Autobus z Berlín do Hamburk - Srovnání cen

Bus z Berlín do Hamburk: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Berlín do města Hamburk fakta o autobusech

Nejlevnější autobus206,37 Kč
Nejrychlejší autobus3h 15m
Nejstarší autobus6:15
Nejnovější autobus19:00
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost255,2 km
Autobusové společnostiFlixBus
Chcete jet autobusem z Berlín do Hamburk?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Berlín a Hamburk a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Berlín do Hamburk na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Berlín a Hamburk, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Berlín, alternativní destinace z Hamburk, a také nejoblíbenější letištní transfery z Berlín a Hamburk.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Berlín do Hamburk

Dnes
od 206,37 Kč
Zítra
od 258,03 Kč
12.04
od 206,37 Kč
13.04
14.04
15.04
od 206,37 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    6:15
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 3h 15m
    9:30
    Hamburk - Wandsbek
    od206,37 Kč
  • FlixBus
    7:15
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 3h 15m
    10:30
    Hamburk - Wandsbek
    od206,37 Kč
  • FlixBus
    9:15
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 3h 15m
    12:30
    Hamburk - Wandsbek
    od258,03 Kč
  • FlixBus
    10:00
    Berlín - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 3h 15m
    13:15
    Hamburk - Wandsbek
    od258,03 Kč
  • FlixBus
    12:00
    Berlín - Alexanderplatz
    Doba trvání 3h 30m
    15:30
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od309,69 Kč
  • FlixBus
    9:00
    Berlín - Alexanderplatz
    Doba trvání 3h 30m
    12:30
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od309,69 Kč
  • FlixBus
    17:00
    Berlín - Alexanderplatz
    Doba trvání 3h 30m
    20:30
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od361,35 Kč
  • FlixBus
    19:00
    Berlín - Alexanderplatz
    Doba trvání 3h 30m
    22:30
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od413,01 Kč
  • FlixBus
    17:05
    Berlín - Nádraží Sudkreuz
    Doba trvání 3h 55m
    21:00
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od516,32 Kč
  • FlixBus
    17:00
    Berlín - Alexanderplatz
    Doba trvání 3h 35m
    20:35
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od645,47 Kč
  • FlixBus
    12:00
    Berlín - Alexanderplatz
    Doba trvání 3h 35m
    15:35
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od645,47 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Berlín do Hamburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    6:25
    Berlín
    Doba trvání 2h 6m
    8:31
    Hamburk
    od462,34 Kč
  • SaveATrain
    13:03
    Berlín - Ústřední nádraží
    Doba trvání 2h 8m
    15:11
    Hamburk - Ústřední autobusové nádraží
    od617,32 Kč
  • SaveATrain
    13:03
    Berlín - Ústřední nádraží
    Doba trvání 2h 24m
    15:27
    Hamburk - Altona
    od617,32 Kč
  • NS International
    7:17
    Berlín
    Doba trvání 2h 6m
    9:23
    Hamburk
    od852,36 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Berlín do Hamburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    0:50
    Berlín
    Doba trvání 3h 10m
    4:00
    Hamburk
    od284,12 Kč
  • BlaBlaCar
    15:30
    Berlín
    Doba trvání 3h 10m
    18:40
    Hamburk
    od284,12 Kč
  • Movacar
    6:00
    Berlín
    Doba trvání 3h 19m
    9:19
    Hamburk
    od1 291,20 Kč
  • Movacar
    7:00
    Berlín
    Doba trvání 3h 19m
    10:19
    Hamburk
    od1 291,20 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Hamburk do Berlín

Autobus z Berlín do Hamburk: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Berlín a cíl Hamburk. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Hamburk do Berlín.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Berlín do Hamburk.
Mimochodem: u trasy Berlín – Hamburk vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Berlín a Hamburk

Zastávky
Scheel-Plessen-Str. 17, 22765 Hamburk (Německo)
Hamburk (Německo)
Hannoversche Str. 85, 21079 Hamburk (Německo)
Adenauerallee 74-78, 20097 Hamburk (Německo)
22041 Hamburk (Německo)
Hamburk (Německo)
Hamburk (Německo)

Berlín a Hamburk v porovnání

152,39 Kč
134,31 Kč
Berlín
Hamburk
Jízda taxíkem je ve městě Berlín 12% dražší než ve městě Hamburk.
69,74 Kč
77,49 Kč
Berlín
Hamburk
Autobusová jízdenka je ve městě Berlín 11% levnější než ve městě Hamburk.
77,49 Kč
90,40 Kč
Berlín
Hamburk
Velké pivo je ve městě Berlín 15% levnější než ve městě Hamburk.
12,01 Kč
10,92 Kč
Berlín
Hamburk
Láhev vody je ve městě Berlín 10% dražší než ve městě Hamburk.
211,40 Kč
268,66 Kč
Berlín
Hamburk
Hlavní jídlo je ve městě Berlín 22% levnější než ve městě Hamburk.

Spojení sběrnice z Berlín az Hamburk

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.