Autobus z Londýn do Leicester

Autobusy z Londýn do Leicester: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Londýn – Leicester? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Londýn – Leicester. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Londýn – Leicester

Nejlevnější autobus89,93 Kč
Nejrychlejší autobus1h 50m
Nejstarší autobus8:00
Nejnovější autobus23:59
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost143,4 km
Autobusové společnostiFlixBus, National Express, megabus
Hledáte autobus z Londýn do Leicester?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Londýn – Leicester. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně FlixBus, National Express nebo megabus. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Leicester z Londýn během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Londýn a Leicester, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Leicester pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Londýn, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Leicester.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Londýn do Leicester

Dnes
od 180,16 Kč
Zítra
od 180,16 Kč
20.10
od 180,16 Kč
21.10
od 120,01 Kč
22.10
od 120,01 Kč
23.10
od 120,01 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    14:30
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 2h 20m
    16:50
    Leicester - Fosse Park
    od89,93 Kč
  • FlixBus
    14:30
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 2h 45m
    17:15
    Leicester - St. Margaret's Bus Station
    od89,93 Kč
  • FlixBus
    15:00
    Londýn - Finchley Road
    Doba trvání 2h 15m
    17:15
    Leicester - St. Margaret's Bus Station
    od89,93 Kč
  • FlixBus
    15:00
    Londýn - Finchley Road
    Doba trvání 1h 50m
    16:50
    Leicester - Fosse Park
    od89,93 Kč
  • National Express
    16:30
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 3h 35m
    20:05
    Leicester - St. Margaret's Bus Station
    od117,30 Kč
  • megabus
    9:50
    Londýn - Finchley Road
    Doba trvání 2h 0m
    11:50
    Leicester - Fosse Park
    od134,74 Kč
  • megabus
    11:20
    Londýn - Finchley Road
    Doba trvání 2h 0m
    13:20
    Leicester - Fosse Park
    od134,74 Kč
  • megabus
    8:00
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 2h 20m
    10:20
    Leicester - Fosse Park
    od134,74 Kč
  • megabus
    8:20
    Londýn - Finchley Road
    Doba trvání 2h 0m
    10:20
    Leicester - Fosse Park
    od134,74 Kč
  • megabus
    11:00
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 2h 20m
    13:20
    Leicester - Fosse Park
    od134,74 Kč
  • National Express
    23:59
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 2h 56m
    2:55
    Leicester - St. Margaret's Bus Station
    od177,45 Kč
  • National Express
    8:30
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 2h 45m
    11:15
    Leicester - St. Margaret's Bus Station
    od177,45 Kč
  • National Express
    10:30
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 2h 40m
    13:10
    Leicester - St. Margaret's Bus Station
    od177,45 Kč
  • National Express
    11:30
    Londýn - Victoria Coach Station
    Doba trvání 3h 0m
    14:30
    Leicester - St. Margaret's Bus Station
    od177,45 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Londýn do Leicester

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • East Midlands Railway
    20:05
    Londýn - King's Cross St Pancras
    Doba trvání 1h 17m
    21:22
    Leicester - Train Station
    od479,42 Kč
  • East Midlands Railway
    14:35
    Londýn - King's Cross St Pancras
    Doba trvání 1h 11m
    15:46
    Leicester - Train Station
    od574,76 Kč
  • East Midlands Railway
    17:02
    Londýn - King's Cross St Pancras
    Doba trvání 1h 7m
    18:09
    Leicester - Train Station
    od653,56 Kč
  • East Midlands Railway
    18:35
    Londýn - King's Cross St Pancras
    Doba trvání 1h 21m
    19:56
    Leicester - Train Station
    od653,56 Kč

Autobus Londýn – Leicester: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Londýn a cílem vaší cesty je Leicester. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Londýn? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Leicester – Londýn.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Londýn – Leicester. Poté můžete zvážit několik faktorů. FlixBus nabízí nejlevnější jízdenky za 89,93 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 1h 50m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Londýn a příjezdem do Leicester. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Londýn do Leicester!

Autobusové zastávky v Londýn a Leicester

Zastávky
Leicester - Braunstone
Narborough Rd , LE3 2FU  Leicester  (Spojené království)
Leicester - Fosse Park
Everard Way 7, Leicester  (Spojené království)
Leicester - St. Margaret's Bus Station
Gravel St 77, Leicester  (Spojené království)
Leicester - Train Station
London Rd , LE2 0QB  Leicester  (Spojené království)

Autobus z Londýn do Leicester: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Londýn do Leicester?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 89,93 Kč a doba jízdy činí 2h 20m do stanice Leicester. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Londýn – Leicester?

Na této trase jezdí 3 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 89,93 Kč do 177,45 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Leicester.

Kolik autobusových spojů z Londýn do Leicester bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Londýn do Leicester každý den nabízí zhruba 2 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Londýn – Leicester?

FlixBus nabízí nejrychlejší spojení z Londýn do Leicester, které trvá 1h 50m. Jízdenky na toto spojení stojí 89,93 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Londýn do Leicester?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Londýn – Leicester1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: FlixBus a National Express

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Londýn – Leicester?

První autobus do Leicester odjíždí z Londýn v 8:00. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Londýn – Leicester?

Poslední autobus z Londýn do Leicester odjíždí v 23:59. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Londýn – Leicester?

Na autobusové trase Londýn – Leicester mají cestující na výběr různé dopravce, např. FlixBus, National Express a megabus. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Londýn do Leicester?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Londýn – Leicester si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Londýn do Leicester?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Londýn do Leicester ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Londýn a Leicester

Londýn
7,56 mil.
Leicester
339 239
225,28 Kč
133,30 Kč
Londýn
Leicester
Jízda taxíkem je ve městě Londýn 41% dražší než ve městě Leicester.
75,19 Kč
75,19 Kč
Londýn
Leicester
Autobusová jízdenka je ve městě Londýn 0% dražší než ve městě Leicester.
135,34 Kč
105,27 Kč
Londýn
Leicester
Velké pivo je ve městě Londýn 23% dražší než ve městě Leicester.
26,70 Kč
42,61 Kč
Londýn
Leicester
Láhev vody je ve městě Londýn 38% levnější než ve městě Leicester.
188,59 Kč
234,60 Kč
Londýn
Leicester
Hlavní jídlo je ve městě Londýn 20% levnější než ve městě Leicester.

Autobusové trasy z Londýn a Leicester

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.