Autobus z Krakov do Lvov - Srovnání cen

Bus z Krakov do Lvov: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Krakov do města Lvov fakta o autobusech

Nejlevnější autobus395,59 Kč
Nejrychlejší autobus7h 0m
Nejstarší autobus0:15
Nejnovější autobus23:45
Denní autobusové spojení5 Ø
Vzdálenost293,3 km
Autobusové společnostiINFOBUS, Eurolines Polska, EuroTicket, Eastern European Travel, Sindbad, P-Trans, AGAT, Avtotranzit, Busbud, Lux-Reisen, Euroclub, Winew, East West Eurolines, Wezun
Chcete jet autobusem z Krakov do Lvov?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Krakov a Lvov a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Krakov do Lvov na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Krakov a Lvov, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Krakov, alternativní destinace z Lvov, a také nejoblíbenější letištní transfery z Krakov a Lvov.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Krakov do Lvov

Dnes
od 405,38 Kč
Zítra
od 579,12 Kč
04.03
od 593,90 Kč
05.03
od 405,38 Kč
06.03
od 469,08 Kč
07.03
od 593,90 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • INFOBUS
    12:30
    Krakov
    Doba trvání 9h 30m
    22:00
    Lvov
    od395,59 Kč
  • Eurolines Polska
    12:30
    Krakov central bus station
    Doba trvání 9h 15m
    21:45
    Lvov - central bus station
    od405,38 Kč
  • EuroTicket
    12:30
    Krakov central bus station
    Doba trvání 9h 15m
    21:45
    Lvov - central bus station
    od405,38 Kč
  • Eastern European Travel
    18:00
    Krakov central bus station
    Doba trvání 13h 0m
    7:00
    Lvov - central bus station
    od469,08 Kč
  • Sindbad
    12:30
    Krakov
    Doba trvání 9h 15m
    21:45
    Lvov
    od470,93 Kč
  • P-Trans
    16:00
    Krakov
    Doba trvání 9h 0m
    1:00
    Lvov
    od474,60 Kč
  • AGAT
    23:45
    Krakov central bus station
    Doba trvání 7h 15m
    7:00
    Lvov - central bus station
    od489,35 Kč
  • Avtotranzit
    22:00
    Krakov
    Doba trvání 8h 30m
    6:30
    Lvov
    od514,10 Kč
  • Busbud
    22:00
    Krakov
    Doba trvání 8h 30m
    6:30
    Lvov
    od514,10 Kč
  • Lux-Reisen
    17:10
    Krakov
    Doba trvání 8h 20m
    1:30
    Lvov
    od514,10 Kč
  • Euroclub
    23:30
    Krakov central bus station
    Doba trvání 7h 30m
    7:00
    Lvov - central bus station
    od521,20 Kč
  • Winew
    0:15
    Krakov
    Doba trvání 9h 45m
    10:00
    Lvov
    od553,61 Kč
  • East West Eurolines
    0:45
    Krakov central bus station
    Doba trvání 9h 0m
    9:45
    Lvov - central bus station
    od579,12 Kč
  • Wezun
    15:00
    Krakov central bus station
    Doba trvání 7h 0m
    22:00
    Lvov - central bus station
    od579,12 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Krakov do Lvov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    7:00
    Krakov
    Doba trvání 5h 0m
    12:00
    Lvov
    od183,14 Kč
  • BlaBlaCar
    8:30
    Krakov
    Doba trvání 5h 0m
    13:30
    Lvov
    od228,93 Kč
  • BlaBlaCar
    5:50
    Krakov
    Doba trvání 4h 50m
    10:40
    Lvov
    od307,42 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Lvov do Krakov

Autobus z Krakov do Lvov: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Krakov a cíl Lvov. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Lvov do Krakov.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Krakov do Lvov.
Mimochodem: u trasy Krakov – Lvov vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Krakov a Lvov

Zastávky
ulica Stryjska 109, 79000 Lvov (Ukrajina)
Dvirtseva Square 1, 79000 Lvov (Ukrajina)
Lvov (Ukrajina)

Krakov a Lvov v porovnání

46,33 Kč
27,05 Kč
Krakov
Lvov
Jízda taxíkem je ve městě Krakov 42% dražší než ve městě Lvov.
22,01 Kč
3,09 Kč
Krakov
Lvov
Autobusová jízdenka je ve městě Krakov 86% dražší než ve městě Lvov.
40,54 Kč
11,59 Kč
Krakov
Lvov
Velké pivo je ve městě Krakov 72% dražší než ve městě Lvov.
10,83 Kč
7,83 Kč
Krakov
Lvov
Láhev vody je ve městě Krakov 28% dražší než ve městě Lvov.
125,05 Kč
87,86 Kč
Krakov
Lvov
Hlavní jídlo je ve městě Krakov 30% dražší než ve městě Lvov.

Spojení sběrnice z Krakov az Lvov

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.