✈ Autobus Hradec Králové → Mnichov Letiště (MUC)

Letištní kyvadlový autobus z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště: Porovnej a ušetři
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů kyvadlových autobusů z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště

Zde je výběr nejlevnějších kyvadlových jízd podle jízdního řádu z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště od různých autobusových dopravců jako FlixBus pro následující dny.
dnes
zítra
úterý
od 948 Kč
středa
čtvrtek
pátek
sobota
od 1 128 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    10h 15m
    16:10
    Hradec Králové
    Ústřední nádraží
    2:25
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    FlixBus
    Economy
    948 Kč
  • FlixBus
    10h 0m
    19:00
    Hradec Králové
    Ústřední nádraží
    5:00
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    FlixBus
    Economy
    948 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    10h 15m
    16:10
    Hradec Králové
    Ústřední nádraží
    2:25
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    FlixBus
    Economy
    1 128 Kč
  • FlixBus
    10h 0m
    19:00
    Hradec Králové
    Ústřední nádraží
    5:00
    Mnichov Letiště
    Mnichov Letiště
    FlixBus
    Economy
    1 128 Kč

Četnost kyvadlových spojů mezi městem Hradec Králové a stanici Mnichov Letiště

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městem Hradec Králové a stanici Mnichov Letiště v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je úterý, kdy z města Mnichov Letiště do stanice Hradec Králové jezdí denně více než 2 kyvadlových autobusů. Naopak má úterý spojů nejméně, když mezi městem Hradec Králové a stanici Mnichov Letiště jezdí denně pouze 2 kyvadlových autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 2 kyvadlových autobusů z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště, zatímco odpoledne má nejméně spojů mezi městem Hradec Králové a stanici Mnichov Letiště s 2 nabídkami.

Fakta o kyvadlových autobusech z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště (MUC)

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, kteří denně jezdí se 2 kyvadlovými autobusy z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště! Rezervuj si jízdenku z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště již od 948 Kč!

Nejlevnější autobus 948 Kč
Nejrychlejší autobus 10h 0m
První autobus 16:10
Poslední autobus 19:00
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 359,0 km
Autobusové společnosti FlixBus

Nejlevnější kyvadlová spojení z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště

Každý den vyjíždí 2 kyvadlových autobusů 1 autobusových společností z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 26.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
sobota 25.05
neděle 26.05
pondělí 27.05
úterý 28.05
948 Kč
středa 29.05
čtvrtek 30.05
pátek 31.05
sobota 01.06
1 128 Kč
neděle 02.06
1 168 Kč
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější jízdenku z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště.
S cenou od 939 Kč, úterý je nejlevnější den pro cestu kyvadlovém autobusem z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště. Naproti tomu je sobota nejdražší den s cenami od 1 117 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště je odpoledne, s cenou od 948 Kč. Naproti tomu je odpoledne nejdražší denní doba s cenami od 948 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlovém autobuse z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městem Hradec Králové a stanici Mnichov Letiště .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městě Hradec Králové a v okolí stanice Mnichov Letiště

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městě Hradec Králové a v okolí stanice Mnichov Letiště.

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště

Kolik stojí jízdenka na trase Hradec Králové – Mnichov Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 948 Kč a trvá mu 10h 15m, než dojede do stanice Mnichov Letiště. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Hradec Králové – Mnichov Letiště?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 948 Kč do 1 128 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Mnichov Letiště.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Hradec Králové do Mnichov Letiště?

Na trase z Hradec Králové do Mnichov Letiště jezdí každý den přibližně 2 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Hradec Králové – Mnichov Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi městem Hradec Králové a stanici Mnichov Letiště nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 10h 0m. Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí 948 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z města Hradec Králové ve směru stanice Mnichov Letiště?

První kyvadlový autobus do stanice Mnichov Letiště z města Hradec Králové vyjíždí v 16:10 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi městem Hradec Králové a stanici Mnichov Letiště?

Poslední kyvadlový autobusový spoj z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště vyjíždí v 19:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Hradec Králové – Mnichov Letiště?

Kyvadlovou linku Hradec Králové – Mnichov Letiště nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi městem Hradec Králové a stanici Mnichov Letiště?

Všechna přímá spojení mezi městem Hradec Králové a stanici Mnichov Letiště můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Hradec Králové – Mnichov Letiště?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Hradec Králové – Mnichov Letiště si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Hradec Králové – Mnichov Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlových autobusu na trase mezi městem Hradec Králové a stanici Mnichov Letiště.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na kyvadlové lince z města Hradec Králové do stanice Mnichov Letiště

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z města Hradec Králové a stanice Mnichov Letiště

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Hradec Králové a ze stanice Mnichov Letiště. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.