Autobus z Vratislav do Ostrava

Autobusy z Vratislav do Ostrava: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Vratislav – Ostrava? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Vratislav – Ostrava. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Vratislav – Ostrava

Nejlevnější autobus275,00 Kč
Nejrychlejší autobus5h 10m
Nejstarší autobus6:01
Nejnovější autobus10:20
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost167,3 km
Autobusové společnostiLeo Express, FlixBus
Hledáte autobus z Vratislav do Ostrava?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Vratislav – Ostrava. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně FlixBus nebo Leo Express. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Ostrava z Vratislav během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Vratislav a Ostrava, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Ostrava pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Vratislav, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Ostrava.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Vratislav – Ostrava byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Vratislav – Ostrava, ale nyní nejezdí.
 • Leo Express
  6:01
  Wroclaw - central bus station
  Doba trvání 5h 27m
  11:28
  Ostrava-Svinov - Ústřední nádraží
  od275,00 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 22.11.2020
 • FlixBus
  10:20
  Wroclaw - central bus station
  Doba trvání 5h 10m
  15:30
  Ostrava - Hlavní nádraží
  od317,77 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 04.10.2020

Autobus Vratislav – Ostrava: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Vratislav a cílem vaší cesty je Ostrava. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Vratislav? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Ostrava – Vratislav.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Vratislav – Ostrava. Poté můžete zvážit několik faktorů. Leo Express nabízí nejlevnější jízdenky za 275,00 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 5h 10m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Vratislav a příjezdem do Ostrava. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Vratislav do Ostrava!

Autobusové zastávky v Vratislav a Ostrava

Zastávky
Nádražní 88/192, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Porážková 3204/28, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrava (Česká republika)
Ostrava (Česká republika)
Peterkova 132, 721 00 Ostrava (Česká republika)

Autobus z Vratislav do Ostrava: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Vratislav do Ostrava?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 275,00 Kč a doba jízdy činí 5h 35m do stanice Ostrava. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Vratislav – Ostrava?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 275,00 Kč do 457,82 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Ostrava.

Kolik autobusových spojů z Vratislav do Ostrava bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Vratislav do Ostrava každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Vratislav – Ostrava?

FlixBus nabízí nejrychlejší spojení z Vratislav do Ostrava, které trvá 5h 10m. Jízdenky na toto spojení stojí 457,82 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Vratislav do Ostrava?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Vratislav – Ostrava0 přímých autobusových spojení. 

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Vratislav – Ostrava?

První autobus do Ostrava odjíždí z Vratislav v 6:01. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Vratislav – Ostrava?

Poslední autobus z Vratislav do Ostrava odjíždí v 10:20. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Vratislav – Ostrava?

Na autobusové trase Vratislav – Ostrava mají cestující na výběr různé dopravce, např. FlixBus a Leo Express. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Vratislav do Ostrava?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Vratislav – Ostrava si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Vratislav do Ostrava?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Vratislav do Ostrava ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Vratislav a Ostrava

47,79 Kč
55,00 Kč
Vratislav
Ostrava
Jízda taxíkem je ve městě Vratislav 14% levnější než ve městě Ostrava.
16,87 Kč
25,50 Kč
Vratislav
Ostrava
Autobusová jízdenka je ve městě Vratislav 34% levnější než ve městě Ostrava.
39,36 Kč
28,00 Kč
Vratislav
Ostrava
Velké pivo je ve městě Vratislav 29% dražší než ve městě Ostrava.
10,39 Kč
12,23 Kč
Vratislav
Ostrava
Láhev vody je ve městě Vratislav 16% levnější než ve městě Ostrava.
123,69 Kč
139,46 Kč
Vratislav
Ostrava
Hlavní jídlo je ve městě Vratislav 12% levnější než ve městě Ostrava.

Autobusové trasy z Vratislav a Ostrava

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.