Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

✈ Autobus Lvov → Varšava Chopina Letiště (WAW)

Letištní kyvadlový autobus z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště: Porovnej a ušetři
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů kyvadlových autobusů z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště

Zde je výběr nejlevnějších kyvadlových jízd podle jízdního řádu z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště od různých autobusových dopravců jako Local Carrier, Sindbad nebo AGAT pro následující dny.
dnes
od 476 Kč
zítra
od 476 Kč
pondělí
od 513 Kč
úterý
od 476 Kč
středa
od 476 Kč
čtvrtek
od 476 Kč
pátek
od 474 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    7h 30m
    16:50
    Lvov
    Central Bus Station
    0:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    Economy
    476 Kč
  • Zesen Trans
    7h 30m
    18:50
    Lvov
    Central Bus Station
    2:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Zesen Trans
    Economy
    476 Kč
  • Leon Pol Trans
    8h 35m
    21:25
    Lvov
    Central Bus Station
    6:00
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Leon Pol Trans
    Economy
    476 Kč
  • Sindbad
    12h 5m
    0:05
    Lvov
    Central Bus Station
    12:10
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Sindbad
    Economy
    558 Kč
  • Z-TIME.UA
    12h 5m
    0:05
    Lvov
    Central Bus Station
    12:10
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Z-TIME.UA
    Economy
    595 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    7h 30m
    16:50
    Lvov
    Central Bus Station
    0:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    Economy
    476 Kč
  • Zesen Trans
    7h 30m
    18:50
    Lvov
    Central Bus Station
    2:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Zesen Trans
    Economy
    476 Kč
  • Leon Pol Trans
    8h 35m
    21:25
    Lvov
    Central Bus Station
    6:00
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Leon Pol Trans
    Economy
    476 Kč
  • Sindbad
    9h 50m
    19:00
    Lvov
    Lviv - Prymiskyi vokzal Autobusová Zastávka
    4:50
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Sindbad
    Economy
    507 Kč
  • Z-TIME.UA
    12h 5m
    0:05
    Lvov
    Central Bus Station
    12:10
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Z-TIME.UA
    Economy
    595 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Sindbad
    7h 30m
    18:50
    Lvov
    central station
    2:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Sindbad
    Economy
    513 Kč
  • Sindbad
    9h 50m
    19:00
    Lvov
    Lviv - Prymiskyi vokzal Autobusová Zastávka
    4:50
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Sindbad
    Economy
    513 Kč
  • Local Carrier
    13h 8m
    21:05
    Lvov
    10:13
    Varšava Chopina Letiště
    Local Carrier
    Economy
    645 Kč
  • Local Carrier
    13h 6m
    21:05
    Lvov
    10:11
    Varšava Chopina Letiště
    Local Carrier
    Economy
    645 Kč
  • FlixBus
    13h 30m
    12:00
    Lvov
    Central Bus Station
    1:30
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    FlixBus
    Economy
    707 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    7h 30m
    16:50
    Lvov
    Central Bus Station
    0:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    Economy
    476 Kč
  • Zesen Trans
    7h 30m
    18:50
    Lvov
    Central Bus Station
    2:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Zesen Trans
    Economy
    476 Kč
  • Leon Pol Trans
    8h 35m
    21:25
    Lvov
    Central Bus Station
    6:00
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Leon Pol Trans
    Economy
    476 Kč
  • AGAT
    9h 20m
    14:50
    Lvov
    central station
    0:10
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    AGAT
    Economy
    477 Kč
  • TocoBus
    8h 55m
    16:30
    Lvov
    1:25
    Varšava Chopina Letiště
    TocoBus
    Economy
    494 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Zesen Trans
    7h 30m
    18:50
    Lvov
    Central Bus Station
    2:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Zesen Trans
    Economy
    476 Kč
  • Sindbad
    7h 30m
    18:50
    Lvov
    central station
    2:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Sindbad
    Economy
    507 Kč
  • Pavluks Trans
    11h 0m
    0:30
    Lvov
    Central Bus Station
    11:30
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Pavluks Trans
    Economy
    535 Kč
  • TocoBus
    7h 5m
    19:30
    Lvov
    Central Bus Station
    2:35
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    TocoBus
    Economy
    535 Kč
  • Akkord-Plus
    7h 0m
    21:30
    Lvov
    Central Bus Station
    4:30
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Akkord-Plus
    Economy
    535 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Zesen Trans
    7h 30m
    18:50
    Lvov
    Central Bus Station
    2:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Zesen Trans
    Economy
    476 Kč
  • Leon Pol Trans
    8h 35m
    21:25
    Lvov
    Central Bus Station
    6:00
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Leon Pol Trans
    Economy
    476 Kč
  • TocoBus
    8h 55m
    16:30
    Lvov
    1:25
    Varšava Chopina Letiště
    TocoBus
    Economy
    494 Kč
  • Sindbad
    7h 30m
    18:50
    Lvov
    central station
    2:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Sindbad
    Economy
    507 Kč
  • Ideal Travel
    11h 20m
    11:50
    Lvov
    23:10
    Varšava Chopina Letiště
    Ideal Travel
    Economy
    511 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • TocoBus
    11h 35m
    16:30
    Lvov
    4:05
    Varšava Chopina Letiště
    TocoBus
    Economy
    474 Kč
  • Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    7h 30m
    16:50
    Lvov
    Central Bus Station
    0:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    Economy
    476 Kč
  • Zesen Trans
    7h 30m
    18:50
    Lvov
    Central Bus Station
    2:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Zesen Trans
    Economy
    476 Kč
  • Sindbad
    7h 30m
    18:50
    Lvov
    central station
    2:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Sindbad
    Economy
    507 Kč
  • Z-TIME.UA
    12h 5m
    0:05
    Lvov
    Central Bus Station
    12:10
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    Z-TIME.UA
    Economy
    595 Kč

Četnost kyvadlových spojů mezi městem Lvov a stanici Varšava Chopina Letiště

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městem Lvov a stanici Varšava Chopina Letiště v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je čtvrtek, kdy z města Varšava Chopina Letiště do stanice Lvov jezdí denně více než 97 kyvadlových autobusů. Naopak má pondělí spojů nejméně, když mezi městem Lvov a stanici Varšava Chopina Letiště jezdí denně pouze 15 kyvadlových autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je večer, přičemž jezdí 207 kyvadlových autobusů z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Lvov a stanici Varšava Chopina Letiště s 35 nabídkami.

Fakta o kyvadlových autobusech z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště (WAW)

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Local Carrier, Sindbad a AGAT, kteří denně jezdí se 55 kyvadlovými autobusy z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště! Rezervuj si jízdenku z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště již od 474 Kč!

Nejlevnější autobus 474 Kč
Nejrychlejší autobus 7h 0m
První autobus 0:05
Poslední autobus 22:55
Denní autobusové spojení 55 Ø
Vzdálenost 336,2 km
Autobusové společnosti Local Carrier, Sindbad, AGAT, TocoBus, Tur-Trans, P-Trans, ECOLINES, Z-TIME.UA, Zesen Trans, FlixBus a 15 dalších.

Nejlevnější kyvadlová spojení z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště

Každý den vyjíždí 55 kyvadlových autobusů 25 autobusových společností z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
661 Kč
neděle 14.07
538 Kč
pondělí 15.07
645 Kč
úterý 16.07
476 Kč
středa 17.07
476 Kč
čtvrtek 18.07
1 056 Kč
pátek 19.07
1 712 Kč
sobota 20.07
589 Kč
neděle 21.07
507 Kč
pondělí 22.07
639 Kč
úterý 23.07
573 Kč
středa 24.07
476 Kč
čtvrtek 25.07
476 Kč
pátek 26.07
476 Kč
sobota 27.07
476 Kč
neděle 28.07
605 Kč
pondělí 29.07
584 Kč
úterý 30.07
476 Kč
středa 31.07
476 Kč
čtvrtek 01.08
890 Kč
pátek 02.08
476 Kč
sobota 03.08
516 Kč
neděle 04.08

V tento čas je cesta z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější jízdenku z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště.
S cenou od 474 Kč, pátek je nejlevnější den pro cestu kyvadlovém autobusem z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště. Naproti tomu je pondělí nejdražší den s cenami od 513 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště je odpoledne, s cenou od 474 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 535 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlovém autobuse z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městě Lvov a v okolí stanice Varšava Chopina Letiště

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městě Lvov a v okolí stanice Varšava Chopina Letiště.

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště

Kolik stojí jízdenka na trase Lvov – Varšava Chopina Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 474 Kč a trvá mu 11h 35m, než dojede do stanice Varšava Chopina Letiště. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Lvov – Varšava Chopina Letiště?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 25 se širokým rozpětím cen jízdenek od 474 Kč do 1 844 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Varšava Chopina Letiště.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Lvov do Varšava Chopina Letiště?

Na trase z Lvov do Varšava Chopina Letiště jezdí každý den přibližně 55 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Lvov – Varšava Chopina Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi městem Lvov a stanici Varšava Chopina Letiště nabízí dopravce TocoBus, jízda trvá 7h 0m. Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí 595 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z města Lvov ve směru stanice Varšava Chopina Letiště?

První kyvadlový autobus do stanice Varšava Chopina Letiště z města Lvov vyjíždí v 0:05 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi městem Lvov a stanici Varšava Chopina Letiště?

Poslední kyvadlový autobusový spoj z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště vyjíždí v 22:55 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Lvov – Varšava Chopina Letiště?

Kyvadlovou linku Lvov – Varšava Chopina Letiště nabízí dopravci Local Carrier, Sindbad a AGAT. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi městem Lvov a stanici Varšava Chopina Letiště?

Všechna přímá spojení mezi městem Lvov a stanici Varšava Chopina Letiště můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: Local Carrier, Sindbad a AGAT.

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Lvov – Varšava Chopina Letiště?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Lvov – Varšava Chopina Letiště si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Lvov – Varšava Chopina Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlových autobusu na trase mezi městem Lvov a stanici Varšava Chopina Letiště.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na kyvadlové lince z města Lvov do stanice Varšava Chopina Letiště

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z města Lvov a stanice Varšava Chopina Letiště

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Lvov a ze stanice Varšava Chopina Letiště. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.