Autobus Liberec → Lvov

Autobusy mezi městem Liberec a městem Lvov: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Liberec do města Lvov

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Liberec do města Lvov od různých autobusových dopravců jako FlixBus, AGAT nebo Openline pro následující dny.
dnes
od 1 159 Kč
zítra
neděle
od 1 159 Kč
pondělí
od 1 195 Kč
úterý
od 1 038 Kč
středa
čtvrtek
od 1 159 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Openline
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    Ústřední nádraží
    2:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Openline
    Economy
    1 159 Kč
  • Like Bus
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    Ústřední nádraží
    2:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Like Bus
    Economy
    1 159 Kč
  • AGAT
    15h 55m
    15:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    7:15
    Lvov
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    1 391 Kč
  • AGAT
    15h 40m
    15:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    7:00
    Lvov
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    1 391 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Openline
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    Ústřední nádraží
    2:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Openline
    Economy
    1 159 Kč
  • Like Bus
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    Ústřední nádraží
    2:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Like Bus
    Economy
    1 159 Kč
  • FlixBus
    19h 50m
    15:30
    Liberec
    Ústřední nádraží
    11:20
    Lvov
    FlixBus
    Economy
    1 254 Kč
  • FlixBus
    20h 25m
    15:30
    Liberec
    Ústřední nádraží
    11:55
    Lvov
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    1 254 Kč
  • AGAT
    15h 55m
    15:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    7:15
    Lvov
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    1 391 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Openline
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    2:00
    Lvov
    Openline
    Economy
    1 195 Kč
  • Like Bus
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    2:00
    Lvov
    Like Bus
    Economy
    1 195 Kč
  • AGAT
    19h 30m
    15:00
    Liberec
    10:30
    Lvov
    AGAT
    Economy
    1 553 Kč
  • AGAT
    19h 0m
    15:00
    Liberec
    10:00
    Lvov
    AGAT
    Economy
    1 553 Kč
  • Sindbad
    19h 30m
    15:00
    Liberec
    10:30
    Lvov
    Sindbad
    Economy
    1 606 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    19h 50m
    15:30
    Liberec
    Ústřední nádraží
    11:20
    Lvov
    FlixBus
    Economy
    1 038 Kč
  • Openline
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    Ústřední nádraží
    2:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Openline
    Economy
    1 159 Kč
  • Like Bus
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    Ústřední nádraží
    2:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Like Bus
    Economy
    1 159 Kč
  • East West Eurolines
    18h 0m
    16:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    10:20
    Lvov
    Central Bus Station
    East West Eurolines
    Economy
    1 159 Kč
  • Eurolines Polska
    18h 40m
    16:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    11:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Eurolines Polska
    Economy
    1 159 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Openline
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    Ústřední nádraží
    2:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Openline
    Economy
    1 159 Kč
  • Like Bus
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    Ústřední nádraží
    2:00
    Lvov
    Central Bus Station
    Like Bus
    Economy
    1 159 Kč
  • Openline
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    2:00
    Lvov
    Openline
    Economy
    1 196 Kč
  • Like Bus
    15h 35m
    10:25
    Liberec
    2:00
    Lvov
    Like Bus
    Economy
    1 196 Kč
  • AGAT
    15h 40m
    15:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    7:00
    Lvov
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    1 391 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Liberec a Lvov

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Liberec a Lvov v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je úterý, kdy z města Lvov do města Liberec jezdí denně více než 27 autobusů. Naopak má pondělí spojů nejméně, když mezi městy Liberec a Lvov jezdí denně pouze 5 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 40 autobusů z města Liberec do města Lvov, zatímco noc má nejméně spojů mezi městem Liberec a městem Lvov s 6 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Liberec do města Lvov

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, AGAT a Openline, kteří denně jezdí se 14 autobusy z města Liberec do města Lvov! Rezervuj si jízdenku z města Liberec do města Lvov již od 1 038 Kč!

Nejlevnější autobus 1 038 Kč
Nejrychlejší autobus 15h 35m
První autobus 10:25
Poslední autobus 15:20
Denní autobusové spojení 14 Ø
Vzdálenost 645,3 km
Autobusové společnosti FlixBus, AGAT, Openline, Like Bus, Sindbad, East West Eurolines a Eurolines Polska

Nejlevnější autobusová spojení z města Liberec do města Lvov

Každý den vyjíždí 14 autobusů 7 autobusových společností z města Liberec do města Lvov: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
1 159 Kč
sobota 25.05
neděle 26.05
1 159 Kč
pondělí 27.05
1 195 Kč
úterý 28.05
1 159 Kč
středa 29.05
čtvrtek 30.05
1 159 Kč
pátek 31.05
sobota 01.06
1 159 Kč
neděle 02.06
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Liberec do města Lvov nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Liberec do města Lvov.
S cenou od 1 038 Kč, úterý je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Liberec do města Lvov. Naproti tomu je pondělí nejdražší den s cenami od 1 195 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Liberec do města Lvov je odpoledne, s cenou od 1 038 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 1 128 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Liberec do města Lvov

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Liberec do města Lvov s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Liberec do města Lvov, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Liberec do města Lvov jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Liberec do města Lvov

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Liberec a Lvov .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Liberec a Lvov

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Liberec a Lvov.

Služby a komfort v autobuse z města Liberec do města Lvov

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Liberec do města Lvov? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Liberec do města Lvov? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Liberec do města Lvov

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Liberec – Lvov?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 1 038 Kč a trvá mu 19h 50m, než dojede do města Lvov. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Liberec – Lvov?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 7 se širokým rozpětím cen jízdenek od 1 038 Kč do 1 865 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Lvov.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Liberec do Lvov?

Na trase z Liberec do Lvov jezdí každý den přibližně 14 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Liberec – Lvov?

Nejrychlejší autobus mezi městy Liberec a Lvov nabízí dopravce Openline, jízda trvá 15h 35m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 1 159 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Liberec ve směru Lvov?

První autobus do města Lvov z města Liberec vyjíždí v 10:25 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Liberec a Lvov?

Poslední autobusový spoj z města Liberec do města Lvov vyjíždí v 15:20 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Liberec – Lvov?

Autobusovou linku Liberec – Lvov nabízí dopravci FlixBus, AGAT a Openline. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Liberec a Lvov?

Všechna přímá spojení mezi městy Liberec a Lvov můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus, AGAT a Openline.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Liberec – Lvov?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Liberec – Lvov si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Liberec – Lvov?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Liberec a Lvov.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Liberec do města Lvov

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Liberec a Lvov

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Liberec a z města Lvov. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.