✈ Autobus z Praha Letiště (PRG) do Lipsko - Srovnání cen

Bus z Praha Letiště do Lipsko: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Chcete jet autobusem z Praha Letiště na Lipsko?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Praha Letiště a Lipsko a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Praha Letiště do Lipsko na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Praha Letiště a na Lipsko, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Praha Letiště i alternativní cílové destinace z Lipsko.

Bus Praha Letiště - Lipsko: další informace

Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Praha Letiště a cíl Lipsko. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Lipsko do Praha Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Praha Letiště na Lipsko vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Praha Letiště a Lipsko

Zastávky
Zur Weißen Mark 1, 04249 Lipsko (Německo)
Brüderstrasse , 04103 Lipsko (Německo)
Sachsenseite 3, 04103 Lipsko (Německo)
Alte Straße , 04416 Lipsko (Německo)
Dittrichring 11, 04109 Lipsko (Německo)
Merkurpromenade , 04356 Lipsko (Německo)

Spojení sběrnice z Praha Letiště az Lipsko

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.