Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Salzburg → St. Johann in Tirol od 474 Kč

Porovnej 1 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Salzburg do města St. Johann in Tirol

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Salzburg do města St. Johann in Tirol od různých autobusových dopravců jako ÖBB pro následující dny.
dnes
zítra
od 474 Kč
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
od 474 Kč
pátek

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • ÖBB
    1h 53m
    8:32
    Salzburg
    10:25
    St. Johann in Tirol
    ÖBB
    Economy
    474 Kč
  • ÖBB
    1h 53m
    12:32
    Salzburg
    14:25
    St. Johann in Tirol
    ÖBB
    Economy
    474 Kč
  • ÖBB
    1h 48m
    16:32
    Salzburg
    18:20
    St. Johann in Tirol
    ÖBB
    Economy
    474 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • ÖBB
    2h 2m
    8:23
    Salzburg
    10:25
    St. Johann in Tirol
    ÖBB
    Economy
    474 Kč
  • ÖBB
    2h 7m
    10:23
    Salzburg
    12:30
    St. Johann in Tirol
    ÖBB
    Economy
    474 Kč
  • ÖBB
    2h 2m
    12:23
    Salzburg
    14:25
    St. Johann in Tirol
    ÖBB
    Economy
    474 Kč
  • ÖBB
    2h 2m
    15:23
    Salzburg
    17:25
    St. Johann in Tirol
    ÖBB
    Economy
    474 Kč
  • ÖBB
    2h 19m
    10:23
    Salzburg
    12:42
    St. Johann in Tirol
    ÖBB
    Economy
    509 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Salzburg a St. Johann in Tirol

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Salzburg a St. Johann in Tirol v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je čtvrtek, kdy z města St. Johann in Tirol do města Salzburg jezdí denně více než 6 autobusů. Naopak má neděle spojů nejméně, když mezi městy Salzburg a St. Johann in Tirol jezdí denně pouze 3 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 5 autobusů z města Salzburg do města St. Johann in Tirol, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Salzburg a městem St. Johann in Tirol s 4 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Salzburg do města St. Johann in Tirol

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako ÖBB, kteří denně jezdí se 4 autobusy z města Salzburg do města St. Johann in Tirol! Rezervuj si jízdenku z města Salzburg do města St. Johann in Tirol již od 474 Kč!

Nejlevnější autobus 474 Kč
Nejrychlejší autobus 1h 48m
První autobus 8:32
Poslední autobus 15:23
Denní autobusové spojení 4 Ø
Vzdálenost 56,8 km
Autobusové společnosti ÖBB

Nejlevnější autobusová spojení z města Salzburg do města St. Johann in Tirol

Každý den vyjíždí 4 autobusů 1 autobusových společností z města Salzburg do města St. Johann in Tirol: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07
474 Kč
pondělí 15.07
úterý 16.07
středa 17.07
čtvrtek 18.07
474 Kč
pátek 19.07
sobota 20.07
neděle 21.07
pondělí 22.07
úterý 23.07
středa 24.07
čtvrtek 25.07
pátek 26.07
sobota 27.07
neděle 28.07
pondělí 29.07
úterý 30.07
středa 31.07
čtvrtek 01.08
pátek 02.08
sobota 03.08
neděle 04.08

V tento čas je cesta z města Salzburg do města St. Johann in Tirol nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Salzburg do města St. Johann in Tirol.
S cenou od 469 Kč, neděle je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Salzburg do města St. Johann in Tirol. Naproti tomu je čtvrtek nejdražší den s cenami od 474 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Salzburg do města St. Johann in Tirol je dopoledne, s cenou od 474 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 474 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Salzburg do města St. Johann in Tirol

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Salzburg do města St. Johann in Tirol s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Salzburg do města St. Johann in Tirol, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Salzburg do města St. Johann in Tirol jsou také prázdnější.

Služby a komfort v autobuse z města Salzburg do města St. Johann in Tirol

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Salzburg do města St. Johann in Tirol? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Salzburg do města St. Johann in Tirol? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Salzburg do města St. Johann in Tirol

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Salzburg – St. Johann in Tirol?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 474 Kč a trvá mu 1h 53m, než dojede do města St. Johann in Tirol. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Salzburg – St. Johann in Tirol?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 474 Kč do 509 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem St. Johann in Tirol.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Salzburg do St. Johann in Tirol?

Na trase z Salzburg do St. Johann in Tirol jezdí každý den přibližně 4 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Salzburg – St. Johann in Tirol?

Nejrychlejší autobus mezi městy Salzburg a St. Johann in Tirol nabízí dopravce ÖBB, jízda trvá 1h 48m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 474 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Salzburg ve směru St. Johann in Tirol?

První autobus do města St. Johann in Tirol z města Salzburg vyjíždí v 8:32 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Salzburg a St. Johann in Tirol?

Poslední autobusový spoj z města Salzburg do města St. Johann in Tirol vyjíždí v 15:23 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Salzburg – St. Johann in Tirol?

Autobusovou linku Salzburg – St. Johann in Tirol nabízí dopravci ÖBB. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Salzburg a St. Johann in Tirol?

Všechna přímá spojení mezi městy Salzburg a St. Johann in Tirol můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: ÖBB.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Salzburg – St. Johann in Tirol?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Salzburg – St. Johann in Tirol si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Salzburg – St. Johann in Tirol?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Salzburg a St. Johann in Tirol.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Salzburg do města St. Johann in Tirol

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Salzburg do města St. Johann in Tirol

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Salzburg do města St. Johann in Tirol pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Salzburg do města St. Johann in Tirol

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Salzburg do města St. Johann in Tirol pro následující dny.
  • ÖBB
    2h 20m
    12:44
    Salzburg
    Central station
    15:04
    St. Johann in Tirol
    Station
    ÖBB
    Economy
    od 251 Kč
  • ÖBB
    2h 54m
    4:21
    Salzburg
    Central station
    7:15
    St. Johann in Tirol
    Grieswirt
    ÖBB
    Economy
    od 768 Kč
  • ÖBB
    4h 3m
    2:30
    Salzburg
    Central station
    6:33
    St. Johann in Tirol
    Station
    ÖBB
    Economy
    od 1 482 Kč
  • ÖBB
    4h 43m
    2:30
    Salzburg
    Central station
    7:13
    St. Johann in Tirol
    Grieswirt
    ÖBB
    Economy
    od 1 498 Kč

Další autobusové linky z měst Salzburg a St. Johann in Tirol

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Salzburg a z města St. Johann in Tirol. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!
Populární letiště s kyvadlovou dopravou

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.