✈ Autobus Olomouc → Vídeň Letiště (VIE)

Letištní kyvadlový autobus z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště: Porovnej a ušetři
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů kyvadlových autobusů z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště

Zde je výběr nejlevnějších kyvadlových jízd podle jízdního řádu z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště od různých autobusových dopravců jako RegioJet nebo FlixBus pro následující dny.
dnes
od 494 Kč
zítra
od 294 Kč
neděle
od 449 Kč
pondělí
od 294 Kč
úterý
od 494 Kč
středa
od 349 Kč
čtvrtek
od 399 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    5h 10m
    2:55
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    8:05
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč
  • RegioJet
    4h 10m
    12:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    16:10
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč
  • RegioJet
    4h 0m
    16:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    20:00
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    3h 35m
    2:55
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    6:30
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    294 Kč
  • FlixBus
    3h 35m
    17:10
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    20:45
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    349 Kč
  • FlixBus
    3h 20m
    8:00
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    11:20
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    449 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    13:25
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    16:40
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    449 Kč
  • RegioJet
    4h 10m
    12:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    16:10
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    3h 20m
    8:00
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    11:20
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    449 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    13:25
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    16:40
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    449 Kč
  • RegioJet
    5h 10m
    2:55
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    8:05
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč
  • RegioJet
    4h 10m
    12:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    16:10
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč
  • RegioJet
    4h 0m
    16:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    20:00
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    3h 35m
    2:55
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    6:30
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    294 Kč
  • FlixBus
    3h 35m
    17:10
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    20:45
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    349 Kč
  • FlixBus
    3h 20m
    8:00
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    11:20
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    449 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    13:25
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    16:40
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    449 Kč
  • RegioJet
    4h 10m
    12:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    16:10
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    5h 10m
    2:55
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    8:05
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč
  • RegioJet
    4h 10m
    12:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    16:10
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč
  • RegioJet
    5h 0m
    15:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    20:00
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    3h 35m
    17:10
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    20:45
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    349 Kč
  • FlixBus
    3h 20m
    8:00
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    11:20
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    449 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    13:25
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    16:40
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    449 Kč
  • RegioJet
    5h 10m
    2:55
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    8:05
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč
  • RegioJet
    4h 10m
    12:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    16:10
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    3h 35m
    17:10
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    20:45
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    399 Kč
  • FlixBus
    3h 20m
    8:00
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    11:20
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    449 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    13:25
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    16:40
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    FlixBus
    Economy
    449 Kč
  • RegioJet
    5h 10m
    2:55
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    8:05
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč
  • RegioJet
    4h 10m
    12:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    16:10
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    494 Kč

Četnost kyvadlových spojů mezi městem Olomouc a stanici Vídeň Letiště

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městem Olomouc a stanici Vídeň Letiště v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pondělí, kdy z města Vídeň Letiště do stanice Olomouc jezdí denně více než 6 kyvadlových autobusů. Naopak má úterý spojů nejméně, když mezi městem Olomouc a stanici Vídeň Letiště jezdí denně pouze 3 kyvadlových autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 24 kyvadlových autobusů z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Olomouc a stanici Vídeň Letiště s 5 nabídkami.

Fakta o kyvadlových autobusech z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště (VIE)

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako RegioJet a FlixBus, kteří denně jezdí se 5 kyvadlovými autobusy z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště! Rezervuj si jízdenku z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště již od 294 Kč!

Nejlevnější autobus 294 Kč
Nejrychlejší autobus 3h 15m
První autobus 2:55
Poslední autobus 17:10
Denní autobusové spojení 5 Ø
Vzdálenost 171,8 km
Autobusové společnosti RegioJet a FlixBus

Nejlevnější kyvadlová spojení z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště

Každý den vyjíždí 5 kyvadlových autobusů 2 autobusových společností z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
494 Kč
sobota 25.05
349 Kč
neděle 26.05
494 Kč
pondělí 27.05
294 Kč
úterý 28.05
494 Kč
středa 29.05
494 Kč
čtvrtek 30.05
494 Kč
pátek 31.05
494 Kč
sobota 01.06
494 Kč
neděle 02.06
294 Kč
pondělí 03.06
294 Kč
úterý 04.06
294 Kč
středa 05.06
349 Kč
čtvrtek 06.06
349 Kč
pátek 07.06
294 Kč
sobota 08.06
349 Kč
neděle 09.06
pondělí 10.06
349 Kč
úterý 11.06
294 Kč
středa 12.06
294 Kč
čtvrtek 13.06
349 Kč
pátek 14.06
349 Kč
sobota 15.06
494 Kč
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější jízdenku z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště.
S cenou od 294 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu kyvadlovém autobusem z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště. Naproti tomu je úterý nejdražší den s cenami od 489 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště je noc, s cenou od 294 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 445 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlovém autobuse z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městem Olomouc a stanici Vídeň Letiště .

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště

Kolik stojí jízdenka na trase Olomouc – Vídeň Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 294 Kč a trvá mu 3h 35m, než dojede do stanice Vídeň Letiště. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Olomouc – Vídeň Letiště?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 294 Kč do 499 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Vídeň Letiště.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Olomouc do Vídeň Letiště?

Na trase z Olomouc do Vídeň Letiště jezdí každý den přibližně 5 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Olomouc – Vídeň Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi městem Olomouc a stanici Vídeň Letiště nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 3h 15m. Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí 449 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z města Olomouc ve směru stanice Vídeň Letiště?

První kyvadlový autobus do stanice Vídeň Letiště z města Olomouc vyjíždí v 2:55 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi městem Olomouc a stanici Vídeň Letiště?

Poslední kyvadlový autobusový spoj z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště vyjíždí v 17:10 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Olomouc – Vídeň Letiště?

Kyvadlovou linku Olomouc – Vídeň Letiště nabízí dopravci RegioJet a FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi městem Olomouc a stanici Vídeň Letiště?

Všechna přímá spojení mezi městem Olomouc a stanici Vídeň Letiště můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: RegioJet a FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Olomouc – Vídeň Letiště?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Olomouc – Vídeň Letiště si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Olomouc – Vídeň Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlových autobusu na trase mezi městem Olomouc a stanici Vídeň Letiště.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na kyvadlové lince z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Olomouc do stanice Vídeň Letiště

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Olomouc do města Vídeň Letiště pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Olomouc do města Vídeň Letiště

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Olomouc do města Vídeň Letiště pro následující dny.
  • RegioJet
    5h 45m
    17:05
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    22:50
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    od 546 Kč
  • RegioJet
    5h 45m
    17:05
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    22:50
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    od 551 Kč
  • RegioJet
    5h 45m
    17:05
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    22:50
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    od 596 Kč
  • RegioJet
    5h 45m
    17:05
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    22:50
    Vídeň Letiště
    Vídeň Letiště
    RegioJet
    Economy
    od 813 Kč

Další autobusové linky z města Olomouc a stanice Vídeň Letiště

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Olomouc a ze stanice Vídeň Letiště. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.