Dálkový autobus do Salzburg

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Salzburg

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Salzburg
  • Ulusoy
    12:00
    Istanbul - Autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 0m
    22:00
    Salzburg - P+R South
    od33,97 Kč
  • ÖBB
    5:24
    Hallein
    Doba trvání 0h 46m
    6:10
    Salzburg
    od133,15 Kč
  • ÖBB
    6:54
    Bad Reichenhall
    Doba trvání 0h 37m
    7:31
    Salzburg
    od133,15 Kč
  • FlixBus
    19:10
    Pasov station
    Doba trvání 2h 20m
    21:30
    Salzburg - P+R South
    od135,60 Kč
  • FlixBus
    9:00
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 2h 15m
    11:15
    Salzburg - P+R South
    od189,95 Kč
  • IC Bus
    0:15
    Traunstein
    Doba trvání 1h 3m
    1:18
    Salzburg
    od269,03 Kč
  • FlixBus
    22:20
    Augsburg - Oberhausen Nord P+R
    Doba trvání 3h 10m
    1:30
    Salzburg - P+R South
    od353,00 Kč
  • FlixBus
    7:28
    Linz - Central station
    Doba trvání 1h 10m
    8:38
    Salzburg - Central station
    od459,25 Kč
  • FlixBus
    5:40
    Čakovec - Autobusové nádraží
    Doba trvání 6h 40m
    12:20
    Salzburg - P+R South
    od488,87 Kč
  • FlixBus
    18:00
    Überlingen Bf
    Doba trvání 7h 30m
    1:30
    Salzburg - P+R South
    od597,29 Kč
  • ÖBB
    5:11
    Hallein
    Doba trvání 0h 29m
    5:40
    Salzburg
    od133,15 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do Salzburg
  • ÖBB
    5:24
    Hallein
    Doba trvání 0h 46m
    6:10
    Salzburg
    od133,15 Kč
  • ÖBB
    5:11
    Hallein
    Doba trvání 0h 29m
    5:40
    Salzburg
    od133,15 Kč
  • Deutsche Bahn
    5:28
    Bad Reichenhall
    Doba trvání 0h 30m
    5:58
    Salzburg
    od187,50 Kč
  • ÖBB
    5:36
    Amstetten
    Doba trvání 2h 18m
    7:54
    Salzburg
    od269,03 Kč
  • ÖBB
    23:20
    Mnichov - Central Station North
    Doba trvání 1h 46m
    1:06
    Salzburg - Lastenstrasse
    od269,03 Kč
990 Autobus
3 Zastávky
13 Provozovatel dálkového autobusu
33,97 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Salzburg
Rakousko
150 269
Euro
Chcete jet autobusem do Salzburg?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Salzburg a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Salzburg na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Salzburg, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Salzburg.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Salzburg, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Salzburg zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Salzburg.

Všechny autobusové zastávky v Salzburg

Zastávky
Südtiroler Pl. 1, 5020 Salzburg (Rakousko)
Lastenstraße  14, 5020 Salzburg (Rakousko)
Hellbrunnerstr. / Alpenstrasse , 5020 Salzburg (Rakousko)

Více autobusových destinací

Cestovní informace Salzburg

Doprava Salzburg
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus66,58 Kč
Měsíční jízdenka1 385,90 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje100 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek129,08 Kč
Taxi - krátká trať191,58 Kč
Taxi - široký vzdálenost410,33 Kč
Benzin31,41 Kč
Stravování v Salzburg
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo312,51 Kč
Menu o třech chodech815,23 Kč
Malé cappuccino89,68 Kč
Velké pivo103,26 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo73,93 Kč
Pokrm z masa114,94 Kč
Láhev vody22,96 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)163,05 Kč

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Salzburg

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Salzburg. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najděte města blízko Salzburg a vyhledejte dopravní spoje
Některá města blízko Salzburg mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Rosenheim, Hallein nebo Traunstein, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Salzburg se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Bad Aibling, Mühldorf am Inn, Bad Reichenhall a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Salzburg Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najděte města blízko Salzburg a vyhledejte dopravní spoje

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.