Autobus Olomouc → Břeclav

Autobusy mezi městem Olomouc a městem Břeclav: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Olomouc do města Břeclav

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Olomouc do města Břeclav od různých autobusových dopravců jako RegioJet pro následující dny.
dnes
zítra
neděle
pondělí
úterý
od 245 Kč
středa
čtvrtek
od 260 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    2h 18m
    12:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    14:18
    Břeclav
    Ústřední Nádraží
    RegioJet
    Economy
    245 Kč
  • RegioJet
    2h 18m
    14:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    16:18
    Břeclav
    Ústřední Nádraží
    RegioJet
    Economy
    245 Kč
  • RegioJet
    3h 18m
    15:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    18:18
    Břeclav
    Ústřední Nádraží
    RegioJet
    Economy
    245 Kč
  • RegioJet
    2h 18m
    17:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    19:18
    Břeclav
    Ústřední Nádraží
    RegioJet
    Economy
    247 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    2h 18m
    17:00
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    19:18
    Břeclav
    Ústřední Nádraží
    RegioJet
    Economy
    260 Kč

Fakta o autobusech z města Olomouc do města Břeclav

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako RegioJet, kteří denně jezdí se 2 autobusy z města Olomouc do města Břeclav! Rezervuj si jízdenku z města Olomouc do města Břeclav již od 245 Kč!

Nejlevnější autobus 245 Kč
Nejrychlejší autobus 2h 18m
První autobus 12:00
Poslední autobus 17:00
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 97,2 km
Autobusové společnosti RegioJet

Nejlevnější autobusová spojení z města Olomouc do města Břeclav

Každý den vyjíždí 2 autobusů 1 autobusových společností z města Olomouc do města Břeclav: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
sobota 25.05
neděle 26.05
pondělí 27.05
úterý 28.05
245 Kč
středa 29.05
čtvrtek 30.05
260 Kč
pátek 31.05
sobota 01.06
neděle 02.06
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

Jak ušetřit peníze při cestování z města Olomouc do města Břeclav

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Olomouc do města Břeclav s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Olomouc do města Břeclav, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Olomouc do města Břeclav jsou také prázdnější.

Služby a komfort v autobuse z města Olomouc do města Břeclav

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Olomouc do města Břeclav? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Olomouc do města Břeclav? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Olomouc do města Břeclav

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Olomouc – Břeclav?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 245 Kč a trvá mu 2h 18m, než dojede do města Břeclav. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Olomouc – Břeclav?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 245 Kč do 260 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Břeclav.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Olomouc do Břeclav?

Na trase z Olomouc do Břeclav jezdí každý den přibližně 2 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Olomouc – Břeclav?

Nejrychlejší autobus mezi městy Olomouc a Břeclav nabízí dopravce RegioJet, jízda trvá 2h 18m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 245 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Olomouc ve směru Břeclav?

První autobus do města Břeclav z města Olomouc vyjíždí v 12:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Olomouc a Břeclav?

Poslední autobusový spoj z města Olomouc do města Břeclav vyjíždí v 17:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Olomouc – Břeclav?

Autobusovou linku Olomouc – Břeclav nabízí dopravci RegioJet. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Olomouc a Břeclav?

Všechna přímá spojení mezi městy Olomouc a Břeclav můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: RegioJet.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Olomouc – Břeclav?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Olomouc – Břeclav si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Olomouc – Břeclav?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Olomouc a Břeclav.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Olomouc do města Břeclav

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Olomouc do města Břeclav

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Olomouc do města Břeclav pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Olomouc do města Břeclav

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Olomouc do města Břeclav pro následující dny.
  • RegioJet
    4h 13m
    10:05
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    14:18
    Břeclav
    Ústřední Nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 297 Kč
  • RegioJet
    4h 13m
    10:05
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    14:18
    Břeclav
    Ústřední Nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 366 Kč
  • RegioJet
    4h 13m
    10:05
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    14:18
    Břeclav
    Ústřední Nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 386 Kč

Další autobusové linky z měst Olomouc a Břeclav

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Olomouc a z města Břeclav. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.