Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Všechna města s dálkovým autobusovým spojením v zemi Spojené království

Prohlédni si v rychlém přehledu zastávky a autobusová nádraží
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím
Chceš cestovat autobusem v zemi Spojené království?
CheckMyBus ti zobrazí všechna dostupná autobusová spojení v zemi Spojené království s časy odjezdů, přesnými zastávkami, všemi jízdními dobami a samozřejmě i těmi nejlepšími cenami jízdenek. Navíc tu najdeš i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízejí autobusy klimatizaci, zásuvky nebo Wi-Fi? To všechno se dozvíš na CheckMyBus!
Sestavili jsme nejoblíbenější autobusové trasy a také města s většinou autobusových spojení v zemi Spojené království. Na první pohled tak uvidíš, jestli je v zemi Spojené království k dispozici i tvůj autobus.
Není tu zahrnuta tvoje trasa? Ve vyhledávání jednoduše zadej výchozí a cílovou destinaci v zemi Spojené království a vyber požadované datum cesty. Pokud necestuješ sám, zadej ještě počet osob a spusť vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle tvé libosti.
Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo, jimiž můžeš v zemi Spojené království cestovat.

Nejdůležitější příjezdová a odjezdová místa pro dálkový autobus v zemi Spojené království

Nejhledanejší autobusové spoje v zemi Spojené království

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.