Autobus z Brno do Krakov - Srovnání cen

Bus z Brno do Krakov: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Brno do města Krakov fakta o autobusech

Nejlevnější autobus393,64 Kč
Nejrychlejší autobus4h 40m
Nejstarší autobus11:30
Nejnovější autobus22:40
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost259,1 km
Autobusové společnostiINFOBUS, AGAT, Eurolines Germany, Musil Tour, Eurolines Polska, Jordan Group, Trans Tempo
Chcete jet autobusem z Brno do Krakov?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Brno a Krakov a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Brno do Krakov na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Brno a Krakov, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Brno, alternativní destinace z Krakov, a také nejoblíbenější letištní transfery z Brno a Krakov.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Brno do Krakov

Dnes
Zítra
12.04
od 394,15 Kč
13.04
14.04
15.04
od 399,32 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • INFOBUS
    22:00
    Brno
    Doba trvání 5h 50m
    3:50
    Krakov
    od393,64 Kč
  • INFOBUS
    22:00
    Brno
    Doba trvání 6h 50m
    4:50
    Krakov
    od394,41 Kč
  • AGAT
    13:00
    Brno - Hotel Grand
    Doba trvání 6h 0m
    19:00
    Krakov central bus station
    od454,55 Kč
  • INFOBUS
    13:00
    Brno
    Doba trvání 6h 0m
    19:00
    Krakov
    od478,10 Kč
  • Eurolines Germany
    13:00
    Brno - Ústřední nádraží
    Doba trvání 6h 0m
    19:00
    Krakov central bus station
    od516,58 Kč
  • Musil Tour
    11:30
    Brno
    Doba trvání 5h 10m
    16:40
    Krakov
    od546,29 Kč
  • Eurolines Polska
    11:30
    Brno - Hotel Grand
    Doba trvání 5h 30m
    17:00
    Krakov central bus station
    od738,65 Kč
  • Jordan Group
    11:30
    Brno - Hotel Grand
    Doba trvání 5h 30m
    17:00
    Krakov central bus station
    od738,65 Kč
  • Trans Tempo
    22:40
    Brno - Hotel Grand
    Doba trvání 4h 40m
    3:20
    Krakov central bus station
    od767,06 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Brno do Krakov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • RegioJet Train
    5:02
    Brno
    Doba trvání 6h 40m
    11:42
    Krakov
    od413,27 Kč
  • RegioJet Train
    19:02
    Brno
    Doba trvání 10h 43m
    5:45
    Krakov
    od439,10 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Brno do Krakov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    13:30
    Brno
    Doba trvání 3h 40m
    17:10
    Krakov
    od238,92 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Krakov do Brno

Autobus z Brno do Krakov: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Brno a cíl Krakov. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Krakov do Brno.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Brno do Krakov.
Mimochodem: u trasy Brno – Krakov vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Brno a Krakov

Zastávky
Reymonta , 30-059 Krakov (Polsko)
Kościuszkowców , Krakov (Polsko)
Krakov (Polsko)
Wadowicka 1, Krakov (Polsko)
ul. Stanislawa Worcella 12, Krakov (Polsko)
Bosacka 18, Krakov (Polsko)

Brno a Krakov v porovnání

70,00 Kč
45,45 Kč
Brno
Krakov
Jízda taxíkem je ve městě Brno 36% dražší než ve městě Krakov.
25,00 Kč
21,59 Kč
Brno
Krakov
Autobusová jízdenka je ve městě Brno 14% dražší než ve městě Krakov.
30,00 Kč
39,77 Kč
Brno
Krakov
Velké pivo je ve městě Brno 25% levnější než ve městě Krakov.
14,03 Kč
10,62 Kč
Brno
Krakov
Láhev vody je ve městě Brno 25% dražší než ve městě Krakov.
161,90 Kč
122,69 Kč
Brno
Krakov
Hlavní jídlo je ve městě Brno 25% dražší než ve městě Krakov.

Spojení sběrnice z Brno az Krakov

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.