✈ Autobus z Praha do Vídeň Letiště (VIE)

Letištní kyvadlový autobus z Praha do Vídeň Letiště: Porovnejte a ušetřete

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Praha – Vídeň Letiště? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Praha – Vídeň Letiště. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Praha do Vídeň Letiště (VIE)

Nejlevnější autobus635,75 Kč
Nejrychlejší autobus6h 0m
Nejstarší autobus9:30
Nejnovější autobus9:30
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost267,4 km
Autobusové společnostiRegioJet
Chcete cestovat autobusem z Praha do Vídeň Letiště?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Praha a Vídeň Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba RegioJet. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusy z Praha do Vídeň Letiště, které pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Praha a Vídeň Letiště, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc zde najdete veškeré možnosti navazující dopravy z Vídeň Letiště, ale také alternativní cíle dosažitelné z Praha.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Praha do Vídeň Letiště

Dnes
Zítra
07.08
08.08
09.08
od 635,75 Kč
10.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • RegioJet
  9:30
  Praha - ÚAN Florenc
  Doba trvání 6h 0m
  15:30
  Vídeň Letiště
  od635,75 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Praha do Vídeň Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

 • České dráhy
  10:26
  Praha
  Doba trvání 4h 50m
  15:16
  Vídeň Letiště
  od330,59 Kč
 • České dráhy
  8:02
  Praha
  Doba trvání 7h 14m
  15:16
  Vídeň Letiště
  od483,17 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Praha do Vídeň Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

 • BlaBlaCar
  13:30
  Praha
  Doba trvání 4h 0m
  17:30
  Vídeň Letiště
  od317,87 Kč
 • BlaBlaCar
  8:00
  Praha
  Doba trvání 4h 20m
  12:20
  Vídeň Letiště
  od349,66 Kč

Autobus z Praha do Vídeň Letiště: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Praha jako výchozí stanici a Vídeň Letiště jako cíl vaší cesty. Pokud chcete letištní kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Vídeň Letiště do Praha, klikněte na šipky a zjistěte spoje opačným směrem.
Již jsme nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte tím, že z kalendáře vyberete příslušný den.
Už víte, kdy se budete vracet zpět z Vídeň Letiště do Praha? Pokud ano, jednoduše zadejte příslušné datum a rovnou si zjistěte možnosti pro zpáteční cestu.
Cestujete společně s někým jiným? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Praha do Vídeň Letiště a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí RegioJet za cenu 534,03 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 6h 0m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který bude nejlépe vyhovovat vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek či dopravců, abyste měli zaručeno, že nezmeškáte svůj let.
Mimochodem: Pro autobus z Praha do Vídeň Letiště vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.

Praha a Vídeň Letiště: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Vídeň Letiště
Abflugstraße , 1300  Vídeň Letiště  (Rakousko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Praha do Vídeň Letiště

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Praha – Vídeň Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 635,75 Kč a trvá mu 5h 0m, než dojede do Vídeň Letiště. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Praha do Vídeň Letiště?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 534,03 Kč do 635,75 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Vídeň Letiště.

Kolik spojů z Praha do Vídeň Letiště bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Praha – Vídeň Letiště každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Praha do Vídeň Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus z Praha do Vídeň Letiště nabízí dopravce RegioJet, jízda trvá 6h 0m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 534,03 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z Praha do Vídeň Letiště?

První autobus do Vídeň Letiště z Praha vyjíždí v 9:30. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus z Praha do Vídeň Letiště?

Poslední autobusový spoj z Praha do Vídeň Letiště vyjíždí v 9:30. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najdete přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Praha – Vídeň Letiště?

Jízdu kyvadlovým autobusem z Praha do Vídeň Letiště nabízí dopravci RegioJet. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Praha do Vídeň Letiště?

Pokud hledáte přímou kyvadlovou linku z Praha do Vídeň Letiště, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: RegioJet

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Praha – Vídeň Letiště?

Podle toho, s jakým cestujete dopravcem, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Praha – Vídeň Letiště si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte kyvadlový autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Praha – Vídeň Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení kyvadlového autobusu z Praha do Vídeň Letiště ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Praha a z Vídeň Letiště

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.