Autobus z Karlovy Vary do Liberec - Srovnání cen

Bus z Karlovy Vary do Liberec: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Karlovy Vary do města Liberec fakta o autobusech

Nejlevnější autobus274,71 Kč
Nejrychlejší autobus4h 35m
Nejstarší autobus6:00
Nejnovější autobus16:00
Denní autobusové spojení5 Ø
Vzdálenost165,4 km
Autobusové společnostiRegioJet
Chcete jet autobusem z Karlovy Vary do Liberec?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Karlovy Vary a Liberec a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Karlovy Vary do Liberec na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Karlovy Vary a Liberec, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Karlovy Vary, alternativní destinace z Liberec, a také nejoblíbenější letištní transfery z Karlovy Vary a Liberec.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Karlovy Vary do Liberec

Dnes
Zítra
od 277,33 Kč
04.03
od 277,33 Kč
05.03
od 277,33 Kč
06.03
07.03

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • RegioJet
    16:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 15m
    21:15
    Liberec
    od274,71 Kč
  • RegioJet
    16:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 5m
    21:05
    Liberec Fügnerova
    od277,33 Kč
  • RegioJet
    8:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 5m
    13:05
    Liberec Fügnerova
    od277,33 Kč
  • RegioJet
    8:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 15m
    13:15
    Liberec
    od277,33 Kč
  • RegioJet
    10:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 5m
    15:05
    Liberec Fügnerova
    od277,33 Kč
  • RegioJet
    10:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 15m
    15:15
    Liberec
    od277,33 Kč
  • RegioJet
    6:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 5m
    11:05
    Liberec Fügnerova
    od277,33 Kč
  • RegioJet
    6:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 15m
    11:15
    Liberec
    od277,33 Kč
  • RegioJet
    14:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 4h 45m
    18:45
    Liberec
    od277,33 Kč
  • RegioJet
    14:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 4h 35m
    18:35
    Liberec Fügnerova
    od277,33 Kč
  • RegioJet
    13:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 4h 35m
    17:35
    Liberec Fügnerova
    od287,79 Kč
  • RegioJet
    13:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 4h 45m
    17:45
    Liberec
    od287,79 Kč
  • RegioJet
    15:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 5m
    20:05
    Liberec Fügnerova
    od287,79 Kč
  • RegioJet
    15:00
    Karlovy Vary
    Doba trvání 5h 15m
    20:15
    Liberec
    od287,79 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Liberec do Karlovy Vary

Autobus z Karlovy Vary do Liberec: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Karlovy Vary a cíl Liberec. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Liberec do Karlovy Vary.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Karlovy Vary do Liberec.
Mimochodem: u trasy Karlovy Vary – Liberec vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Karlovy Vary a Liberec

Zastávky
Žitavská 854, 460 07 Liberec (Česká republika)
460 01 Liberec (Česká republika)

Karlovy Vary a Liberec v porovnání

65,00 Kč
60,00 Kč
Karlovy Vary
Liberec
Jízda taxíkem je ve městě Karlovy Vary 8% dražší než ve městě Liberec.
18,00 Kč
20,00 Kč
Karlovy Vary
Liberec
Autobusová jízdenka je ve městě Karlovy Vary 10% levnější než ve městě Liberec.
30,00 Kč
25,00 Kč
Karlovy Vary
Liberec
Velké pivo je ve městě Karlovy Vary 17% dražší než ve městě Liberec.
15,00 Kč
14,33 Kč
Karlovy Vary
Liberec
Láhev vody je ve městě Karlovy Vary 5% dražší než ve městě Liberec.
169,50 Kč
176,33 Kč
Karlovy Vary
Liberec
Hlavní jídlo je ve městě Karlovy Vary 4% levnější než ve městě Liberec.

Spojení sběrnice z Karlovy Vary az Liberec

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.