✈ Autobus z Vídeň Letiště (VIE) do Olomouc

Najděte levné kyvadlové autobusy z Olomouc do Vídeň Letiště

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější kyvadlový autobus na trase Vídeň Letiště – Olomouc? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Vídeň Letiště – Olomouc. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Vídeň Letiště (VIE) do Olomouc

Nejlevnější autobus277,54 Kč
Nejrychlejší autobus3h 35m
Nejstarší autobus12:30
Nejnovější autobus21:30
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost171,8 km
Autobusové společnostiRegioJet, FlixBus
Chcete cestovat autobusem z Vídeň Letiště do Olomouc?
S CheckMyBus je to jednoduché! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Olomouc a Vídeň Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně RegioJet nebo FlixBus. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce si můžete prohlédnout nejvýhodnější kyvadlové spoje mezi Olomouc a Vídeň Letiště v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Vídeň Letiště a Olomouc, takže můžete cestovat s klidem v duši. Také můžete najít několik možností, kam z Olomouc pokračovat dále a navíc alternativní cíle z Vídeň Letiště.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Vídeň Letiště – Olomouc byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Vídeň Letiště – Olomouc, ale nyní nejezdí.
 • RegioJet
  21:30
  Vídeň Letiště
  Doba trvání 10h 5m
  7:35
  Olomouc - Hlavní Nádraží
  od277,54 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 20.12.2020
 • FlixBus
  12:30
  Vídeň Letiště
  Doba trvání 3h 35m
  16:05
  Olomouc - Aautobusové nádraží
  od330,76 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 08.10.2020

Vídeň Letiště Autobus ve směru Olomouc: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Vídeň Letiště jako výchozí stanici a Olomouc jako cíl vaší cesty. Pokud chcete kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Olomouc do Vídeň Letiště, jednoduše klikněte na šipky a zobrazte spoje opačným směrem.
Také jsme už vyplnili výchozí datum cesty. Lidé obvykle rezervují jízdenky 3–7 dnů před odjezdem. Jestliže chcete vybrat konkrétní datum, označte jej v kalendáři a poté můžete vyhledat spoje pro příslušný den.
Máte v plánu zpáteční cestu z Olomouc do Vídeň Letiště? V takovém případě si jednoduše zjistěte spoje zpět tím, že označíte datum zpáteční cesty.
Cestujete společně s jinými lidmi? Pokud ano, vyplňte přesný počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Můžete srovnávat všechny autobusové jízdenky na trase Vídeň Letiště – Olomouc. Pak si můžete vybrat nejvhodnější spoj. Nejlevnější jízdenka stojí 277,54 Kč s dopravcem RegioJet, zatímco nejkratší doba jízdy činí 3h 35m. Ať už upřednostňujete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj, nebo kyvadlový autobus s nejlepším vybavením, my vám pomůžeme najít nejlepší nabídky!
Výsledky vyhledávání si můžete přizpůsobit označením cenového rozpětí, časů odjezdu a příjezdu. Při hledání ideální cesty také můžete vyhledávané výsledky zúžit filtrováním dle zastávek nebo konkrétních dopravců.
Pro autobusovou trasu Vídeň Letiště – Olomouc vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem a spolujízdy autem, pokud jsou dostupné.

Vídeň Letiště a Olomouc: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Sladkovského 142, 779 00 Olomouc (Česká republika)
Brněnská , 779 00 Olomouc (Česká republika)
Jeremenkova 103/23, 779 00 Olomouc (Česká republika)
Brněnská , 779 00 Olomouc (Česká republika)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Vídeň Letiště do Olomouc

Kolik stojí autobusová jízdenka z Vídeň Letiště do Olomouc?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 277,54 Kč a doba jízdy činí 10h 5m do stanice Olomouc. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Vídeň Letiště – Olomouc?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 277,54 Kč do 376,85 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěn nejlevnější kyvadlový autobus do Olomouc.

Kolik autobusových spojů z Vídeň Letiště do Olomouc bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Vídeň Letiště do Olomouc každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Vídeň Letiště – Olomouc?

FlixBus nabízí nejrychlejší kyvadlové spojení z Vídeň Letiště do Olomouc, které trvá 3h 35m. Jízdenky na toto spojení stojí 330,76 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Vídeň Letiště do Olomouc?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Vídeň Letiště – Olomouc0 přímých autobusových spojení. RegioJet

Kdy odjíždí první autobus z Vídeň Letiště do Olomouc?

První autobus do Olomouc z Vídeň Letiště vyjíždí v 12:30. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Vídeň Letiště do Olomouc?

Poslední autobus z Vídeň Letiště do Olomouc odjíždí v 21:30. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Vídeň Letiště – Olomouc?

Na autobusové trase Vídeň Letiště – Olomouc mají cestující na výběr různé dopravce, např. RegioJet a FlixBus. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné kyvadlové spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Vídeň Letiště do Olomouc?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si do autobusu vzít smíte nebo nesmíte. Na autobusové trase Vídeň Letiště – Olomouc si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Vídeň Letiště do Olomouc?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Vídeň Letiště do Olomouc ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Vídeň Letiště a z Olomouc

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.