Autobus Karlovy Vary → Ostrava

Autobusy mezi městem Karlovy Vary a městem Ostrava: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Karlovy Vary do města Ostrava

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Karlovy Vary do města Ostrava od různých autobusových dopravců jako RegioJet nebo FlixBus pro následující dny.
dnes
od 672 Kč
zítra
od 598 Kč
neděle
od 748 Kč
pondělí
úterý
od 581 Kč
středa
čtvrtek
od 527 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    13h 16m
    20:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    9:16
    Ostrava
    Stodolní Train Station
    RegioJet
    Economy
    672 Kč
  • RegioJet
    6h 16m
    15:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    21:16
    Ostrava
    Stodolní Train Station
    RegioJet
    Economy
    890 Kč
  • RegioJet
    6h 16m
    7:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    13:16
    Ostrava
    Stodolní Train Station
    RegioJet
    Economy
    979 Kč
  • RegioJet
    6h 16m
    9:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:16
    Ostrava
    Stodolní Train Station
    RegioJet
    Economy
    979 Kč
  • RegioJet
    6h 16m
    11:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    17:16
    Ostrava
    Stodolní Train Station
    RegioJet
    Economy
    979 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    8h 50m
    13:30
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    22:20
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    598 Kč
  • FlixBus
    8h 20m
    7:35
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:55
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    748 Kč
  • FlixBus
    8h 50m
    18:30
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    3:20
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    748 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    8h 20m
    7:35
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:55
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    748 Kč
  • FlixBus
    8h 50m
    13:30
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    22:20
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    828 Kč
  • RegioJet
    11h 18m
    20:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    7:18
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    RegioJet
    Economy
    843 Kč
  • RegioJet
    6h 9m
    17:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    23:09
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    RegioJet
    Economy
    910 Kč
  • RegioJet
    6h 46m
    18:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    0:46
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    RegioJet
    Economy
    910 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    6h 9m
    7:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    13:09
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    RegioJet
    Economy
    581 Kč
  • RegioJet
    7h 9m
    16:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    23:09
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    RegioJet
    Economy
    581 Kč
  • FlixBus
    8h 20m
    7:35
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:55
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    598 Kč
  • FlixBus
    8h 50m
    13:30
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    22:20
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    598 Kč
  • RegioJet
    6h 9m
    11:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    17:09
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    RegioJet
    Economy
    655 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    8h 50m
    13:30
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    22:20
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    527 Kč
  • FlixBus
    8h 50m
    18:30
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    3:20
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    527 Kč
  • FlixBus
    8h 20m
    7:35
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:55
    Ostrava
    ÚAN
    FlixBus
    Economy
    533 Kč
  • RegioJet
    6h 9m
    7:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    13:09
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    RegioJet
    Economy
    747 Kč
  • RegioJet
    6h 9m
    9:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    15:09
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    RegioJet
    Economy
    747 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Karlovy Vary a Ostrava

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Karlovy Vary a Ostrava v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je úterý, kdy z města Ostrava do města Karlovy Vary jezdí denně více než 12 autobusů. Naopak má sobota spojů nejméně, když mezi městy Karlovy Vary a Ostrava jezdí denně pouze 3 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 18 autobusů z města Karlovy Vary do města Ostrava, zatímco večer má nejméně spojů mezi městem Karlovy Vary a městem Ostrava s 11 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Karlovy Vary do města Ostrava

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako RegioJet a FlixBus, kteří denně jezdí se 9 autobusy z města Karlovy Vary do města Ostrava! Rezervuj si jízdenku z města Karlovy Vary do města Ostrava již od 527 Kč!

Nejlevnější autobus 527 Kč
Nejrychlejší autobus 6h 9m
První autobus 7:00
Poslední autobus 20:00
Denní autobusové spojení 9 Ø
Vzdálenost 387,7 km
Autobusové společnosti RegioJet a FlixBus

Nejlevnější autobusová spojení z města Karlovy Vary do města Ostrava

Každý den vyjíždí 9 autobusů 2 autobusových společností z města Karlovy Vary do města Ostrava: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
672 Kč
sobota 25.05
598 Kč
neděle 26.05
748 Kč
pondělí 27.05
úterý 28.05
581 Kč
středa 29.05
čtvrtek 30.05
747 Kč
pátek 31.05
sobota 01.06
747 Kč
neděle 02.06
588 Kč
pondělí 03.06
úterý 04.06
556 Kč
středa 05.06
527 Kč
čtvrtek 06.06
588 Kč
pátek 07.06
598 Kč
sobota 08.06
598 Kč
neděle 09.06
608 Kč
pondělí 10.06
úterý 11.06
528 Kč
středa 12.06
čtvrtek 13.06
524 Kč
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Karlovy Vary do města Ostrava nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Karlovy Vary do města Ostrava.
S cenou od 527 Kč, čtvrtek je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Karlovy Vary do města Ostrava. Naproti tomu je neděle nejdražší den s cenami od 748 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Karlovy Vary do města Ostrava je odpoledne, s cenou od 527 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 533 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Karlovy Vary do města Ostrava

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Karlovy Vary do města Ostrava s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Karlovy Vary do města Ostrava, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Karlovy Vary do města Ostrava jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Karlovy Vary do města Ostrava

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Karlovy Vary a Ostrava .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Karlovy Vary a Ostrava

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Karlovy Vary a Ostrava.

Služby a komfort v autobuse z města Karlovy Vary do města Ostrava

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Karlovy Vary do města Ostrava? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Karlovy Vary do města Ostrava? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Karlovy Vary do města Ostrava

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Karlovy Vary – Ostrava?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 527 Kč a trvá mu 8h 50m, než dojede do města Ostrava. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Karlovy Vary – Ostrava?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 527 Kč do 1 196 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Ostrava.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Karlovy Vary do Ostrava?

Na trase z Karlovy Vary do Ostrava jezdí každý den přibližně 9 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Karlovy Vary – Ostrava?

Nejrychlejší autobus mezi městy Karlovy Vary a Ostrava nabízí dopravce RegioJet, jízda trvá 6h 9m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 981 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Karlovy Vary ve směru Ostrava?

První autobus do města Ostrava z města Karlovy Vary vyjíždí v 7:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Karlovy Vary a Ostrava?

Poslední autobusový spoj z města Karlovy Vary do města Ostrava vyjíždí v 20:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Karlovy Vary – Ostrava?

Autobusovou linku Karlovy Vary – Ostrava nabízí dopravci RegioJet a FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Karlovy Vary a Ostrava?

Všechna přímá spojení mezi městy Karlovy Vary a Ostrava můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: RegioJet a FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Karlovy Vary – Ostrava?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Karlovy Vary – Ostrava si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Karlovy Vary – Ostrava?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Karlovy Vary a Ostrava.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Karlovy Vary do města Ostrava

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Karlovy Vary a Ostrava

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Karlovy Vary a z města Ostrava. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.