Autobus z Brno do Liberec

Bus z Brno do Liberec: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Brno – Liberec? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Brno – Liberec. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Brno do Liberec

Nejlevnější autobus284,27 Kč
Nejrychlejší autobus5h 15m
Nejstarší autobus15:00
Nejnovější autobus15:00
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost207,0 km
Autobusové společnostiRegioJet, INFOBUS
Chcete cestovat autobusem z Brno do Liberec?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Brno a jedou do Liberec, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba RegioJet nebo INFOBUS. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Brno – Liberec pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Brno a Liberec, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Liberec, alternativní destinace z Brno a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Liberec.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Brno do Liberec

Dnes
od 284,27 Kč
Zítra
od 284,27 Kč
20.10
21.10
22.10
od 304,57 Kč
23.10

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • RegioJet
  15:00
  Brno Ústřední autobusové nádraží
  Doba trvání 5h 15m
  20:15
  Liberec
  od284,27 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Brno do Liberec

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

 • BlaBlaCar
  15:50
  Brno
  Doba trvání 4h 20m
  20:10
  Liberec
  od329,95 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Brno – Liberec byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Brno – Liberec, ale nyní nejezdí.
 • INFOBUS
  9:35
  Brno
  Doba trvání 5h 55m
  15:30
  Liberec
  od391,63 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 09.10.2021

Autobus z Brno do Liberec: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Brno jako výchozí stanici a Liberec jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Liberec do Brno.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Brno do Liberec a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí RegioJet za cenu 284,27 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 5h 15m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Brno – Liberec vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Brno do Liberec!

Autobusové zastávky v Brno a Liberec

Zastávky
Liberec
Žitavská 854, 460 07  Liberec  (Česká republika)
Liberec - Machnín
Liberec  (Česká republika)
Liberec - Machnín hrad
Liberec  (Česká republika)
Liberec Fügnerova
460 01  Liberec  (Česká republika)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Brno do Liberec

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Brno – Liberec?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 284,27 Kč a trvá mu 5h 35m, než dojede do Liberec. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Brno do Liberec?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 284,27 Kč do 391,63 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Liberec.

Kolik spojů z Brno do Liberec bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Brno – Liberec každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Brno do Liberec?

Nejrychlejší autobus z Brno do Liberec nabízí dopravce RegioJet, jízda trvá 5h 15m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 284,27 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Brno do Liberec?

První autobus do Liberec z Brno vyjíždí v 15:00. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Brno do Liberec?

Poslední autobusový spoj z Brno do Liberec vyjíždí v 15:00. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Brno – Liberec?

Jízdu autobusem z Brno do Liberec nabízí dopravci RegioJet a INFOBUS. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Brno do Liberec?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Brno do Liberec, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 0 přímých autobusových spojení. INFOBUS

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Brno – Liberec?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Brno – Liberec si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Brno – Liberec?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Brno do Liberec ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Brno a Liberec

Brno
369 559
Liberec
97 770
70,00 Kč
60,00 Kč
Brno
Liberec
Jízda taxíkem je ve městě Brno 15% dražší než ve městě Liberec.
25,00 Kč
20,00 Kč
Brno
Liberec
Autobusová jízdenka je ve městě Brno 20% dražší než ve městě Liberec.
30,00 Kč
25,00 Kč
Brno
Liberec
Velké pivo je ve městě Brno 17% dražší než ve městě Liberec.
14,03 Kč
14,33 Kč
Brno
Liberec
Láhev vody je ve městě Brno 3% levnější než ve městě Liberec.
161,90 Kč
176,33 Kč
Brno
Liberec
Hlavní jídlo je ve městě Brno 9% levnější než ve městě Liberec.

Autobusové trasy z Brno a Liberec

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.