Autobusy z Leeds do Leicester a zpět

CheckMyBus nabídne přímo a rychle nejvýhodnějšího autobusového dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 661 626 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Leeds do města Leicester fakta o autobusech

Nejlevnější autobus216,14 Kč
Nejrychlejší autobus2h 10m
Nejstarší autobus0:20
Nejnovější autobus21:45
Denní autobusové spojení4 Ø
Vzdálenost132,3 km
Autobusové společnostiNational Express, megabus

Nejlevnìjší autobusové spoje z Leeds do Leicester

Dnes
Zítra
od 216,83 Kč
08.07
09.07
10.07
11.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • National Express
    9:20
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 3h 25m
    12:45
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od216,14 Kč
  • National Express
    15:35
    Leeds
    Doba trvání 3h 40m
    19:15
    Leicester
    od216,83 Kč
  • National Express
    2:20
    Leeds - University
    Doba trvání 2h 50m
    5:10
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od221,04 Kč
  • National Express
    18:40
    Leeds - University
    Doba trvání 2h 55m
    21:35
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od221,04 Kč
  • National Express
    11:55
    Leeds - University
    Doba trvání 3h 40m
    15:35
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od245,95 Kč
  • National Express
    16:15
    Leeds - University
    Doba trvání 3h 20m
    19:35
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od245,95 Kč
  • National Express
    21:45
    Leeds - University
    Doba trvání 3h 20m
    1:05
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od245,95 Kč
  • National Express
    9:15
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 3h 30m
    12:45
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od251,67 Kč
  • National Express
    8:30
    Leeds - University
    Doba trvání 3h 35m
    12:05
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od258,28 Kč
  • National Express
    14:00
    Leeds - University
    Doba trvání 2h 35m
    16:35
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od258,28 Kč
  • megabus
    12:00
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 2h 10m
    14:10
    Leicester Fosse Park
    od292,53 Kč
  • National Express
    0:20
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 3h 5m
    3:25
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    od651,39 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Leeds do Leicester

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    18:50
    Leeds
    Doba trvání 2h 0m
    20:50
    Leicester
    od296,08 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Leicester do Leeds

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • megabus
    21:50
    Leicester Fosse Park
    Doba trvání 2h 45m
    0:35
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    od127,61 Kč
  • megabus
    17:40
    Leicester Fosse Park
    Doba trvání 2h 35m
    20:15
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    od148,04 Kč
  • National Express
    9:40
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    Doba trvání 3h 30m
    13:10
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    od165,81 Kč
  • National Express
    9:35
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    Doba trvání 3h 35m
    13:10
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    od189,49 Kč
  • National Express
    16:10
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    Doba trvání 3h 45m
    19:55
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    od216,14 Kč
  • National Express
    1:10
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    Doba trvání 3h 20m
    4:30
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    od245,95 Kč
  • National Express
    7:45
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    Doba trvání 3h 5m
    10:50
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    od245,95 Kč
  • National Express
    16:10
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    Doba trvání 3h 30m
    19:40
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    od251,67 Kč
  • National Express
    2:55
    Leicester St. Margaret's Bus Station
    Doba trvání 3h 0m
    5:55
    Leeds - Ústřední autobusové nádraží
    od651,39 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Leicester do Leeds

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    11:10
    Leicester
    Doba trvání 2h 0m
    13:10
    Leeds
    od296,08 Kč
  • BlaBlaCar
    13:20
    Leicester
    Doba trvání 1h 50m
    15:10
    Leeds
    od296,08 Kč
Chcete jet autobusem z Leeds do Leicester nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Leeds a Leicester a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Leicester do Leeds na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Leeds a Leicester, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Leicester, alternativní destinace z Leeds, a také nejoblíbenější letištní transfery z Leeds a Leicester.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Leeds a cíl Leicester. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Leicester do Leeds, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Leicester do Leeds.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Leeds – Leicester vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Leeds do Leicester.

Zastávky Autobusem Leeds a Leicester

Zastávky
Narborough Rd , LE3 2FU Leicester (Spojené království)
London Rd , LE2 0QB Leicester (Spojené království)
Everard Way 7, Leicester (Spojené království)
Gravel St 77, Leicester (Spojené království)

Leeds a Leicester v porovnání

119,06 Kč
131,23 Kč
Leeds
Leicester
Jízda taxíkem je ve městě Leeds 10% levnější než ve městě Leicester.
76,98 Kč
74,02 Kč
Leeds
Leicester
Autobusová jízdenka je ve městě Leeds 4% dražší než ve městě Leicester.
103,63 Kč
103,63 Kč
Leeds
Leicester
Velké pivo je ve městě Leeds 0% dražší než ve městě Leicester.
26,65 Kč
41,95 Kč
Leeds
Leicester
Láhev vody je ve městě Leeds 37% levnější než ve městě Leicester.
228,41 Kč
230,95 Kč
Leeds
Leicester
Hlavní jídlo je ve městě Leeds 2% levnější než ve městě Leicester.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.