Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Prostějov

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Prostějov
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Prostějov

Hledáte levný autobus do Prostějova? Porovnejte všechny 1 autobusové společnosti do Prostějov a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 0 autobusová nádraží v Prostějov, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 5 denních autobusů do Prostějov.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-prostejov", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Česká republika
Měna Koruna česká
Autobus 5
Zastávky 0
Nejvýhodnější autobus: 350 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
RegioJet

Výhodné autobusové jízdenky do města Prostějov

 • RegioJet
  3h 51m
  18:00
  Praha
  21:51
  Prostějov
  RegioJet
  Economy
  350 Kč
 • RegioJet
  5h 21m
  16:30
  Praha
  21:51
  Prostějov
  RegioJet
  Economy
  451 Kč
 • RegioJet
  7h 8m
  23:00
  Praha
  6:08
  Prostějov
  RegioJet
  Economy
  796 Kč
 • RegioJet
  8h 38m
  21:30
  Praha
  6:08
  Prostějov
  RegioJet
  Economy
  897 Kč
 • RegioJet
  18h 8m
  12:00
  Praha
  6:08
  Prostějov
  RegioJet
  Economy
  928 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do města Prostějov

 • RegioJet
  3h 36m
  18:15
  Praha
  21:51
  Prostějov
  RegioJet
  Economy
  od 246 Kč
 • RegioJet
  8h 46m
  21:22
  Praha
  6:08
  Prostějov
  RegioJet
  Economy
  od 489 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Prostějov na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Prostějov, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Prostějov.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Prostějov, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Prostějov zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Prostějov.

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Prostějov

Existuje přímý autobus do města Prostějov?

Zda do města Prostějov existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Prostějov. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Prostějov?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Prostějov. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Prostějov?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například Wi-Fi a Toalety, jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Nápoje a Občerstvení. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Prostějov v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Prostějov?

V městě 0 se nachází celkem Prostějov autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce Prostejov Ústřední nádraží. Podívej se na naši mapu Prostějov a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Prostějov?

Do města 1 jezdí Prostějov autobusoví dopravci: RegioJet

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Prostějov?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Prostějov. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Prostějov?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Prostějov. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Prostějov, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Prostějov

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Prostějov. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Další autobusová spojení z Prostějov

Najdi všechny zastávky blízko města Prostějov a vyhledej dopravní spoje

Některá města blízko města Prostějov mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přeješ do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Brno, Olomouc nebo Zlín, jednoduše rozšiř okruh vyhledávání a najdeš autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdeš autobusové trasy spojující město Prostějov se hromadní dopravou nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Opava, Přerov, Novy Jicin a dalších. Hledáš levnou dopravu na letiště? Zobrazíme ti také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Ostrava Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.