Autobus Liberec → Vratislav

Autobusy mezi městem Liberec a městem Vratislav: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Liberec do města Vratislav

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Liberec do města Vratislav od různých autobusových dopravců jako FlixBus, AGAT nebo East West Eurolines pro následující dny.
dnes
od 638 Kč
zítra
od 319 Kč
neděle
od 638 Kč
pondělí
úterý
od 319 Kč
středa
čtvrtek
od 638 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • AGAT
    3h 50m
    15:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    19:10
    Vratislav
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    638 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    2h 55m
    0:35
    Liberec
    Ústřední nádraží
    3:30
    Vratislav
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    319 Kč
  • FlixBus
    3h 20m
    17:35
    Liberec
    Ústřední nádraží
    20:55
    Vratislav
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    319 Kč
  • East West Eurolines
    3h 40m
    16:20
    Liberec
    20:00
    Vratislav
    East West Eurolines
    Economy
    595 Kč
  • Eurolines Polska
    3h 40m
    16:20
    Liberec
    20:00
    Vratislav
    Eurolines Polska
    Economy
    595 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • AGAT
    3h 50m
    15:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    19:10
    Vratislav
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    638 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    3h 15m
    0:35
    Liberec
    Ústřední nádraží
    3:50
    Vratislav
    Plac Grunwaldzki
    FlixBus
    Economy
    319 Kč
  • FlixBus
    2h 55m
    0:35
    Liberec
    Ústřední nádraží
    3:30
    Vratislav
    Central Bus Station
    FlixBus
    Economy
    319 Kč
  • East West Eurolines
    3h 40m
    16:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    20:00
    Vratislav
    Central Bus Station
    East West Eurolines
    Economy
    580 Kč
  • Eurolines Polska
    3h 40m
    16:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    20:00
    Vratislav
    Central Bus Station
    Eurolines Polska
    Economy
    580 Kč
  • AGAT
    3h 50m
    15:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    19:10
    Vratislav
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    638 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • AGAT
    3h 50m
    15:20
    Liberec
    Ústřední nádraží
    19:10
    Vratislav
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    638 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Liberec a Vratislav

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Liberec a Vratislav v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je úterý, kdy z města Vratislav do města Liberec jezdí denně více než 7 autobusů. Naopak má čtvrtek spojů nejméně, když mezi městy Liberec a Vratislav jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 10 autobusů z města Liberec do města Vratislav, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Liberec a městem Vratislav s 2 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Liberec do města Vratislav

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, AGAT a East West Eurolines, kteří denně jezdí se 3 autobusy z města Liberec do města Vratislav! Rezervuj si jízdenku z města Liberec do města Vratislav již od 319 Kč!

Nejlevnější autobus 319 Kč
Nejrychlejší autobus 2h 55m
První autobus 15:20
Poslední autobus 15:20
Denní autobusové spojení 3 Ø
Vzdálenost 144,1 km
Autobusové společnosti FlixBus, AGAT, East West Eurolines a Eurolines Polska

Nejlevnější autobusová spojení z města Liberec do města Vratislav

Každý den vyjíždí 3 autobusů 4 autobusových společností z města Liberec do města Vratislav: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
638 Kč
sobota 25.05
595 Kč
neděle 26.05
638 Kč
pondělí 27.05
úterý 28.05
580 Kč
středa 29.05
čtvrtek 30.05
638 Kč
pátek 31.05
sobota 01.06
580 Kč
neděle 02.06
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
299 Kč
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Liberec do města Vratislav nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Liberec do města Vratislav.
S cenou od 319 Kč, úterý je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Liberec do města Vratislav. Naproti tomu je čtvrtek nejdražší den s cenami od 631 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Liberec do města Vratislav je dopoledne, s cenou od 319 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 319 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Liberec do města Vratislav

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Liberec do města Vratislav s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Liberec do města Vratislav, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Liberec do města Vratislav jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Liberec do města Vratislav

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Liberec a Vratislav .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Liberec a Vratislav

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Liberec a Vratislav.

Služby a komfort v autobuse z města Liberec do města Vratislav

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Liberec do města Vratislav? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Liberec do města Vratislav? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Liberec do města Vratislav

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Liberec – Vratislav?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 319 Kč a trvá mu 2h 55m, než dojede do města Vratislav. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Liberec – Vratislav?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 4 se širokým rozpětím cen jízdenek od 319 Kč do 638 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Vratislav.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Liberec do Vratislav?

Na trase z Liberec do Vratislav jezdí každý den přibližně 3 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Liberec – Vratislav?

Nejrychlejší autobus mezi městy Liberec a Vratislav nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 2h 55m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 319 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Liberec ve směru Vratislav?

První autobus do města Vratislav z města Liberec vyjíždí v 15:20 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Liberec a Vratislav?

Poslední autobusový spoj z města Liberec do města Vratislav vyjíždí v 15:20 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Liberec – Vratislav?

Autobusovou linku Liberec – Vratislav nabízí dopravci FlixBus, AGAT a East West Eurolines. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Liberec a Vratislav?

Všechna přímá spojení mezi městy Liberec a Vratislav můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus, AGAT a East West Eurolines.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Liberec – Vratislav?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Liberec – Vratislav si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Liberec – Vratislav?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Liberec a Vratislav.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Liberec do města Vratislav

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Liberec a Vratislav

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Liberec a z města Vratislav. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.