Autobus z Vídeň Letiště (VIE) do Olomouc

Najděte levné kyvadlové autobusy z Olomouc do Vídeň Letiště

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější kyvadlový autobus na trase Vídeň Letiště – Olomouc? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Vídeň Letiště – Olomouc. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Vídeň Letiště (VIE) do Olomouc

Nejlevnější autobus 281,67 Kč
Nejrychlejší autobus 4h 15m
Nejstarší autobus 1:50
Nejnovější autobus 19:25
Denní autobusové spojení 8 Ø
Vzdálenost 171,8 km
Autobusové společnosti FlixBus, RegioJet
Chcete cestovat autobusem z Vídeň Letiště do Olomouc?
S CheckMyBus je to jednoduché! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Olomouc a Vídeň Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně FlixBus nebo RegioJet. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce si můžete prohlédnout nejvýhodnější kyvadlové spoje mezi Olomouc a Vídeň Letiště v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Vídeň Letiště a Olomouc, takže můžete cestovat s klidem v duši. Také můžete najít několik možností, kam z Olomouc pokračovat dále a navíc alternativní cíle z Vídeň Letiště.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Vídeň Letiště do Olomouc

Dnes
Zítra
29.01
30.01
od 330,74 Kč
31.01
01.02

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    11:55
    Vídeň Letiště
    Doba trvání 5h 25m
    17:20
    Olomouc - Aautobusové nádraží
    od 281,67 Kč
  • FlixBus
    1:50
    Vídeň Letiště
    Doba trvání 4h 30m
    6:20
    Olomouc - Aautobusové nádraží
    od 379,81 Kč
  • RegioJet
    11:10
    Vídeň Letiště
    Doba trvání 4h 15m
    15:25
    Olomouc - Pionýrská
    od 515,25 Kč
  • RegioJet
    11:10
    Vídeň Letiště
    Doba trvání 4h 25m
    15:35
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od 515,25 Kč
  • RegioJet
    15:10
    Vídeň Letiště
    Doba trvání 4h 15m
    19:25
    Olomouc - Pionýrská
    od 515,25 Kč
  • RegioJet
    15:10
    Vídeň Letiště
    Doba trvání 4h 25m
    19:35
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od 515,25 Kč
  • RegioJet
    19:25
    Vídeň Letiště
    Doba trvání 12h 0m
    7:25
    Olomouc - Pionýrská
    od 515,25 Kč
  • RegioJet
    19:25
    Vídeň Letiště
    Doba trvání 12h 10m
    7:35
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    od 515,25 Kč

Vídeň Letiště Autobus ve směru Olomouc: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Vídeň Letiště jako výchozí stanici a Olomouc jako cíl vaší cesty. Pokud chcete kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Olomouc do Vídeň Letiště, jednoduše klikněte na šipky a zobrazte spoje opačným směrem.
Také jsme už vyplnili výchozí datum cesty. Lidé obvykle rezervují jízdenky 3–7 dnů před odjezdem. Jestliže chcete vybrat konkrétní datum, označte jej v kalendáři a poté můžete vyhledat spoje pro příslušný den.
Máte v plánu zpáteční cestu z Olomouc do Vídeň Letiště? V takovém případě si jednoduše zjistěte spoje zpět tím, že označíte datum zpáteční cesty.
Cestujete společně s jinými lidmi? Pokud ano, vyplňte přesný počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Můžete srovnávat všechny autobusové jízdenky na trase Vídeň Letiště – Olomouc. Pak si můžete vybrat nejvhodnější spoj. Nejlevnější jízdenka stojí 281,67 Kč s dopravcem FlixBus, zatímco nejkratší doba jízdy činí 4h 15m. Ať už upřednostňujete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj, nebo kyvadlový autobus s nejlepším vybavením, my vám pomůžeme najít nejlepší nabídky!
Výsledky vyhledávání si můžete přizpůsobit označením cenového rozpětí, časů odjezdu a příjezdu. Při hledání ideální cesty také můžete vyhledávané výsledky zúžit filtrováním dle zastávek nebo konkrétních dopravců.
Pro autobusovou trasu Vídeň Letiště – Olomouc vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem a spolujízdy autem, pokud jsou dostupné.

Vídeň Letiště a Olomouc: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Olomouc - Aautobusové nádraží
Sladkovského 142, 779 00 Olomouc (Česká republika)
Olomouc - Fakultní nem.
Brněnská , 779 00 Olomouc (Česká republika)
Olomouc - Hlavní Nádraží
Jeremenkova 103/23, 779 00 Olomouc (Česká republika)
Olomouc - Pionýrská
Brněnská , 779 00 Olomouc (Česká republika)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Vídeň Letiště do Olomouc

Kolik stojí autobusová jízdenka z Vídeň Letiště do Olomouc?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 281,67 Kč a doba jízdy činí 5h 25m do stanice Olomouc. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Vídeň Letiště – Olomouc?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 281,67 Kč do 515,25 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěn nejlevnější kyvadlový autobus do Olomouc.

Kolik autobusových spojů z Vídeň Letiště do Olomouc bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Vídeň Letiště do Olomouc každý den nabízí zhruba 8 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Vídeň Letiště – Olomouc?

RegioJet nabízí nejrychlejší kyvadlové spojení z Vídeň Letiště do Olomouc, které trvá 4h 15m. Jízdenky na toto spojení stojí 291,97 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Vídeň Letiště do Olomouc?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Vídeň Letiště – Olomouc0 přímých autobusových spojení. 

Kdy odjíždí první autobus z Vídeň Letiště do Olomouc?

První autobus do Olomouc z Vídeň Letiště vyjíždí v 1:50. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Vídeň Letiště do Olomouc?

Poslední autobus z Vídeň Letiště do Olomouc odjíždí v 19:25. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Vídeň Letiště – Olomouc?

Na autobusové trase Vídeň Letiště – Olomouc mají cestující na výběr různé dopravce, např. FlixBus a RegioJet. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné kyvadlové spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Vídeň Letiště do Olomouc?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si do autobusu vzít smíte nebo nesmíte. Na autobusové trase Vídeň Letiště – Olomouc si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Vídeň Letiště do Olomouc?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Vídeň Letiště do Olomouc ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Vídeň Letiště a z Olomouc

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.