Autobus z Vratislav do Lvov - Srovnání cen

Bus z Vratislav do Lvov: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Vratislav do města Lvov fakta o autobusech

Nejlevnější autobus530,66 Kč
Nejrychlejší autobus11h 30m
Nejstarší autobus7:00
Nejnovější autobus22:00
Denní autobusové spojení4 Ø
Vzdálenost514,3 km
Autobusové společnostiDworzec Online, Eurolines Polska, EuroTicket, Eastern European Travel, ECOLINES, VVK-Bus, AGAT, East West Eurolines, Lux-Reisen, Modultrans, PAS-TRANS, Ternvoyazh, Winew, P-Trans
Chcete jet autobusem z Vratislav do Lvov?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Vratislav a Lvov a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Vratislav do Lvov na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Vratislav a Lvov, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Vratislav, alternativní destinace z Lvov, a také nejoblíbenější letištní transfery z Vratislav a Lvov.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Vratislav do Lvov

Dnes
od 530,66 Kč
Zítra
od 674,77 Kč
26.11
od 674,77 Kč
27.11
od 674,77 Kč
28.11
od 530,66 Kč
29.11
od 530,66 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Dworzec Online
    22:00
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 12h 30m
    10:30
    Lvov - central bus station
    od530,66 Kč
  • Eurolines Polska
    7:00
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 14h 45m
    21:45
    Lvov - central bus station
    od530,66 Kč
  • EuroTicket
    7:00
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 14h 45m
    21:45
    Lvov - central bus station
    od530,66 Kč
  • Eastern European Travel
    13:00
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 18h 0m
    7:00
    Lvov - central bus station
    od583,72 Kč
  • ECOLINES
    8:15
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 12h 25m
    20:40
    Lvov - central station
    od674,77 Kč
  • VVK-Bus
    11:00
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 11h 30m
    22:30
    Lvov - central bus station
    od707,54 Kč
  • AGAT
    17:35
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 12h 50m
    6:25
    Lvov - central bus station
    od766,50 Kč
  • East West Eurolines
    9:45
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 13h 10m
    22:55
    Lvov - central bus station
    od766,50 Kč
  • Lux-Reisen
    11:45
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 13h 35m
    1:20
    Lvov - central bus station
    od766,50 Kč
  • Modultrans
    16:00
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 12h 10m
    4:10
    Lvov - central bus station
    od766,50 Kč
  • PAS-TRANS
    14:00
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 14h 0m
    4:00
    Lvov - central bus station
    od766,50 Kč
  • Ternvoyazh
    18:20
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 13h 30m
    7:50
    Lvov - central bus station
    od766,50 Kč
  • Winew
    18:40
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 15h 20m
    10:00
    Lvov - central bus station
    od766,50 Kč
  • P-Trans
    11:30
    Wroclaw - central bus station
    Doba trvání 13h 30m
    1:00
    Lvov - central bus station
    od825,46 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Lvov do Vratislav

Autobus z Vratislav do Lvov: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Vratislav a cíl Lvov. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Lvov do Vratislav.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Vratislav do Lvov.
Mimochodem: u trasy Vratislav – Lvov vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Vratislav a Lvov

Zastávky
ulica Stryjska 109, 79000 Lvov (Ukrajina)
Dvirtseva Square 1, 79000 Lvov (Ukrajina)
Lvov (Ukrajina)

Vratislav a Lvov v porovnání

50,12 Kč
27,43 Kč
Vratislav
Lvov
Jízda taxíkem je ve městě Vratislav 46% dražší než ve městě Lvov.
17,69 Kč
3,14 Kč
Vratislav
Lvov
Autobusová jízdenka je ve městě Vratislav 83% dražší než ve městě Lvov.
41,27 Kč
11,76 Kč
Vratislav
Lvov
Velké pivo je ve městě Vratislav 72% dražší než ve městě Lvov.
10,90 Kč
7,94 Kč
Vratislav
Lvov
Láhev vody je ve městě Vratislav 28% dražší než ve městě Lvov.
129,72 Kč
89,09 Kč
Vratislav
Lvov
Hlavní jídlo je ve městě Vratislav 32% dražší než ve městě Lvov.

Spojení sběrnice z Vratislav az Lvov

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.