Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Ivano-Frankivsk

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Ivano-Frankivsk
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Ivano-Frankivsk

Hledáte levný autobus do Ivano-Frankivska? Porovnejte všechny 32 autobusové společnosti do Ivano-Frankivsk a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 8 autobusová nádraží v Ivano-Frankivsk, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 115 denních autobusů do Ivano-Frankivsk.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-ivano-frankivsk", 3); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Ukrajina
Autobus 115
Zastávky 8
Nejvýhodnější autobus: 111 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
AGATFlixBusAvtokombinat 1Travel-Bus
Další společnosti jsou Bus Trans, Bus Trans International, DMD Group, East West Eurolines, ECOLINES, Eurolines Polska a 22 dalších.

Výhodné autobusové jízdenky do města Ivano-Frankivsk

  • Local Carrier
    4h 0m
    8:40
    Lvov
    Central Bus Station
    12:40
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Local Carrier
    Economy
    111 Kč
  • Onchul V I
    2h 50m
    5:30
    Lvov
    Central Bus Station
    8:20
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Onchul V I
    Economy
    191 Kč
  • ECOLINES
    2h 30m
    6:30
    Lvov
    central station
    9:00
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    ECOLINES
    Economy
    220 Kč
  • GALIZ-SV S.R.L.
    4h 10m
    17:00
    Lvov
    Central Bus Station
    21:10
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    GALIZ-SV S.R.L.
    Economy
    255 Kč
  • Avtokombinat 1
    12h 35m
    21:50
    Krakov
    Central Bus Station
    10:25
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Avtokombinat 1
    Economy
    424 Kč
  • Eurolines Polska
    10h 40m
    0:45
    Krakov
    Central Bus Station
    11:25
    Ivano-Frankivsk
    Bolekhiv
    Eurolines Polska
    Economy
    509 Kč
  • East West Eurolines
    10h 40m
    0:45
    Krakov
    Central Bus Station
    11:25
    Ivano-Frankivsk
    Bolekhiv
    East West Eurolines
    Economy
    509 Kč
  • P-Trans
    12h 0m
    18:30
    Řešov
    Rešov Ústřední Nádraží
    6:30
    Ivano-Frankivsk
    Kosiv
    P-Trans
    Economy
    565 Kč
  • Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    11h 10m
    0:40
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    11:50
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    Economy
    565 Kč
  • Sindbad
    12h 10m
    19:00
    Krakov
    Central Bus Station
    7:10
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Sindbad
    Economy
    569 Kč
  • Bus Trans International
    13h 20m
    21:55
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    11:15
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Bus Trans International
    Economy
    576 Kč
  • Ideal Travel
    13h 50m
    20:20
    Krakov
    10:10
    Ivano-Frankivsk
    Ideal Travel
    Economy
    590 Kč
  • Modultrans
    12h 0m
    20:00
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    8:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Modultrans
    Economy
    606 Kč
  • Mandrivnyk Prykarpattia
    12h 5m
    18:55
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    7:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Mandrivnyk Prykarpattia
    Economy
    606 Kč
  • Tur-Trans
    11h 0m
    20:00
    Krakov
    Central Bus Station
    7:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Tur-Trans
    Economy
    610 Kč
  • AGAT
    13h 15m
    1:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    14:55
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    AGAT
    Economy
    622 Kč
  • Fox Trans
    10h 20m
    0:55
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    11:15
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Fox Trans
    Economy
    622 Kč
  • Bus Trans
    13h 20m
    22:00
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    11:20
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Bus Trans
    Economy
    635 Kč
  • DMD Group
    10h 45m
    1:45
    Krakov
    Central Bus Station
    12:30
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    DMD Group
    Economy
    655 Kč
  • GAL Trans
    10h 40m
    19:00
    Chisinau Letiště
    Chișinău Letiště
    5:40
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    GAL Trans
    Economy
    690 Kč
  • TocoBus
    11h 35m
    23:20
    Katovice
    Central Bus Station
    10:55
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    TocoBus
    Economy
    698 Kč
  • FlixBus
    20h 10m
    0:20
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    20:30
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    FlixBus
    Economy
    758 Kč
  • Travel-Bus
    11h 5m
    23:40
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    10:45
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Travel-Bus
    Economy
    762 Kč
  • Ternvoyazh
    11h 59m
    22:31
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    10:30
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Ternvoyazh
    Economy
    763 Kč
  • Fortuna Tour
    11h 59m
    22:31
    Varšava Chopina Letiště
    Varšava Chopina Letiště
    10:30
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Fortuna Tour
    Economy
    763 Kč
  • Sultan Travel
    10h 30m
    16:30
    Krakov
    Central Bus Station
    3:00
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Sultan Travel
    Economy
    791 Kč
  • Prykarpatskyi Express
    17h 50m
    13:30
    Vratislav
    Central Bus Station
    7:20
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Prykarpatskyi Express
    Economy
    891 Kč
  • Lux-reisen BIS
    12h 10m
    3:30
    Krakov Letiště
    Krakov Letiště
    15:40
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Lux-reisen BIS
    Economy
    989 Kč
  • Lux-Reisen
    8h 40m
    7:00
    Přemyšl
    15:40
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    Lux-Reisen
    Economy
    1 013 Kč
  • Regabus
    18h 25m
    15:15
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    9:40
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Regabus
    Economy
    1 464 Kč
  • Vital Euro Trans
    18h 0m
    14:45
    Brno
    Hotel Grand
    8:45
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Vital Euro Trans
    Economy
    1 498 Kč
  • Vlines
    23h 35m
    9:10
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    8:45
    Ivano-Frankivsk
    Автостанція №2
    Vlines
    Economy
    1 681 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do města Ivano-Frankivsk

  • Ukrainian Railways
    3h 19m
    18:45
    Lvov
    22:04
    Ivano-Frankivsk
    Ukrainian Railways
    Economy
    od 112 Kč
  • Ukrainian Railways
    2h 20m
    11:00
    Lvov
    13:20
    Ivano-Frankivsk
    Ukrainian Railways
    První třída
    od 114 Kč
  • Ukrainian Railways
    2h 7m
    1:35
    Lvov
    3:42
    Ivano-Frankivsk
    Ukrainian Railways
    Premium Economy
    od 123 Kč
  • Ukrainian Railways
    2h 20m
    11:00
    Lvov
    13:20
    Ivano-Frankivsk
    Ukrainian Railways
    Premium Economy
    od 143 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Ivano-Frankivsk na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Ivano-Frankivsk, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Ivano-Frankivsk.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Ivano-Frankivsk, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Ivano-Frankivsk zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Ivano-Frankivsk.

Všechny autobusové zastávky v městě Ivano-Frankivsk

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Ivano-Frankivsk

Existuje přímý autobus do města Ivano-Frankivsk?

Zda do města Ivano-Frankivsk existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Ivano-Frankivsk. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Ivano-Frankivsk?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Ivano-Frankivsk. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Ivano-Frankivsk?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například Příruční zavazadla a Zavazadla zdarma, jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Objemná zavazadla a Nápoje. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Ivano-Frankivsk v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Ivano-Frankivsk?

V městě 8 se nachází celkem Ivano-Frankivsk autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce Central Bus Station. Podívej se na naši mapu Ivano-Frankivsk a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Ivano-Frankivsk?

Do města 32 jezdí Ivano-Frankivsk autobusoví dopravci: AGAT, FlixBus, Avtokombinat 1, Travel-Bus, Onchul V I, East West Eurolines, Vlines, DMD Group, ECOLINES, Vital Euro Trans, Regabus, Tur-Trans, Lux-reisen BIS, P-Trans, TocoBus, Lux-Reisen, Eurolines Polska, Modultrans, Sindbad, Ternvoyazh, Fortuna Tour, Local Carrier, GALIZ-SV S.R.L., Mandrivnyk Prykarpattia, Bus Trans, Ideal Travel, Fox Trans, Sultan Travel, Bus Trans International, Prykarpatskyi Express, GAL Trans a Mizhnarodni Liniyi Perevezennya

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Ivano-Frankivsk?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Ivano-Frankivsk. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Ivano-Frankivsk?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Ivano-Frankivsk. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Ivano-Frankivsk, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Ivano-Frankivsk

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Ivano-Frankivsk. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.