O CheckMyBus

Náš vyhledávač autobusových spojení vytvořili lidé z celého světa

Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Globální tým pomáhá uživatelům po celém světě

CheckMyBus je vyhledávač meziměstských autobusových spojů po celém světě, který ti pomůže najít nejlepší nabídky, nejlevnější jízdenky a nejvýhodnější cesty. Za tím stojí náš tým, který přináší odborné znalosti z celého světa, aby poskytoval optimální služby a zároveň vyhověl specifickým potřebám regionálních trhů. S rozšiřováním společnosti budeme pokračovat v našem závazku rozmanitého a globálního pracoviště, abychom mohli co nejlépe pomáhat uživatelům po celém světě. A jako oceněný špičkový zaměstnavatel budeme rádi, když možná budeš růst zrovna ty s námi také!
CheckMyBus Team

Poznej tým CheckMyBus

Seznam se s naším týmem - jsme pestrá skupina lidí z celého světa, kterým jde o jediné - dopravit cestovatele do jejich cíle bezpečně a za přijatelnou cenu. Ať už se jedná o marketing, IT nebo prodej - na naše profesionály se můžeš spolehnout.

Hlavy za CheckMyBus

IT

Performance a marketing

Správa obsahu, blog a sociální média

Analýza dat a obchodní operace

Řízení obchodu a jednotlivých trhů

Příběh CheckMyBus

Společnost CheckMyBus byla založena v roce 2013 jako malá firma s velkou vizí, která chtěla způsobit revoluci na trhu meziměstských autobusů po celém světě. Od svého počátku se společnost CheckMyBus exponenciálně rozrostla o 21 domén, které nabízejí autobusové spoje ve více než 80 zemích po celém světě. Do budoucna plánujeme pokračovat v růstu a rozšiřování naší sítě, abychom uživatelům pomohli cestovat bez ohledu na to, kde se nacházejí nebo kam chtějí jet. Naším posláním je stát se předním světovým vyhledávačem autobusů a změnit způsob, jakým lidé cestují. Mezi naše milníky patří např:

checkmybus story

Umíme víc než jen porovnávat ceny!

Jak se vyvíjí trh s autobusy? Co zajímá budoucí zákazníky? CheckMyBus chce najít odpovědi na tyto a další otázky týkající se podnikání v autobusové dopravě. Z tohoto důvodu naši odborníci neustále monitorují trh s autobusy, aby se dozvěděli více o mobilitě budoucnosti.

Podívej se na naše "podklady" a získej cenné poznatky prostřednictvím našich studií a webinářů.

Skoč na palubu: Přidej se k CheckMyBus

Věříš v náš vyhledávač stejně jako my? Stále hledáme talentované lidi, kteří chtějí začít svou kariéru ve společnosti CheckMyBus. Nejenže se připojíš k pestrému mezinárodnímu týmu v centru Norimberku, ale také budeš mít k dispozici vodu, kávu zdarma a zábavné týmové akce!

Podívej se na naši kancelář a aktivity

Jsme prokazatelně skvělým místem pro práci!

Kununu Co se týče spokojenosti zaměstnanců, společnost CheckMyBus získává nejlepší hodnocení, jde-li o firemní kulturu a vedení. Vážíme si každého člena, který se připojí k našemu týmu a udržuje náš autobus v pohybu. Ne nadarmo nás renomovaná německá platforma pro hodnocení zaměstnavatelů kununu jmenovala Top Company 2022.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.