Autobus z Nottingham do Leicester

Autobusy z Nottingham do Leicester: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Nottingham – Leicester? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Nottingham – Leicester. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Nottingham – Leicester

Nejlevnější autobus177,36 Kč
Nejrychlejší autobus0h 45m
Nejstarší autobus14:00
Nejnovější autobus17:45
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost35,4 km
Autobusové společnostiNational Express, megabus
Hledáte autobus z Nottingham do Leicester?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Nottingham – Leicester. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně National Express nebo megabus. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Leicester z Nottingham během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Nottingham a Leicester, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Leicester pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Nottingham, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Leicester.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Nottingham do Leicester

Dnes
od 167,31 Kč
Zítra
od 167,31 Kč
18.05
od 151,93 Kč
19.05
od 167,31 Kč
20.05
od 167,31 Kč
21.05
od 212,83 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • National Express
  14:00
  Nottingham Broad Marsh Bus Station
  Doba trvání 0h 45m
  14:45
  Leicester - St. Margaret's Bus Station
  od177,36 Kč
 • National Express
  17:45
  Nottingham Broad Marsh Bus Station
  Doba trvání 0h 45m
  18:30
  Leicester - St. Margaret's Bus Station
  od177,36 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Nottingham – Leicester byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Nottingham – Leicester, ale nyní nejezdí.
 • megabus
  8:15
  Nottingham - Trent University
  Doba trvání 0h 55m
  9:10
  Leicester - Fosse Park
  od151,93 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 08.05.2021

Autobus Nottingham – Leicester: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Nottingham a cílem vaší cesty je Leicester. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Nottingham? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Leicester – Nottingham.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Nottingham – Leicester. Poté můžete zvážit několik faktorů. megabus nabízí nejlevnější jízdenky za 151,93 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 0h 45m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Nottingham a příjezdem do Leicester. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Nottingham do Leicester!

Autobusové zastávky v Nottingham a Leicester

Zastávky
Narborough Rd , LE3 2FU Leicester (Spojené království)
Everard Way 7, Leicester (Spojené království)
London Rd , LE2 0QB Leicester (Spojené království)
Gravel St 77, Leicester (Spojené království)

Autobus z Nottingham do Leicester: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Nottingham do Leicester?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 177,36 Kč a doba jízdy činí 0h 55m do stanice Leicester. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Nottingham – Leicester?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 151,93 Kč do 177,36 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Leicester.

Kolik autobusových spojů z Nottingham do Leicester bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Nottingham do Leicester každý den nabízí zhruba 2 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Nottingham – Leicester?

National Express nabízí nejrychlejší spojení z Nottingham do Leicester, které trvá 0h 45m. Jízdenky na toto spojení stojí 177,36 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Nottingham do Leicester?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Nottingham – Leicester1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: megabus

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Nottingham – Leicester?

První autobus do Leicester odjíždí z Nottingham v 14:00. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Nottingham – Leicester?

Poslední autobus z Nottingham do Leicester odjíždí v 17:45. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Nottingham – Leicester?

Na autobusové trase Nottingham – Leicester mají cestující na výběr různé dopravce, např. National Express a megabus. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Nottingham do Leicester?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Nottingham – Leicester si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Nottingham do Leicester?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Nottingham do Leicester ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Nottingham a Leicester

162,58 Kč
131,01 Kč
Nottingham
Leicester
Jízda taxíkem je ve městě Nottingham 20% dražší než ve městě Leicester.
59,12 Kč
73,90 Kč
Nottingham
Leicester
Autobusová jízdenka je ve městě Nottingham 21% levnější než ve městě Leicester.
88,68 Kč
103,46 Kč
Nottingham
Leicester
Velké pivo je ve městě Nottingham 15% levnější než ve městě Leicester.
36,95 Kč
41,88 Kč
Nottingham
Leicester
Láhev vody je ve městě Nottingham 12% levnější než ve městě Leicester.
245,46 Kč
230,56 Kč
Nottingham
Leicester
Hlavní jídlo je ve městě Nottingham 7% dražší než ve městě Leicester.

Autobusové trasy z Nottingham a Leicester

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.