Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Ostrava → Prostějov od

Porovnej autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Nejlevnější autobusová spojení z města Ostrava do města Prostějov

Každý den vyjíždí autobusů autobusových společností z města Ostrava do města Prostějov: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
112 Kč
neděle 14.07
pondělí 15.07
úterý 16.07
středa 17.07
čtvrtek 18.07
pátek 19.07
sobota 20.07
neděle 21.07
pondělí 22.07
úterý 23.07
středa 24.07
čtvrtek 25.07
pátek 26.07
sobota 27.07
neděle 28.07
pondělí 29.07
úterý 30.07
středa 31.07
čtvrtek 01.08
pátek 02.08
sobota 03.08
neděle 04.08

Jak ušetřit peníze při cestování z města Ostrava do města Prostějov

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do města Prostějov s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Ostrava do města Prostějov, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Ostrava do města Prostějov jsou také prázdnější.

Služby a komfort v autobuse z města Ostrava do města Prostějov

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Ostrava do města Prostějov? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Ostrava do města Prostějov? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Ostrava do města Prostějov

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Ostrava – Prostějov?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do města Prostějov. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Ostrava – Prostějov?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Prostějov.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Ostrava do Prostějov?

Na trase z Ostrava do Prostějov jezdí každý den přibližně autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Ostrava – Prostějov?

Nejrychlejší autobus mezi městy Ostrava a Prostějov nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí . Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Ostrava ve směru Prostějov?

První autobus do města Prostějov z města Ostrava vyjíždí v  hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Ostrava a Prostějov?

Poslední autobusový spoj z města Ostrava do města Prostějov vyjíždí v  hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Ostrava – Prostějov?

Autobusovou linku Ostrava – Prostějov nabízí dopravci . Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Ostrava a Prostějov?

Všechna přímá spojení mezi městy Ostrava a Prostějov můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: .

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Ostrava – Prostějov?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Ostrava – Prostějov si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Ostrava – Prostějov?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Ostrava a Prostějov.

Alternativní typy dopravy z města Ostrava do města Prostějov

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Ostrava do města Prostějov pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Ostrava do města Prostějov

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Ostrava do města Prostějov pro následující dny.
 • RegioJet
  1h 40m
  4:28
  Ostrava
  6:08
  Prostějov
  RegioJet
  Economy
  od 155 Kč

Další autobusové linky z měst Ostrava a Prostějov

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Ostrava a z města Prostějov. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.