Autobus z Amsterdam do Plzeň a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Amsterdam do Plzeň

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 658 904 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Amsterdam do města Plzeň fakta o autobusech

Nejlevnější autobus799,00 Kč
Nejrychlejší autobus12h 55m
Nejstarší autobus13:30
Nejnovější autobus21:45
Denní autobusové spojení10 Ø
Vzdálenost660,4 km
Autobusové společnostiRegioJet, Eurolines Germany, FlixBus, SemiTimeS

Nejlevnìjší autobusové spoje z Amsterdam do Plzeň

Dnes
Zítra
05.07
06.07
07.07
08.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • RegioJet
    14:30
    Amsterdam - P+R Zeeburg
    Doba trvání 12h 55m
    3:25
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od799,00 Kč
  • Eurolines Germany
    14:30
    Amsterdam - Amstel trainstation
    Doba trvání 12h 55m
    3:25
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 034,68 Kč
  • FlixBus
    14:15
    Amsterdam - Sloterdijk
    Doba trvání 14h 55m
    5:10
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 087,61 Kč
  • FlixBus
    21:45
    Amsterdam - Sloterdijk
    Doba trvání 17h 40m
    15:25
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 183,09 Kč
  • FlixBus
    21:45
    Amsterdam - Sloterdijk
    Doba trvání 17h 30m
    15:15
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 183,09 Kč
  • RegioJet
    13:30
    Amsterdam
    Doba trvání 15h 35m
    5:05
    Plzeň
    od1 465,57 Kč
  • FlixBus
    16:55
    Amsterdam - Sloterdijk
    Doba trvání 16h 45m
    9:40
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 561,06 Kč
  • FlixBus
    16:55
    Amsterdam - Sloterdijk
    Doba trvání 16h 30m
    9:25
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 561,06 Kč
  • Eurolines Germany
    14:00
    Amsterdam - Amstel trainstation
    Doba trvání 13h 25m
    3:25
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od1 861,88 Kč
  • SemiTimeS
    13:30
    Amsterdam - P+R Zeeburg
    Doba trvání 15h 35m
    5:05
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    od2 127,87 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Amsterdam do Plzeň

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    6:45
    Amsterdam
    Doba trvání 11h 9m
    17:54
    Plzeň
    od2 657,18 Kč
  • Deutsche Bahn
    20:54
    Amsterdam
    Doba trvání 15h 1m
    11:55
    Plzeň
    od2 657,18 Kč
  • Deutsche Bahn
    12:21
    Amsterdam
    Doba trvání 17h 33m
    5:54
    Plzeň
    od2 657,18 Kč
  • Deutsche Bahn
    12:56
    Amsterdam
    Doba trvání 16h 58m
    5:54
    Plzeň
    od2 657,18 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Amsterdam do Plzeň

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd pro následujících pár dní.

  • BlaBlaCar
    8:00
    Amsterdam
    Doba trvání 12h 40m
    20:40
    Plzeň
    od1 276,72 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Plzeň do Amsterdam

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • RegioJet
    0:20
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 12h 35m
    12:55
    Amsterdam - P+R Zeeburg
    od799,00 Kč
  • Eurolines Germany
    0:20
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 12h 35m
    12:55
    Amsterdam - Amstel trainstation
    od848,49 Kč
  • RegioJet
    0:20
    Plzeň
    Doba trvání 14h 50m
    15:10
    Amsterdam
    od1 001,69 Kč
  • FlixBus
    23:35
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 16h 5m
    15:40
    Amsterdam - Sloterdijk
    od1 087,61 Kč
  • FlixBus
    18:20
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 19h 10m
    13:30
    Amsterdam - Sloterdijk
    od1 135,48 Kč
  • FlixBus
    15:10
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 15h 40m
    6:50
    Amsterdam - Sloterdijk
    od1 279,11 Kč
  • SemiTimeS
    0:20
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 14h 50m
    15:10
    Amsterdam - P+R Zeeburg
    od1 702,29 Kč
  • Eurolines Germany
    0:20
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    Doba trvání 13h 10m
    13:30
    Amsterdam - Amstel trainstation
    od1 861,88 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Plzeň do Amsterdam

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    18:03
    Plzeň
    Doba trvání 15h 24m
    9:27
    Amsterdam
    od2 125,21 Kč
  • Deutsche Bahn
    14:04
    Plzeň
    Doba trvání 15h 36m
    5:40
    Amsterdam
    od2 391,19 Kč
  • Deutsche Bahn
    12:03
    Plzeň
    Doba trvání 11h 13m
    23:16
    Amsterdam
    od2 657,18 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Plzeň do Amsterdam

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd pro následujících pár dní.

  • BlaBlaCar
    6:50
    Plzeň
    Doba trvání 9h 50m
    16:40
    Amsterdam
    od744,75 Kč
Chcete jet autobusem z Amsterdam do Plzeň nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Amsterdam a Plzeň a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Plzeň do Amsterdam na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Amsterdam a Plzeň, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Plzeň, alternativní destinace z Amsterdam, a také nejoblíbenější letištní transfery z Amsterdam a Plzeň.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Amsterdam a cíl Plzeň. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Plzeň do Amsterdam, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Plzeň do Amsterdam.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Amsterdam – Plzeň vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Amsterdam do Plzeň.

Zastávky Autobusem Amsterdam a Plzeň

Zastávky
Rokycanská , 30100 Plzeň (Česká republika)
Husova 2713/60, 301 24 Plzeň (Česká republika)
Železniční , 326 00 Plzeň (Česká republika)

Amsterdam a Plzeň v porovnání

156,93 Kč
58,00 Kč
Amsterdam
Plzeň
Jízda taxíkem je ve městě Amsterdam 64% dražší než ve městě Plzeň.
77,14 Kč
18,00 Kč
Amsterdam
Plzeň
Autobusová jízdenka je ve městě Amsterdam 77% dražší než ve městě Plzeň.
119,69 Kč
30,00 Kč
Amsterdam
Plzeň
Velké pivo je ve městě Amsterdam 75% dražší než ve městě Plzeň.
25,56 Kč
12,17 Kč
Amsterdam
Plzeň
Láhev vody je ve městě Amsterdam 53% dražší než ve městě Plzeň.
251,72 Kč
181,67 Kč
Amsterdam
Plzeň
Hlavní jídlo je ve městě Amsterdam 28% dražší než ve městě Plzeň.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.