Dálkový autobus do Vratislav

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Vratislav

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Vratislav
  • Neobus
    22:27
    Gliwice Plac Piastów
    Doba trvání 1h 53m
    0:20
    Wroclaw - central bus station
    od79,55 Kč
  • PKS Polonus
    13:40
    Kepno
    Doba trvání 1h 40m
    15:20
    Wroclaw - central bus station
    od102,27 Kč
  • Neobus
    6:55
    Krakov central bus station
    Doba trvání 4h 0m
    10:55
    Wroclaw - central bus station
    od107,96 Kč
  • FlixBus
    21:30
    Katovice central bus station
    Doba trvání 2h 25m
    23:55
    Wroclaw - central bus station
    od141,99 Kč
  • Neobus
    3:03
    Sanok - Staszica
    Doba trvání 7h 52m
    10:55
    Wroclaw - central bus station
    od221,59 Kč
  • Neobus
    3:00
    Miejsce Piastowe
    Doba trvání 7h 55m
    10:55
    Wroclaw - central bus station
    od221,59 Kč
  • Neobus
    2:50
    Rymanów
    Doba trvání 8h 5m
    10:55
    Wroclaw - central bus station
    od221,59 Kč
  • Neobus
    3:30
    Krosno
    Doba trvání 7h 25m
    10:55
    Wroclaw - central bus station
    od221,59 Kč
  • Neobus
    0:50
    Niebylec
    Doba trvání 6h 45m
    7:35
    Wroclaw - central bus station
    od221,59 Kč
  • PKS Polonus
    8:15
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    Doba trvání 7h 5m
    15:20
    Wroclaw - central bus station
    od369,32 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do Vratislav
  • PKP Intercity
    6:23
    Lehnice
    Doba trvání 0h 42m
    7:05
    Vratislav
    od129,15 Kč
  • PKP Intercity
    8:15
    Wałbrzych
    Doba trvání 0h 55m
    9:10
    Vratislav
    od154,97 Kč
  • PolRegio
    5:23
    Poznaň
    Doba trvání 2h 34m
    7:57
    Vratislav
    od206,63 Kč
  • PKP Intercity
    2:54
    Kalisz
    Doba trvání 1h 57m
    4:51
    Vratislav
    od232,46 Kč
  • PKP Intercity
    5:29
    Gdaňsk
    Doba trvání 4h 56m
    10:25
    Vratislav
    od413,27 Kč
1755 Autobus
6 Zastávky
9 Provozovatel dálkového autobusu
56,82 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Vratislav
Polsko
0,63 mil.
Złoty
Chcete jet autobusem do Vratislav?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Vratislav a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Vratislav na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Vratislav, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Vratislav.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Vratislav, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Vratislav zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Vratislav.

Všechny autobusové zastávky v Vratislav

Zastávky
Piotra Skargi 1-2, 50-082 Vratislav (Polsko)
Vratislav (Polsko)
Vratislav (Polsko)
Joannitów 13, 50 048 Vratislav (Polsko)

Více autobusových destinací

Cestovní informace Vratislav

Doprava Vratislav
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus17,05 Kč
Měsíční jízdenka511,37 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje40 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek48,29 Kč
Taxi - krátká trať76,69 Kč
Taxi - široký vzdálenost176,09 Kč
Benzin25,32 Kč
Stravování v Vratislav
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo113,64 Kč
Menu o třech chodech284,10 Kč
Malé cappuccino45,77 Kč
Velké pivo39,77 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo28,83 Kč
Pokrm z masa40,75 Kč
Láhev vody10,50 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)113,64 Kč

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Vratislav

Najděte města blízko Vratislav a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Vratislav mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Opolí, Lehnice nebo Lubin, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Vratislav se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Nysa, Dzierzoniow, Kladsko a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.