Autobus z Katovice Letiště (KTW) do Ostrava

Najděte levné kyvadlové autobusy z Ostrava do Katovice Letiště

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější kyvadlový autobus na trase Katovice Letiště – Ostrava? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Katovice Letiště – Ostrava. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.
Chcete cestovat autobusem z Katovice Letiště do Ostrava?
S CheckMyBus je to jednoduché! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Ostrava a Katovice Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně . Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce si můžete prohlédnout nejvýhodnější kyvadlové spoje mezi Ostrava a Katovice Letiště v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Katovice Letiště a Ostrava, takže můžete cestovat s klidem v duši. Také můžete najít několik možností, kam z Ostrava pokračovat dále a navíc alternativní cíle z Katovice Letiště.

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Katovice Letiště do Ostrava

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

 • BlaBlaCar
  14:40
  Katovice Letiště
  Doba trvání 1h 0m
  15:40
  Ostrava
  od 49,07 Kč
 • BlaBlaCar
  23:40
  Katovice Letiště
  Doba trvání 1h 10m
  0:50
  Ostrava
  od 49,07 Kč
 • BlaBlaCar
  13:30
  Katovice Letiště
  Doba trvání 1h 10m
  14:40
  Ostrava
  od 73,61 Kč
 • BlaBlaCar
  22:40
  Katovice Letiště
  Doba trvání 1h 20m
  0:00
  Ostrava
  od 73,61 Kč

Katovice Letiště Autobus ve směru Ostrava: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Katovice Letiště jako výchozí stanici a Ostrava jako cíl vaší cesty. Pokud chcete kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Ostrava do Katovice Letiště, jednoduše klikněte na šipky a zobrazte spoje opačným směrem.
Také jsme už vyplnili výchozí datum cesty. Lidé obvykle rezervují jízdenky 3–7 dnů před odjezdem. Jestliže chcete vybrat konkrétní datum, označte jej v kalendáři a poté můžete vyhledat spoje pro příslušný den.
Máte v plánu zpáteční cestu z Ostrava do Katovice Letiště? V takovém případě si jednoduše zjistěte spoje zpět tím, že označíte datum zpáteční cesty.
Cestujete společně s jinými lidmi? Pokud ano, vyplňte přesný počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Můžete srovnávat všechny autobusové jízdenky na trase Katovice Letiště – Ostrava. Pak si můžete vybrat nejvhodnější spoj. Nejlevnější jízdenka stojí s dopravcem , zatímco nejkratší doba jízdy činí . Ať už upřednostňujete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj, nebo kyvadlový autobus s nejlepším vybavením, my vám pomůžeme najít nejlepší nabídky!
Výsledky vyhledávání si můžete přizpůsobit označením cenového rozpětí, časů odjezdu a příjezdu. Při hledání ideální cesty také můžete vyhledávané výsledky zúžit filtrováním dle zastávek nebo konkrétních dopravců.
Pro autobusovou trasu Katovice Letiště – Ostrava vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem a spolujízdy autem, pokud jsou dostupné.

Katovice Letiště a Ostrava: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Ostrava - Hlavní nádraží
Nádražní 88/192, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Ostrava - Stodolní
Porážková 3204/28, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Ostrava - ÚAN
Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Ostrava D1
Ostrava (Česká republika)
Ostrava-Svinov - Ústřední nádraží
Peterkova 132, 721 00 Ostrava (Česká republika)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Katovice Letiště do Ostrava

Kolik stojí autobusová jízdenka z Katovice Letiště do Ostrava?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí a doba jízdy činí do stanice Ostrava. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Katovice Letiště – Ostrava?

Na této trase jezdí a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od  do . Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěn nejlevnější kyvadlový autobus do Ostrava.

Kolik autobusových spojů z Katovice Letiště do Ostrava bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Katovice Letiště do Ostrava každý den nabízí zhruba . Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Katovice Letiště – Ostrava?

nabízí nejrychlejší kyvadlové spojení z Katovice Letiště do Ostrava, které trvá . Jízdenky na toto spojení stojí . Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Katovice Letiště do Ostrava?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Katovice Letiště – Ostrava 

Kdy odjíždí první autobus z Katovice Letiště do Ostrava?

První autobus do Ostrava z Katovice Letiště vyjíždí v . Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Katovice Letiště do Ostrava?

Poslední autobus z Katovice Letiště do Ostrava odjíždí v . Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Katovice Letiště – Ostrava?

Na autobusové trase Katovice Letiště – Ostrava mají cestující na výběr různé dopravce, např. . Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné kyvadlové spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Katovice Letiště do Ostrava?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si do autobusu vzít smíte nebo nesmíte. Na autobusové trase Katovice Letiště – Ostrava si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Katovice Letiště do Ostrava?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Katovice Letiště do Ostrava ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Katovice Letiště a z Ostrava

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.