Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Ostrava → Krakov od 49 Kč

Porovnej 7 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Ostrava do města Krakov

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Ostrava do města Krakov od různých autobusových dopravců jako FlixBus, AGAT nebo Avtokombinat 1 pro následující dny.
dnes
od 49 Kč
zítra
od 308 Kč
středa
od 129 Kč
čtvrtek
od 259 Kč
pátek
od 249 Kč
sobota
od 129 Kč
neděle
od 294 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Leo Express
    2h 25m
    21:30
    Ostrava
    Svinov Autobusová Zastávka
    23:55
    Krakov
    Central Bus Station
    Leo Express
    Economy
    49 Kč
  • RegioJet
    3h 10m
    4:05
    Ostrava
    Svinov Vlakové Nádraží
    7:15
    Krakov
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    294 Kč
  • FlixBus
    2h 50m
    8:15
    Ostrava
    ÚAN
    11:05
    Krakov
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    368 Kč
  • ECOLINES
    2h 30m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    19:10
    Krakov
    Nowy Kleparz Autobusové Nádraží
    ECOLINES
    Economy
    593 Kč
  • Trans Tempo
    2h 20m
    0:40
    Ostrava
    ÚAN
    3:00
    Krakov
    Central Bus Station
    Trans Tempo
    Economy
    735 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    2h 50m
    8:15
    Ostrava
    ÚAN
    11:05
    Krakov
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    308 Kč
  • FlixBus
    3h 0m
    9:10
    Ostrava
    ÚAN
    12:10
    Krakov
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    308 Kč
  • ECOLINES
    2h 30m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    19:10
    Krakov
    Nowy Kleparz Autobusové Nádraží
    ECOLINES
    Economy
    593 Kč
  • AGAT
    3h 10m
    17:10
    Ostrava
    ÚAN
    20:20
    Krakov
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    622 Kč
  • AGAT
    2h 30m
    17:10
    Ostrava
    19:40
    Krakov
    AGAT
    Economy
    676 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Leo Express
    2h 25m
    21:30
    Ostrava
    Svinov Autobusová Zastávka
    23:55
    Krakov
    Central Bus Station
    Leo Express
    Economy
    129 Kč
  • RegioJet
    2h 20m
    14:00
    Ostrava
    Svinov Vlakové Nádraží
    16:20
    Krakov
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    245 Kč
  • FlixBus
    2h 50m
    8:15
    Ostrava
    ÚAN
    11:05
    Krakov
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    299 Kč
  • ECOLINES
    2h 30m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    19:10
    Krakov
    Nowy Kleparz Autobusové Nádraží
    ECOLINES
    Economy
    593 Kč
  • Trans Tempo
    2h 20m
    0:40
    Ostrava
    ÚAN
    3:00
    Krakov
    Central Bus Station
    Trans Tempo
    Economy
    735 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Leo Express
    2h 25m
    11:30
    Ostrava
    Svinov Autobusová Zastávka
    13:55
    Krakov
    Central Bus Station
    Leo Express
    Economy
    259 Kč
  • FlixBus
    2h 25m
    11:00
    Ostrava
    ÚAN
    13:25
    Krakov
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    308 Kč
  • ECOLINES
    2h 30m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    19:10
    Krakov
    Nowy Kleparz Autobusové Nádraží
    ECOLINES
    Economy
    593 Kč
  • AGAT
    3h 10m
    17:10
    Ostrava
    ÚAN
    20:20
    Krakov
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    622 Kč
  • Trans Tempo
    2h 20m
    0:40
    Ostrava
    ÚAN
    3:00
    Krakov
    Central Bus Station
    Trans Tempo
    Economy
    735 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Leo Express
    2h 25m
    11:30
    Ostrava
    Svinov Autobusová Zastávka
    13:55
    Krakov
    Central Bus Station
    Leo Express
    Economy
    249 Kč
  • RegioJet
    3h 10m
    4:05
    Ostrava
    Svinov Vlakové Nádraží
    7:15
    Krakov
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    294 Kč
  • Avtokombinat 1
    2h 40m
    19:05
    Ostrava
    ÚAN
    21:45
    Krakov
    Central Bus Station
    Avtokombinat 1
    Economy
    295 Kč
  • FlixBus
    2h 45m
    6:20
    Ostrava
    ÚAN
    9:05
    Krakov
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    388 Kč
  • ECOLINES
    2h 30m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    19:10
    Krakov
    Nowy Kleparz Autobusové Nádraží
    ECOLINES
    Economy
    593 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Leo Express
    2h 25m
    11:30
    Ostrava
    Svinov Autobusová Zastávka
    13:55
    Krakov
    Central Bus Station
    Leo Express
    Economy
    129 Kč
  • RegioJet
    2h 20m
    14:00
    Ostrava
    Svinov Vlakové Nádraží
    16:20
    Krakov
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    245 Kč
  • FlixBus
    3h 20m
    16:00
    Ostrava
    ÚAN
    19:20
    Krakov
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    269 Kč
  • Avtokombinat 1
    2h 40m
    19:05
    Ostrava
    ÚAN
    21:45
    Krakov
    Central Bus Station
    Avtokombinat 1
    Economy
    298 Kč
  • AGAT
    3h 10m
    17:10
    Ostrava
    Svinov Vlakové Nádraží
    20:20
    Krakov
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    477 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    3h 10m
    4:05
    Ostrava
    Svinov Vlakové Nádraží
    7:15
    Krakov
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    294 Kč
  • FlixBus
    2h 25m
    9:40
    Ostrava
    ÚAN
    12:05
    Krakov
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    368 Kč
  • Leo Express
    2h 25m
    11:30
    Ostrava
    Svinov Autobusová Zastávka
    13:55
    Krakov
    Central Bus Station
    Leo Express
    Economy
    399 Kč
  • ECOLINES
    2h 30m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    19:10
    Krakov
    Nowy Kleparz Autobusové Nádraží
    ECOLINES
    Economy
    593 Kč
  • Trans Tempo
    2h 20m
    0:40
    Ostrava
    ÚAN
    3:00
    Krakov
    Central Bus Station
    Trans Tempo
    Economy
    735 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Ostrava a Krakov

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Ostrava a Krakov v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je sobota, kdy z města Krakov do města Ostrava jezdí denně více než 24 autobusů. Naopak má úterý spojů nejméně, když mezi městy Ostrava a Krakov jezdí denně pouze 19 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je večer, přičemž jezdí 45 autobusů z města Ostrava do města Krakov, zatímco noc má nejméně spojů mezi městem Ostrava a městem Krakov s 25 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Ostrava do města Krakov

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, AGAT a Avtokombinat 1, kteří denně jezdí se 21 autobusy z města Ostrava do města Krakov! Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do města Krakov již od 49 Kč!

Nejlevnější autobus 49 Kč
Nejrychlejší autobus 2h 10m
První autobus 0:40
Poslední autobus 23:30
Denní autobusové spojení 21 Ø
Vzdálenost 123,4 km
Autobusové společnosti FlixBus, AGAT, Avtokombinat 1, RegioJet, Leo Express, ECOLINES a Trans Tempo

Nejlevnější autobusová spojení z města Ostrava do města Krakov

Každý den vyjíždí 21 autobusů 7 autobusových společností z města Ostrava do města Krakov: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
49 Kč
úterý 18.06
245 Kč
středa 19.06
129 Kč
čtvrtek 20.06
245 Kč
pátek 21.06
249 Kč
sobota 22.06
245 Kč
neděle 23.06
294 Kč
pondělí 24.06
294 Kč
úterý 25.06
295 Kč
středa 26.06
245 Kč
čtvrtek 27.06
593 Kč
pátek 28.06
545 Kč
sobota 29.06
245 Kč
neděle 30.06
129 Kč
pondělí 01.07
129 Kč
úterý 02.07
195 Kč
středa 03.07
195 Kč
čtvrtek 04.07
245 Kč
pátek 05.07
593 Kč
sobota 06.07
245 Kč
neděle 07.07
245 Kč
pondělí 08.07
195 Kč
úterý 09.07
245 Kč
středa 10.07
245 Kč
čtvrtek 11.07
195 Kč
pátek 12.07
509 Kč
sobota 13.07
735 Kč
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Ostrava do města Krakov nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Ostrava do města Krakov.
S cenou od 49 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Ostrava do města Krakov. Naproti tomu je úterý nejdražší den s cenami od 308 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Ostrava do města Krakov je večer, s cenou od 49 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 294 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Ostrava do města Krakov

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do města Krakov s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Ostrava do města Krakov, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Ostrava do města Krakov jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Ostrava do města Krakov

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Ostrava a Krakov .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Ostrava a Krakov

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Ostrava a Krakov.

Služby a komfort v autobuse z města Ostrava do města Krakov

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Ostrava do města Krakov? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Ostrava do města Krakov? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Ostrava do města Krakov

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Ostrava – Krakov?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 49 Kč a trvá mu 2h 25m, než dojede do města Krakov. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Ostrava – Krakov?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 7 se širokým rozpětím cen jízdenek od 49 Kč do 907 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Krakov.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Ostrava do Krakov?

Na trase z Ostrava do Krakov jezdí každý den přibližně 21 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Ostrava – Krakov?

Nejrychlejší autobus mezi městy Ostrava a Krakov nabízí dopravce AGAT, jízda trvá 2h 10m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 842 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Ostrava ve směru Krakov?

První autobus do města Krakov z města Ostrava vyjíždí v 0:40 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Ostrava a Krakov?

Poslední autobusový spoj z města Ostrava do města Krakov vyjíždí v 23:30 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Ostrava – Krakov?

Autobusovou linku Ostrava – Krakov nabízí dopravci FlixBus, AGAT a Avtokombinat 1. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Ostrava a Krakov?

Všechna přímá spojení mezi městy Ostrava a Krakov můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus, AGAT a Avtokombinat 1.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Ostrava – Krakov?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Ostrava – Krakov si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Ostrava – Krakov?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Ostrava a Krakov.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Ostrava do města Krakov

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Ostrava do města Krakov

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Ostrava do města Krakov pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Ostrava do města Krakov

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Ostrava do města Krakov pro následující dny.
  • RegioJet
    2h 43m
    13:37
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    16:20
    Krakov
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    od 260 Kč
  • RegioJet
    2h 43m
    13:37
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    16:20
    Krakov
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    od 309 Kč
  • Leo Express
    2h 52m
    21:25
    Ostrava
    Svinov Vlakové Nádraží
    0:17
    Krakov
    Vlakové Nádraží
    Leo Express
    Economy
    od 309 Kč
  • Leo Express
    2h 38m
    21:25
    Ostrava
    Svinov Vlakové Nádraží
    0:03
    Krakov
    Vlakové Nádraží
    Leo Express
    Economy
    od 319 Kč

Další autobusové linky z měst Ostrava a Krakov

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Ostrava a z města Krakov. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.