Autobus z Praha do Lipsko - Srovnání cen

Bus z Praha do Lipsko: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Praha do města Lipsko fakta o autobusech

Nejlevnější autobus379,00 Kč
Nejrychlejší autobus3h 15m
Nejstarší autobus8:40
Nejnovější autobus17:10
Denní autobusové spojení9 Ø
Vzdálenost202,2 km
Autobusové společnostiRegioJet, Union Ivkoni, IC Bus, FlixBus
Chcete jet autobusem z Praha do Lipsko?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Praha a Lipsko a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Praha do Lipsko na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Praha a Lipsko, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Praha, alternativní destinace z Lipsko, a také nejoblíbenější letištní transfery z Praha a Lipsko.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Praha do Lipsko

Dnes
Zítra
od 379,00 Kč
01.11
02.11
03.11
od 407,42 Kč
04.11

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • RegioJet
    15:05
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 3h 15m
    18:20
    Lipsko - Central station
    od379,00 Kč
  • Union Ivkoni
    11:00
    Praha
    Doba trvání 3h 15m
    14:15
    Lipsko
    od391,56 Kč
  • IC Bus
    15:05
    Praha
    Doba trvání 3h 15m
    18:20
    Lipsko
    od407,42 Kč
  • RegioJet
    13:05
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 3h 15m
    16:20
    Lipsko - Central station
    od407,42 Kč
  • RegioJet
    14:05
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 3h 15m
    17:20
    Lipsko - Central station
    od407,42 Kč
  • Union Ivkoni
    9:00
    Praha
    Doba trvání 3h 15m
    12:15
    Lipsko
    od447,34 Kč
  • FlixBus
    16:50
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 5h 40m
    22:30
    Lipsko - Central station
    od598,56 Kč
  • FlixBus
    17:10
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 5h 20m
    22:30
    Lipsko - Central station
    od598,56 Kč
  • FlixBus
    8:40
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 8h 30m
    17:10
    Lipsko - Central station
    od926,68 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Praha do Lipsko

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    6:26
    Praha
    Doba trvání 4h 24m
    10:50
    Lipsko
    od516,80 Kč
  • Deutsche Bahn
    8:26
    Praha
    Doba trvání 4h 24m
    12:50
    Lipsko
    od516,80 Kč
  • Deutsche Bahn
    17:32
    Praha
    Doba trvání 4h 18m
    21:50
    Lipsko
    od516,80 Kč
  • Deutsche Bahn
    20:47
    Praha
    Doba trvání 10h 39m
    7:26
    Lipsko
    od516,80 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Praha do Lipsko

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    3:10
    Praha
    Doba trvání 3h 0m
    6:10
    Lipsko
    od218,75 Kč
  • BlaBlaCar
    13:00
    Praha
    Doba trvání 3h 0m
    16:00
    Lipsko
    od218,75 Kč
  • BlaBlaCar
    3:00
    Praha
    Doba trvání 3h 0m
    6:00
    Lipsko
    od273,44 Kč
  • BlaBlaCar
    1:10
    Praha
    Doba trvání 3h 10m
    4:20
    Lipsko
    od273,44 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Lipsko do Praha

Autobus z Praha do Lipsko: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Praha a cíl Lipsko. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Lipsko do Praha.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Praha do Lipsko.
Mimochodem: u trasy Praha – Lipsko vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Praha a Lipsko

Zastávky
Zur Weißen Mark 1, 04249 Lipsko (Německo)
Brüderstrasse , 04103 Lipsko (Německo)
Sachsenseite 3, 04103 Lipsko (Německo)
Alte Straße , 04416 Lipsko (Německo)
Dittrichring 11, 04109 Lipsko (Německo)
Merkurpromenade , Lipsko (Německo)

Praha a Lipsko v porovnání

65,00 Kč
150,39 Kč
Praha
Lipsko
Jízda taxíkem je ve městě Praha 57% levnější než ve městě Lipsko.
24,00 Kč
71,09 Kč
Praha
Lipsko
Autobusová jízdenka je ve městě Praha 67% levnější než ve městě Lipsko.
35,00 Kč
82,03 Kč
Praha
Lipsko
Velké pivo je ve městě Praha 58% levnější než ve městě Lipsko.
13,52 Kč
7,00 Kč
Praha
Lipsko
Láhev vody je ve městě Praha 49% dražší než ve městě Lipsko.
190,84 Kč
236,98 Kč
Praha
Lipsko
Hlavní jídlo je ve městě Praha 20% levnější než ve městě Lipsko.

Spojení sběrnice z Praha az Lipsko

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.