Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Plzeň → Brno od 318 Kč

Porovnej 1 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Plzeň do města Brno

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Plzeň do města Brno od různých autobusových dopravců jako FlixBus pro následující dny.
dnes
od 318 Kč
zítra
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    4h 35m
    6:45
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    11:20
    Brno
    Hotel Grand
    FlixBus
    Economy
    318 Kč
  • FlixBus
    4h 30m
    6:50
    Plzeň
    Divadlo Alfa
    11:20
    Brno
    Hotel Grand
    FlixBus
    Economy
    318 Kč
  • FlixBus
    4h 0m
    1:50
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    5:50
    Brno
    Hotel Grand
    FlixBus
    Economy
    778 Kč

Fakta o autobusech z města Plzeň do města Brno

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, kteří denně jezdí se 3 autobusy z města Plzeň do města Brno! Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do města Brno již od 318 Kč!

Nejlevnější autobus 318 Kč
Nejrychlejší autobus 4h 0m
První autobus 1:50
Poslední autobus 6:50
Denní autobusové spojení 3 Ø
Vzdálenost 241,3 km
Autobusové společnosti FlixBus

Nejlevnější autobusová spojení z města Plzeň do města Brno

Každý den vyjíždí 3 autobusů 1 autobusových společností z města Plzeň do města Brno: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
318 Kč
neděle 14.07
pondělí 15.07
úterý 16.07
středa 17.07
čtvrtek 18.07
pátek 19.07
sobota 20.07
neděle 21.07
pondělí 22.07
úterý 23.07
středa 24.07
čtvrtek 25.07
pátek 26.07
sobota 27.07
neděle 28.07
pondělí 29.07
úterý 30.07
středa 31.07
čtvrtek 01.08
pátek 02.08
sobota 03.08
neděle 04.08

Jak ušetřit peníze při cestování z města Plzeň do města Brno

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do města Brno s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Plzeň do města Brno, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Plzeň do města Brno jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Plzeň do města Brno

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Plzeň a Brno .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Plzeň a Brno

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Plzeň a Brno.

Služby a komfort v autobuse z města Plzeň do města Brno

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Plzeň do města Brno? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Plzeň do města Brno? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Plzeň do města Brno

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Plzeň – Brno?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 318 Kč a trvá mu 4h 35m, než dojede do města Brno. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Plzeň – Brno?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 318 Kč do 778 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Brno.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Plzeň do Brno?

Na trase z Plzeň do Brno jezdí každý den přibližně 3 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Plzeň – Brno?

Nejrychlejší autobus mezi městy Plzeň a Brno nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 4h 0m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 778 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Plzeň ve směru Brno?

První autobus do města Brno z města Plzeň vyjíždí v 1:50 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Plzeň a Brno?

Poslední autobusový spoj z města Plzeň do města Brno vyjíždí v 6:50 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Plzeň – Brno?

Autobusovou linku Plzeň – Brno nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Plzeň a Brno?

Všechna přímá spojení mezi městy Plzeň a Brno můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Plzeň – Brno?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Plzeň – Brno si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Plzeň – Brno?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Plzeň a Brno.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Plzeň do města Brno

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Plzeň a Brno

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Plzeň a z města Brno. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.