezennya, Z-TIME.UA, Latlines, Naszbus, Ternvoyazh, Vlines, Fortuna Tour, ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES, Leon Pol Trans, Zventrans, Jaguar Autotrans, Roca Travelino, RB Polska, Prykarpatskyi Express, Modultrans, Fox Trans, Gdamaler Tour, Sultan Travel, Kozak Express a Lev Bus

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Lvov?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Lvov. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Lvov?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Lvov. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Lvov, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Lvov

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Lvov. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.