Autobus z České Budějovice do Ostrava a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z České Budějovice do Ostrava

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 658 302 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města České Budějovice do města Ostrava fakta o autobusech

Nejlevnější autobus287,26 Kč
Nejrychlejší autobus6h 20m
Nejstarší autobus6:30
Nejnovější autobus20:40
Denní autobusové spojení3 Ø
Vzdálenost289,4 km
Autobusové společnostiRegioJet, FlixBus

Nejlevnìjší autobusové spoje z České Budějovice do Ostrava

Dnes
Zítra
05.07
06.07
od 465,00 Kč
07.07
08.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • RegioJet
    14:40
    České Budějovice
    Doba trvání 6h 20m
    21:00
    Ostrava
    od287,26 Kč
  • RegioJet
    20:40
    České Budějovice
    Doba trvání 12h 20m
    9:00
    Ostrava
    od287,26 Kč
  • RegioJet
    19:40
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    Doba trvání 17h 45m
    13:25
    Ostrava - ÚAN
    od465,00 Kč
  • RegioJet
    13:40
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    Doba trvání 7h 45m
    21:25
    Ostrava - ÚAN
    od555,00 Kč
  • FlixBus
    6:30
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    Doba trvání 10h 35m
    17:05
    Ostrava - Hlavní nádraží
    od584,63 Kč
  • RegioJet
    10:40
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    Doba trvání 8h 45m
    19:25
    Ostrava - ÚAN
    od585,00 Kč
  • RegioJet
    18:40
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    Doba trvání 18h 45m
    13:25
    Ostrava - ÚAN
    od629,00 Kč
  • FlixBus
    17:05
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    Doba trvání 11h 15m
    4:20
    Ostrava - Hlavní nádraží
    od637,83 Kč
  • FlixBus
    16:20
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    Doba trvání 7h 8m
    23:28
    Ostrava - Hlavní nádraží
    od678,26 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z České Budějovice do Ostrava

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Leo Express
    17:45
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    Doba trvání 5h 38m
    23:23
    Ostrava
    od268,00 Kč
  • Leo Express
    17:45
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    Doba trvání 5h 46m
    23:31
    Ostrava
    od328,00 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z České Budějovice do Ostrava

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd pro následujících pár dní.

  • BlaBlaCar
    7:30
    České Budějovice
    Doba trvání 6h 10m
    13:40
    Ostrava
    od585,16 Kč
  • BlaBlaCar
    7:30
    České Budějovice
    Doba trvání 6h 10m
    13:40
    Ostrava
    od585,16 Kč
  • BlaBlaCar
    11:00
    České Budějovice
    Doba trvání 9h 10m
    20:10
    Ostrava
    od798,72 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Ostrava do České Budějovice

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • RegioJet
    16:53
    Ostrava
    Doba trvání 6h 22m
    23:15
    České Budějovice
    od287,26 Kč
  • RegioJet
    18:53
    Ostrava
    Doba trvání 13h 22m
    8:15
    České Budějovice
    od340,46 Kč
  • RegioJet
    18:39
    Ostrava
    Doba trvání 13h 36m
    8:15
    České Budějovice
    od383,02 Kč
  • RegioJet
    6:30
    Ostrava - ÚAN
    Doba trvání 8h 45m
    15:15
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    od555,00 Kč
  • FlixBus
    1:40
    Ostrava - Hlavní nádraží
    Doba trvání 11h 20m
    13:00
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    od584,63 Kč
  • RegioJet
    10:30
    Ostrava - ÚAN
    Doba trvání 8h 45m
    19:15
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    od585,00 Kč
  • RegioJet
    14:30
    Ostrava - ÚAN
    Doba trvání 19h 45m
    10:15
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    od629,00 Kč
  • RegioJet
    10:30
    Ostrava - ÚAN
    Doba trvání 9h 45m
    20:15
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    od645,00 Kč
  • RegioJet
    14:30
    Ostrava - ÚAN
    Doba trvání 18h 45m
    9:15
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    od655,00 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Ostrava do České Budějovice

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Leo Express
    4:21
    Ostrava-Svinov - Ústřední nádraží
    Doba trvání 5h 24m
    9:45
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    od368,00 Kč
  • Leo Express
    4:28
    Ostrava-Svinov - Ústřední nádraží
    Doba trvání 5h 17m
    9:45
    České Budějovice - Autobusové Nádraží
    od408,00 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Ostrava do České Budějovice

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd pro následujících pár dní.

  • BlaBlaCar
    17:00
    Ostrava
    Doba trvání 4h 44m
    21:44
    České Budějovice
    od292,58 Kč
Chcete jet autobusem z České Budějovice do Ostrava nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi České Budějovice a Ostrava a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Ostrava do České Budějovice na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v České Budějovice a Ostrava, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Ostrava, alternativní destinace z České Budějovice, a také nejoblíbenější letištní transfery z České Budějovice a Ostrava.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu České Budějovice a cíl Ostrava. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Ostrava do České Budějovice, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Ostrava do České Budějovice.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy České Budějovice – Ostrava vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z České Budějovice do Ostrava.

Zastávky Autobusem České Budějovice a Ostrava

Zastávky
Nádražní 88/192, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Porážková 3204/28, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Peterkova 132, 721 00 Ostrava (Česká republika)

České Budějovice a Ostrava v porovnání

60,00 Kč
55,00 Kč
České Budějovice
Ostrava
Jízda taxíkem je ve městě České Budějovice 9% dražší než ve městě Ostrava.
13,00 Kč
25,50 Kč
České Budějovice
Ostrava
Autobusová jízdenka je ve městě České Budějovice 50% levnější než ve městě Ostrava.
30,00 Kč
28,00 Kč
České Budějovice
Ostrava
Velké pivo je ve městě České Budějovice 7% dražší než ve městě Ostrava.
12,25 Kč
12,23 Kč
České Budějovice
Ostrava
Láhev vody je ve městě České Budějovice 1% dražší než ve městě Ostrava.
160,00 Kč
139,46 Kč
České Budějovice
Ostrava
Hlavní jídlo je ve městě České Budějovice 13% dražší než ve městě Ostrava.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.