Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

✈ Autobus Ostrava → Mnichov Letiště (MUC)

Letištní kyvadlový autobus z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště: Porovnej a ušetři
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Přestupní spojení z města Ostrava a stanice Mnichov Letiště

Mezi městem Ostrava a stanicí Mnichov Letiště bohužel v tuto chvíli neexistují žádné přímé spoje. Našli jsme však tato mezipřistání mezi těmito dvěma místy. Podívej se na níže uvedené nabídky!

Nejlevnější kyvadlová spojení z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště

Každý den vyjíždí kyvadlových autobusů autobusových společností z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07
pondělí 15.07
úterý 16.07
středa 17.07
čtvrtek 18.07
pátek 19.07
sobota 20.07
neděle 21.07
pondělí 22.07
úterý 23.07
středa 24.07
čtvrtek 25.07
pátek 26.07
sobota 27.07
neděle 28.07
pondělí 29.07
úterý 30.07
středa 31.07
čtvrtek 01.08
pátek 02.08
sobota 03.08
neděle 04.08

Jak ušetřit peníze při cestování z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlovém autobuse z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městě Ostrava a v okolí stanice Mnichov Letiště

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městě Ostrava a v okolí stanice Mnichov Letiště.

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště

Kolik stojí jízdenka na trase Ostrava – Mnichov Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do stanice Mnichov Letiště. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Ostrava – Mnichov Letiště?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Mnichov Letiště.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Ostrava do Mnichov Letiště?

Na trase z Ostrava do Mnichov Letiště jezdí každý den přibližně autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Ostrava – Mnichov Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi městem Ostrava a stanici Mnichov Letiště nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí . Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z města Ostrava ve směru stanice Mnichov Letiště?

První kyvadlový autobus do stanice Mnichov Letiště z města Ostrava vyjíždí v  hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi městem Ostrava a stanici Mnichov Letiště?

Poslední kyvadlový autobusový spoj z města Ostrava do stanice Mnichov Letiště vyjíždí v  hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Ostrava – Mnichov Letiště?

Kyvadlovou linku Ostrava – Mnichov Letiště nabízí dopravci . Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi městem Ostrava a stanici Mnichov Letiště?

Všechna přímá spojení mezi městem Ostrava a stanici Mnichov Letiště můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: .

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Ostrava – Mnichov Letiště?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Ostrava – Mnichov Letiště si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Ostrava – Mnichov Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlových autobusu na trase mezi městem Ostrava a stanici Mnichov Letiště.

Další autobusové linky z města Ostrava a stanice Mnichov Letiště

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Ostrava a ze stanice Mnichov Letiště. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.