Autobus z Berlín do Brno a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Berlín do Brno

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 661 640 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Berlín do města Brno fakta o autobusech

Nejlevnější autobus490,00 Kč
Nejrychlejší autobus7h 40m
Nejstarší autobus9:00
Nejnovější autobus23:59
Denní autobusové spojení6 Ø
Vzdálenost432,6 km
Autobusové společnostiRegioJet, Arda Tur, FlixBus, Metro Turizm, Eurolines Germany, Union Ivkoni

Nejlevnìjší autobusové spoje z Berlín do Brno

Dnes
od 490,00 Kč
Zítra
od 490,00 Kč
08.07
09.07
10.07
11.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • RegioJet
    9:00
    Berlín - Nádraží (jižní)
    Doba trvání 10h 55m
    19:55
    Brno - Hotel Grand
    od490,00 Kč
  • RegioJet
    15:00
    Berlín - Nádraží (jižní)
    Doba trvání 10h 30m
    1:30
    Brno - Hotel Grand
    od490,00 Kč
  • RegioJet
    19:00
    Berlín - Nádraží (jižní)
    Doba trvání 13h 55m
    8:55
    Brno - Hotel Grand
    od490,00 Kč
  • Arda Tur
    11:00
    Berlín
    Doba trvání 7h 45m
    18:45
    Brno
    od533,40 Kč
  • FlixBus
    12:20
    Berlín - Nádraží (jižní)
    Doba trvání 7h 40m
    20:00
    Brno - Hotel Grand
    od586,21 Kč
  • FlixBus
    12:00
    Berlín - Nádraží (jižní)
    Doba trvání 8h 0m
    20:00
    Brno - Hotel Grand
    od586,21 Kč
  • Metro Turizm
    14:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 9h 59m
    23:59
    Brno - ÚAN Zvonarka
    od608,14 Kč
  • Eurolines Germany
    15:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 30m
    1:30
    Brno - ÚAN Zvonarka
    od610,74 Kč
  • FlixBus
    23:59
    Berlín - Nádraží (jižní)
    Doba trvání 8h 41m
    8:40
    Brno - Hotel Grand
    od637,15 Kč
  • RegioJet
    19:15
    Berlín - Nádraží (jižní)
    Doba trvání 12h 27m
    7:42
    Brno - Hotel Grand
    od659,00 Kč
  • Eurolines Germany
    9:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 8h 46m
    17:46
    Brno - ÚAN Zvonarka
    od778,77 Kč
  • Union Ivkoni
    15:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 8h 45m
    23:45
    Brno - ÚAN Zvonarka
    od1 295,90 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Berlín do Brno

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    20:26
    Berlín
    Doba trvání 12h 53m
    9:19
    Brno
    od930,78 Kč
  • Deutsche Bahn
    20:26
    Berlín
    Doba trvání 13h 7m
    9:33
    Brno
    od930,78 Kč
  • Deutsche Bahn
    20:26
    Berlín
    Doba trvání 13h 21m
    9:47
    Brno
    od930,78 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Berlín do Brno

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    7:10
    Berlín
    Doba trvání 6h 30m
    13:40
    Brno
    od533,40 Kč
  • BlaBlaCar
    12:00
    Berlín
    Doba trvání 6h 30m
    18:30
    Brno
    od586,74 Kč
  • BlaBlaCar
    20:30
    Berlín
    Doba trvání 9h 40m
    6:10
    Brno
    od800,10 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Brno do Berlín

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • RegioJet
    12:00
    Brno - Hotel Grand
    Doba trvání 8h 0m
    20:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od490,00 Kč
  • RegioJet
    9:00
    Brno - Hotel Grand
    Doba trvání 8h 10m
    17:10
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od490,00 Kč
  • FlixBus
    15:40
    Brno - Hotel Grand
    Doba trvání 7h 25m
    23:05
    Berlín - Nádraží (jižní)
    od506,46 Kč
  • Eurolines Germany
    12:00
    Brno - ÚAN Zvonarka
    Doba trvání 8h 0m
    20:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od506,73 Kč
  • Arda Tur
    10:20
    Brno
    Doba trvání 7h 10m
    17:30
    Berlín
    od533,40 Kč
  • Metro Turizm
    2:30
    Brno - ÚAN Zvonarka
    Doba trvání 10h 0m
    12:30
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od594,32 Kč
  • Union Ivkoni
    5:45
    Brno - ÚAN Zvonarka
    Doba trvání 9h 0m
    14:45
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    od1 102,27 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Brno do Berlín

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    3:18
    Brno
    Doba trvání 7h 24m
    10:42
    Berlín
    od744,09 Kč
  • Deutsche Bahn
    21:19
    Brno
    Doba trvání 13h 23m
    10:42
    Berlín
    od744,09 Kč
  • Deutsche Bahn
    17:19
    Brno
    Doba trvání 14h 13m
    7:32
    Berlín
    od744,09 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Brno do Berlín

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    17:50
    Brno
    Doba trvání 6h 40m
    0:30
    Berlín
    od453,39 Kč
  • BlaBlaCar
    5:00
    Brno
    Doba trvání 6h 30m
    11:30
    Berlín
    od586,74 Kč
  • BlaBlaCar
    7:10
    Brno
    Doba trvání 6h 30m
    13:40
    Berlín
    od586,74 Kč
  • BlaBlaCar
    10:20
    Brno
    Doba trvání 9h 40m
    20:00
    Berlín
    od800,10 Kč
Chcete jet autobusem z Berlín do Brno nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Berlín a Brno a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Brno do Berlín na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Berlín a Brno, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Brno, alternativní destinace z Berlín, a také nejoblíbenější letištní transfery z Berlín a Brno.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Berlín a cíl Brno. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Brno do Berlín, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Brno do Berlín.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Berlín – Brno vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Berlín do Brno.

Zastávky Autobusem Berlín a Brno

Zastávky
Brno (Česká republika)
Benešova , 602 00 Brno (Česká republika)
Brno (Česká republika)
Kamenice , 625 00 Brno (Česká republika)
Zvonařka 470/2b, Brno (Česká republika)
Nádražní 418/1, 602 00 Brno (Česká republika)
Lazaretní 610/11, 615 00 Brno (Česká republika)

Berlín a Brno v porovnání

157,35 Kč
70,00 Kč
Berlín
Brno
Jízda taxíkem je ve městě Berlín 56% dražší než ve městě Brno.
72,01 Kč
25,00 Kč
Berlín
Brno
Autobusová jízdenka je ve městě Berlín 66% dražší než ve městě Brno.
80,01 Kč
30,00 Kč
Berlín
Brno
Velké pivo je ve městě Berlín 63% dražší než ve městě Brno.
12,41 Kč
14,03 Kč
Berlín
Brno
Láhev vody je ve městě Berlín 12% levnější než ve městě Brno.
218,28 Kč
161,90 Kč
Berlín
Brno
Hlavní jídlo je ve městě Berlín 26% dražší než ve městě Brno.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.