Autobus z Brusel do Plzeň a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Brusel do Plzeň

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 656 300 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Brusel do města Plzeň fakta o autobusech

Nejlevnější autobus928,28 Kč
Nejrychlejší autobus10h 30m
Nejstarší autobus18:30
Nejnovější autobus23:10
Denní autobusové spojení9 Ø
Vzdálenost652,3 km
Autobusové společnostiEurolines Germany, RegioJet, FlixBus, SemiTimeS

Nejlevnìjší autobusové spoje z Brusel do Plzeň

Dnes
Zítra
05.07
06.07
07.07
08.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Eurolines Germany
    18:30
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 10h 30m
    5:00
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od928,28 Kč
  • RegioJet
    18:30
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 14h 20m
    8:50
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od979,00 Kč
  • RegioJet
    18:30
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 10h 30m
    5:00
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od999,00 Kč
  • FlixBus
    23:10
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 18h 35m
    17:45
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 002,49 Kč
  • FlixBus
    23:10
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 18h 40m
    17:50
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 002,49 Kč
  • FlixBus
    23:10
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 18h 30m
    17:40
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 063,40 Kč
  • FlixBus
    23:10
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 18h 15m
    17:25
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 063,40 Kč
  • FlixBus
    23:10
    Brusel - Gare du Nord
    Doba trvání 18h 20m
    17:30
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 063,40 Kč
  • SemiTimeS
    18:30
    Brusel - Gare Centrale
    Doba trvání 10h 30m
    5:00
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 968,28 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Brusel do Plzeň

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    20:00
    Brusel
    Doba trvání 15h 55m
    11:55
    Plzeň
    od2 391,19 Kč
  • Deutsche Bahn
    20:07
    Brusel
    Doba trvání 15h 48m
    11:55
    Plzeň
    od2 391,19 Kč
  • Deutsche Bahn
    19:56
    Brusel
    Doba trvání 15h 59m
    11:55
    Plzeň
    od2 391,19 Kč
  • Deutsche Bahn
    20:00
    Brusel
    Doba trvání 16h 57m
    12:57
    Plzeň
    od2 657,18 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Brusel do Plzeň

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd pro následujících pár dní.

  • BlaBlaCar
    18:30
    Brusel
    Doba trvání 9h 50m
    4:20
    Plzeň
    od1 063,93 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Plzeň do Brusel

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • RegioJet
    19:30
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 10h 30m
    6:00
    Brusel - Gare du Nord
    od879,00 Kč
  • RegioJet
    15:05
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 14h 55m
    6:00
    Brusel - Gare du Nord
    od979,00 Kč
  • FlixBus
    11:30
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 19h 15m
    6:45
    Brusel - Gare du Nord
    od1 002,49 Kč
  • FlixBus
    11:20
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 19h 25m
    6:45
    Brusel - Gare du Nord
    od1 002,49 Kč
  • FlixBus
    13:20
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 17h 25m
    6:45
    Brusel - Gare du Nord
    od1 002,49 Kč
  • FlixBus
    13:40
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 17h 5m
    6:45
    Brusel - Gare du Nord
    od1 002,49 Kč
  • FlixBus
    18:40
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 20h 10m
    14:50
    Brusel - Gare du Nord
    od1 002,49 Kč
  • Eurolines Germany
    19:30
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 10h 0m
    5:30
    Brusel - Gare du Nord
    od1 061,27 Kč
  • SemiTimeS
    19:30
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 10h 30m
    6:00
    Brusel - Gare Centrale
    od1 968,28 Kč
  • Interbus
    17:45
    Plzeň
    Doba trvání 11h 25m
    5:10
    Brusel
    od2 385,07 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Plzeň do Brusel

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    8:04
    Plzeň
    Doba trvání 11h 22m
    19:26
    Brusel
    od3 721,11 Kč
  • Deutsche Bahn
    12:03
    Plzeň
    Doba trvání 9h 23m
    21:26
    Brusel
    od3 721,11 Kč
  • Deutsche Bahn
    8:04
    Plzeň
    Doba trvání 11h 30m
    19:34
    Brusel
    od3 721,11 Kč
  • Deutsche Bahn
    12:03
    Plzeň
    Doba trvání 9h 31m
    21:34
    Brusel
    od3 721,11 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Plzeň do Brusel

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd pro následujících pár dní.

  • BlaBlaCar
    18:40
    Plzeň
    Doba trvání 8h 40m
    3:20
    Brusel
    od984,14 Kč
Chcete jet autobusem z Brusel do Plzeň nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Brusel a Plzeň a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Plzeň do Brusel na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Brusel a Plzeň, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Plzeň, alternativní destinace z Brusel, a také nejoblíbenější letištní transfery z Brusel a Plzeň.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Brusel a cíl Plzeň. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Plzeň do Brusel, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Plzeň do Brusel.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Brusel – Plzeň vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Brusel do Plzeň.

Zastávky Autobusem Brusel a Plzeň

Zastávky
Rokycanská , 30100 Plzeň (Česká republika)
Husova 2713/60, 301 24 Plzeň (Česká republika)
Železniční , 326 00 Plzeň (Česká republika)

Brusel a Plzeň v porovnání

159,59 Kč
58,00 Kč
Brusel
Plzeň
Jízda taxíkem je ve městě Brusel 64% dražší než ve městě Plzeň.
55,86 Kč
18,00 Kč
Brusel
Plzeň
Autobusová jízdenka je ve městě Brusel 68% dražší než ve městě Plzeň.
106,39 Kč
30,00 Kč
Brusel
Plzeň
Velké pivo je ve městě Brusel 72% dražší než ve městě Plzeň.
25,21 Kč
12,17 Kč
Brusel
Plzeň
Láhev vody je ve městě Brusel 52% dražší než ve městě Plzeň.
429,78 Kč
181,67 Kč
Brusel
Plzeň
Hlavní jídlo je ve městě Brusel 58% dražší než ve městě Plzeň.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.