Autobus z Praha do Hamburk - Srovnání cen

Bus z Praha do Hamburk: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Praha do města Hamburk fakta o autobusech

Nejlevnější autobus655,70 Kč
Nejrychlejší autobus8h 10m
Nejstarší autobus9:00
Nejnovější autobus22:30
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost492,4 km
Autobusové společnostiFlixBus, BlaBlaBus, Union Ivkoni
Chcete jet autobusem z Praha do Hamburk?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Praha a Hamburk a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Praha do Hamburk na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Praha a Hamburk, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Praha, alternativní destinace z Hamburk, a také nejoblíbenější letištní transfery z Praha a Hamburk.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Praha do Hamburk

Dnes
od 820,04 Kč
Zítra
od 735,28 Kč
01.11
od 710,67 Kč
02.11
od 710,67 Kč
03.11
04.11
od 655,70 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    10:40
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 10h 20m
    21:00
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od655,70 Kč
  • BlaBlaBus
    11:35
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 8h 10m
    19:45
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od710,67 Kč
  • BlaBlaBus
    13:35
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 8h 10m
    21:45
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od710,67 Kč
  • BlaBlaBus
    22:30
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 8h 50m
    7:20
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od710,67 Kč
  • FlixBus
    21:25
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 9h 5m
    6:30
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od710,67 Kč
  • FlixBus
    21:30
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 9h 15m
    6:45
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od710,67 Kč
  • FlixBus
    9:40
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 9h 20m
    19:00
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od735,28 Kč
  • FlixBus
    9:40
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 10h 20m
    20:00
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od735,28 Kč
  • FlixBus
    9:40
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 11h 20m
    21:00
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od735,28 Kč
  • Union Ivkoni
    9:00
    Praha
    Doba trvání 13h 0m
    22:00
    Hamburk
    od1 498,44 Kč
  • Union Ivkoni
    11:00
    Praha
    Doba trvání 12h 30m
    23:30
    Hamburk
    od1 593,05 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Praha do Hamburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    14:26
    Praha
    Doba trvání 6h 49m
    21:15
    Hamburk
    od762,89 Kč
  • Deutsche Bahn
    16:26
    Praha
    Doba trvání 7h 7m
    23:33
    Hamburk
    od762,89 Kč
  • ÖBB
    18:01
    Praha
    Doba trvání 14h 46m
    8:47
    Hamburk
    od2 534,77 Kč
  • ÖBB
    18:01
    Praha
    Doba trvání 15h 3m
    9:04
    Hamburk
    od2 534,77 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Praha do Hamburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    19:00
    Praha
    Doba trvání 7h 20m
    2:20
    Hamburk
    od464,84 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Hamburk do Praha

Autobus z Praha do Hamburk: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Praha a cíl Hamburk. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Hamburk do Praha.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Praha do Hamburk.
Mimochodem: u trasy Praha – Hamburk vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Praha a Hamburk

Zastávky
Scheel-Plessen-Str. 17, 22765 Hamburk (Německo)
Hannoversche Str. 85, 21079 Hamburk (Německo)
Adenauerallee 74-78, 20097 Hamburk (Německo)
Hachmannplatz 16, 20099 Hamburk (Německo)
22041 Hamburk (Německo)

Praha a Hamburk v porovnání

65,00 Kč
142,19 Kč
Praha
Hamburk
Jízda taxíkem je ve městě Praha 55% levnější než ve městě Hamburk.
24,00 Kč
82,03 Kč
Praha
Hamburk
Autobusová jízdenka je ve městě Praha 71% levnější než ve městě Hamburk.
35,00 Kč
95,70 Kč
Praha
Hamburk
Velké pivo je ve městě Praha 64% levnější než ve městě Hamburk.
13,52 Kč
11,56 Kč
Praha
Hamburk
Láhev vody je ve městě Praha 15% dražší než ve městě Hamburk.
190,84 Kč
284,42 Kč
Praha
Hamburk
Hlavní jídlo je ve městě Praha 33% levnější než ve městě Hamburk.

Spojení sběrnice z Praha az Hamburk

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.