Autobusy z Katovice Letiště do Ostrava a zpět

Nejvýhodnější autobusový dopravce na CheckMyBus z Katovice Letiště do Ostrava Srovnání všech poskytovatelů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Katovice Letiště do města Ostrava fakta o autobusech

Nejlevnější autobus419,77 Kč
Nejrychlejší autobus2h 10m
Nejstarší autobus13:50
Nejnovější autobus18:10
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost92,8 km
Autobusové společnostiFlixBus, AGAT

Nejlevnìjší autobusové spoje z Katovice Letiště do Ostrava

Dnes
Zítra
09.08
10.08
11.08
12.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    18:10
    Katovice - Letiště
    Doba trvání 3h 20m
    21:30
    Ostrava
    od419,77 Kč
  • AGAT
    13:50
    Katovice - Letiště
    Doba trvání 2h 10m
    16:00
    Ostrava
    od595,41 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Katovice Letiště do Ostrava

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Leo Express
    20:35
    Katovice - Letiště
    Doba trvání 1h 55m
    22:30
    Ostrava
    od399,00 Kč
  • Leo Express
    17:35
    Katovice - Letiště
    Doba trvání 1h 55m
    19:30
    Ostrava
    od399,00 Kč
  • Leo Express
    4:35
    Katovice - Letiště
    Doba trvání 1h 55m
    6:30
    Ostrava
    od419,00 Kč
  • Leo Express
    13:55
    Katovice Letiště
    Doba trvání 1h 55m
    15:50
    Ostrava
    od436,06 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Katovice Letiště do Ostrava

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    20:30
    Katovice Letiště
    Doba trvání 0h 50m
    21:20
    Ostrava
    od78,81 Kč
  • BlaBlaCar
    18:00
    Katovice Letiště
    Doba trvání 2h 20m
    20:20
    Ostrava
    od131,34 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Ostrava do Katovice Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    7:45
    Ostrava
    Doba trvání 3h 55m
    11:40
    Katovice - Letiště
    od485,45 Kč
  • AGAT
    1:10
    Ostrava
    Doba trvání 2h 30m
    3:40
    Katovice - Letiště
    od595,41 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Ostrava do Katovice Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Leo Express
    2:10
    Ostrava
    Doba trvání 1h 55m
    4:05
    Katovice - Letiště
    od399,00 Kč
  • Leo Express
    12:30
    Ostrava
    Doba trvání 1h 55m
    14:25
    Katovice - Letiště
    od399,00 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Ostrava do Katovice Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    9:00
    Ostrava
    Doba trvání 1h 0m
    10:00
    Katovice Letiště
    od78,81 Kč
  • BlaBlaCar
    15:00
    Ostrava
    Doba trvání 1h 20m
    16:20
    Katovice Letiště
    od157,61 Kč
Chcete jet autobusem z Katovice Letiště na Ostrava nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Katovice Letiště a Ostrava a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Ostrava do Katovice Letiště na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Katovice Letiště a na Ostrava, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Ostrava i alternativní cílové destinace z Katovice Letiště.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Katovice Letiště a cíl Ostrava. Pokud si přejete transport opačným směrem, z Ostrava do Katovice Letiště, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Ostrava do Katovice Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Katovice Letiště na Ostrava vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Katovice Letiště a Ostrava

Zastávky
Nádražní 88/192, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Porážková 3204/28, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Ostrava (Česká republika)
Peterkova 132, 721 00 Ostrava (Česká republika)

Katovice Letiště a Ostrava v porovnání

56,27 Kč
55,00 Kč
Katovice Letiště
Ostrava
Jízda taxíkem je ve městě Katovice Letiště 3% dražší než ve městě Ostrava.
19,05 Kč
25,50 Kč
Katovice Letiště
Ostrava
Autobusová jízdenka je ve městě Katovice Letiště 26% levnější než ve městě Ostrava.
35,72 Kč
28,00 Kč
Katovice Letiště
Ostrava
Velké pivo je ve městě Katovice Letiště 22% dražší než ve městě Ostrava.
9,26 Kč
12,23 Kč
Katovice Letiště
Ostrava
Láhev vody je ve městě Katovice Letiště 25% levnější než ve městě Ostrava.
107,71 Kč
139,46 Kč
Katovice Letiště
Ostrava
Hlavní jídlo je ve městě Katovice Letiště 23% levnější než ve městě Ostrava.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.