Dálkový autobus do Linz

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Linz

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Linz
  • Ulusoy
    12:00
    Istanbul - Autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 0m
    22:00
    Linz - Industriezeile
    od33,97 Kč
  • ÖBB
    6:09
    Steyregg
    Doba trvání 0h 22m
    6:31
    Linz
    od70,65 Kč
  • FlixBus
    6:37
    Attnang-Puchheim - Station
    Doba trvání 0h 25m
    7:02
    Linz - Central station
    od214,68 Kč
  • FlixBus
    5:35
    Pasov station
    Doba trvání 1h 25m
    7:00
    Linz - Industriezeile
    od217,12 Kč
  • FlixBus
    6:32
    Vöcklabruck - Station
    Doba trvání 0h 30m
    7:02
    Linz - Central station
    od230,98 Kč
  • FlixBus
    9:00
    Štýrský Hradec - Central bus station
    Doba trvání 2h 40m
    11:40
    Linz - Central station
    od244,57 Kč
  • FlixBus
    7:32
    Amstetten - Station
    Doba trvání 0h 24m
    7:56
    Linz - Central station
    od258,16 Kč
  • Union Ivkoni
    21:15
    Augsburg
    Doba trvání 4h 30m
    1:45
    Linz
    od360,06 Kč
  • FlixBus
    5:52
    Salzburg - Central station
    Doba trvání 1h 10m
    7:02
    Linz - Central station
    od459,25 Kč
  • FlixBus
    13:50
    Klagenfurt - Central bus station
    Doba trvání 4h 50m
    18:40
    Linz - Central station
    od567,95 Kč
  • ÖBB
    5:13
    Steyregg
    Doba trvání 0h 11m
    5:24
    Linz
    od70,65 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do Linz
  • ÖBB
    6:09
    Steyregg
    Doba trvání 0h 22m
    6:31
    Linz
    od70,65 Kč
  • ÖBB
    5:13
    Steyregg
    Doba trvání 0h 11m
    5:24
    Linz
    od70,65 Kč
947 Autobus
2 Zastávky
9 Provozovatel dálkového autobusu
33,97 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Linz
Rakousko
181 162
Euro
Chcete jet autobusem do Linz?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Linz a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Linz na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Linz, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Linz.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Linz, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Linz zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Linz.

Všechny autobusové zastávky v Linz

Zastávky
Bahnhofpl. , 4020 Linz (Rakousko)
Hagenauerweg 52a, 4020 Linz (Rakousko)

Více autobusových destinací

Cestovní informace Linz

Doprava Linz
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus59,78 Kč
Měsíční jízdenka1 187,52 Kč
Taxi a Auto
Taxi - kousek168,48 Kč
Taxi - krátká trať244,56 Kč
Taxi - široký vzdálenost510,84 Kč
Benzin30,78 Kč
Stravování v Linz
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo326,09 Kč
Menu o třech chodech815,23 Kč
Malé cappuccino84,10 Kč
Velké pivo108,70 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo71,71 Kč
Pokrm z masa133,47 Kč
Láhev vody24,86 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)244,57 Kč

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Linz

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Linz. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najděte města blízko Linz a vyhledejte dopravní spoje
Některá města blízko Linz mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech České Budějovice, Wels nebo Pasov, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Linz se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Traun, Amstetten, Leonding a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Linz Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najděte města blízko Linz a vyhledejte dopravní spoje

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.